Перший повторний аукціон з продажу майнового права (право оренди) Фермерського господарства Зобенка Л.В. на земельну ділянку: кадастровий номер 3522281900:02:000:5207, площа 1,9924 га
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 912/2738/20 перебуває в провадженні Господарського суду Кіровоградської області
- Відомості про продавця майна (боржника): Фермерське господарство Зобенка Леоніда Васильовича (код ЄДРПОУ 20656335), місцезнаходження: 27654, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, село Федорівка(пн), вул. Горького, 16.;
- Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий Христенко Вадим Васильович, що діє на підставі свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного
керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1538 видане Міністерством юстиції України 17 липня 2013 року та згідно з Постановою від 21.09.2021 та Ухвали від 27.12.2022 Господарського суду Кіровоградської області у справі № 912/2738/20. Адреса офісу арбітражного керуючого: вул. В. Пермська,21, м. Кропивницький, 25006.
- Інформація про майно: (лот № 9): Майнове право (право оренди) фермерського господарства Зобенка Л.В. на земельну ділянку:кадастровий номер 3522281900:02:000:5207, площа 1,9924 га, договір про надання права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), б/н від 15.02.2019, строк дії договору до 19.02.2068, що знаходяться на території Іванковецького старостинського округу Дмитровської селищної ради Знам`янського району Кіровоградської області.
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном відсутні. Права третіх осіб на майно відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +380504870976, Христенко Вадим Васильович;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20230410-02335;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
211 200,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Христенко Вадим Васильовичз 15 трав. 2023 12:25
до 25 трав. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майнове право (право оренди) фермерського господарства Зобенка Л.В. на земельну ділянку:кадастровий номер 3522281900:02:000:5207, площа 1,9924 га, договір про надання права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), б/н від 15.02.2019, строк дії договору до 19.02.2068, що знаходяться на території Іванковецького старостинського округу Дмитровської селищної ради Знам`янського району Кіровоградської області.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 26200, Кіровоградська область, ФЕДОРІВКА, Федорівський старостинський округ Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Площа ділянки, га:
1.9924
Кадастровий номер:
3522281900:02:000:5207
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Для ведення особистого селянського господарства
|
|||
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Рішення суду | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Паспорт торгів | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Протокол комітету кредиторів | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Проєкт акту/договору | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2023 12:25 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2023 12:25 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Христенко Вадим ВасильовичВас може зацікавити
4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки.
156 940,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки з переважним правом, кадастровий номер: 5120280400:01:001:0195, площа 4,6783, Цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Місцерозташування: Одеська область, Ананьївський район, Ананьївська Перша сільська рада. Ділянка в оренді ТОВ "ПЕТРА" до 2034 року.
250 000,00 грн без ПДВ
Дивитись3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 3.4418 га кадастровий номер 5124580500:01:002:0071
181 675,60 грн без ПДВ
Дивитись