Повторний аукціон з продажу нерухомого майна ВАТ "Вільшанський райагротехсервіс"
Арбітражний керуючий Носенко Тетяна Сергіївна, що є ліквідатором у справі №10/295 про банкрутство ВАТ "Вільшанський райагротехсервіс" (код 00904902, адреса: Кіровоградська область, смт. Вільшанка, вул. 1-ше Травня,43) оголошує про проведення аукціону з продажу комплексу будівель та споруд 1952 року побудови
192 480,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Носенко Тетяна Сергіївназ 9 бер. 2023 12:14
до 19 бер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
комплекс будівель та споруд 1952 року побудови, загальною площею 469,9 кв.м., складається з: будівля контори (літ. А), будівля клуб (літ. Б), будівля електроцех (літ. В), склад запчастин (літ. Г), будівля цех електрозварювальний (літ. Д), будівля баня (літ. Є), № 1 огорожа, № 2 - № 3 ворота, № 4 водонапірна башня, № 5 кран балка, № 6 трансформатор, № 7 колодязь питний, що розташований за адресою: Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, с. Йосипівка, вул. Шевченка, буд. 9 (РНОНМ 2414475435243)
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, Кіровоградська область, Йосипівка, вул. Шевченка,9 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
2414475435243
Дата реєстрації:
20 лип. 2021 10:54
Загальна площа будівлі, кв.м:
469.9
Площа ділянки, кв. м:
6900.0
Рік будівництва:
1952
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 48.8522176 Довгота: 31.6982063
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Ілюстрація | 9 бер. 2023 12:14 | |
| Рішення суду | 9 бер. 2023 12:14 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Носенко Тетяна СергіївнаВас може зацікавити
Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)
139 050,00 грн з ПДВ
ДивитисьБудівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В
233 930,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80
177 353,45 грн без ПДВ
Дивитись