Про проведення аукціону з продажу дебіторської заборгованості ТОВ “Квартет” (вул. Багряного Івана, 4, м. Стрий, 82402; ЄДРПОУ:23976620) та ТОВ “Верта-Іф”(вул. Галицька, 1/14А, с. Малехів, 80383; ЄДРПОУ:37183325) в процедурі банкрутства ПП «Версус-Фінанс»
(вул. Смаль-Стоцького, 1; м. Львів; 79018; код ЄДРПО 33614922), порушеній господарським судом Львівської області, справа № 914/2451/22
Дебіторська заборгованість ТОВ “Квартет” (вул. Багряного Івана, 4, м. Стрий, 82402; ЄДРПОУ:23976620) в сумі - 5 353 976,19 грн.
Дебіторська заборгованість ТОВ “Верта-Іф” (вул. Галицька, 1/14А, с. Малехів, 80383; ЄДРПОУ:37183325) в сумі - 21 746 906,25 грн.
Оригінали документів в наявності.
Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих
днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни;
- Переможцю аукціону податкова накладна не видається;
13 059 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Кобельник Олег Сергійовичз 13 бер. 2023 12:45
до 3 квіт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Дебіторська заборгованість ТОВ “Квартет” (вул. Багряного Івана, 4, м. Стрий, 82402; ЄДРПОУ:23976620) в сумі - 5 353 976,19 грн. Дебіторська заборгованість ТОВ “Верта-Іф” (вул. Галицька, 1/14А, с. Малехів, 80383; ЄДРПОУ:37183325) в сумі - 21 746 906,25 грн. Оригінали документів в наявності. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається;
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79014, Львівська область, Львів, вул. Б. Котика, 7, оф. 401 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 13 бер. 2023 12:45 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 бер. 2023 12:45 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 бер. 2023 12:45 | |
| Проєкт акту/договору | 13 бер. 2023 12:45 | |
| Презентація | 13 бер. 2023 12:45 | |
| Рішення суду | 13 бер. 2023 12:45 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кобельник Олег СергійовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21
6 856 822,40 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .
18 287 063,20 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
16 000 000,00 грн без ПДВ
Дивитись