Про проведення аукціону з продажу нерухомого майна ТОВ “МАРКЕТ ГРУП БЕРДЯНСЬК”, код ЄДР 30000429 (71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Свободи, 67

Арбітражний керуючий Клименко Олександр Юрійович (свідоцтво Міністерства юстиції України, 1965 від 21.10.2020 р), що діє на підставі Ухвали господарського суду Запорізької області від 01.09.2022, ліквідатор у справі № 908/1491/21 повідомляє, про проведення аукціону з реалізації нерухомого майна ТОВ «МАРКЕТ ГРУП БЕРДЯНСЬК”, код ЄДР 30000429 ( 1100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Свободи, 67) а саме: нежитлової будівлі літ. А загальною площею 148,1 кв.м., з парканом №1, яка розташована за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Центральна, буд. 52а. Вид аукціону: перший аукціон, аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого - ліквідатора в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. 050 341 6929, або електронною поштою: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, який підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: податкова накладна не надається. Також повідомляємо про те, що оголошення про реалізацію нерухомого майна розміщено також на нерухомому майні. Порядок ознайомленням з майном за попереднім погодженням з арбітражним керуючим - ліквідатором в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. 050 341 6929, або електронною поштою: [email protected] Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

36 600 443,70 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 лют. 2023 17:53

до 5 бер. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 лют. 2023 17:53 – 5 бер. 2023 20:00
Початок аукціону:
6 бер. 2023 11:35
Дата публікації:
13 лют. 2023 17:53
Період редагування:
13 лют. 2023 17:53 – 28 лют. 2023 18:00
Період питань:
13 лют. 2023 17:53 – 5 бер. 2023 18:00
Період відповідей:
13 лют. 2023 17:53 – 5 бер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20230213-94567
Гарантійний внесок:
3 660 044,37 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
36 600 443,70 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
366 004,44 грн
№ справи про банкрутство:
908/1491/21
Найменування господарського суду:
Господарськи суд Запорізької області

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ТОВ "МАРКЕТ ГРУП БЕРДЯНСЬК”
ЄДРПОУ:
30000429
Адреса:
Україна, 71000, Запорізька область, м.Бердянськ, вул. Свободи, 67

Основний контакт

Ім'я:
арбітражний керуючий Клименко О.Ю.
E-mail:
Телефон:
0503416929

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля літ. А загальною площею 148,1 кв.м., з парканом №1 яка розташована за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Центральна, буд. 52а

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 71112, Запорізька область, Бердянськ, вулиця Центральна, 52а

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1245710523104
Дата реєстрації:
5 лист. 2017 15:58
Загальна площа будівлі, кв.м:
148.1
Нежитлова площа, кв. м:
148.1
Технологія будівництва:
цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Поверховість будинку:
1
Кількість кімнат або приміщень:
6
Координати:
Широта: 46.7516627 Довгота: 36.7934172

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 13 лют. 2023 17:53
Рішення суду 13 лют. 2023 17:53
Копії документів та матеріалів на лот 13 лют. 2023 17:53
Копії документів та матеріалів на лот 13 лют. 2023 17:53
Паспорт торгів 13 лют. 2023 17:53
Ілюстрація 13 лют. 2023 17:53
Ілюстрація 13 лют. 2023 17:53

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2464010617
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 44, офіс 33
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1965
Дата видачі свідоцтва:
21 жовт. 2020 04:00

Основний контакт

Ім'я:
Клименко Олександр Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380503416929

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Клименко Олександр Юрійович

Вас може зацікавити

Кіровоградська область, Кропивницький район, м.Долинська, вул.Нова, будинок 1-В, «Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, готельний комплекс», загальною площею 6951,8 кв.м.

Кіровоградська область, Кропивницький район, м.Долинська, вул.Нова, будинок 1-В, «Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, готельний комплекс», загальною площею 6951,8 кв.м.
Ім'я:
Попович Дмитро Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380994570342 ЄДРПОУ:
04055222
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 429 137,00 грн з ПДВ

Дивитись

Цілісний майновий комплекс який складається з 26 будівель, лінії електропередачі, право користування двома земельними ділянками

Цілісний майновий комплекс який складається з 26 будівель, лінії електропередачі, право користування двома земельними ділянками
Ім'я:
Череватий Любомир Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: 0676752610 ІПН/РНОКПП:
2452708512
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

18 403 120,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 кв.м, 33-5 прим. пл. 2,1 кв.м, 33-6 прим. пл. 4,8 кв.м, 33-7 прим. пл. 2,6 кв.м, 33-8 прим. пл. 7,3 кв.м, 33-9 прим. пл. 2,0 кв.м, 33-10 прим. пл. 24,8 кв.м, 33-11 прим. пл. 17,3 кв.м, 33-12 прим. пл. 6,8 кв.м, 33-13 прим. пл. 21,0 кв.м, 33-14 прим. пл. 20,4 кв.м, 33-15 прим. пл. 28,6 кв.м. - приміщення 34. Загальна площа (кв.м): 607.2, Опис: 34-1 прим. пл. 247,5 кв.м, 34-2 прим. пл. 137,2 кв.м, 34-3 кор. пл. 86,4 кв.м, 34-4 прим. пл. 2,9 кв.м, 34-5 прим. пл. 2,8 кв.м, 34-6 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-7 прим. пл. 8,9 кв.м, 34-8 прим. пл. 11,2 кв.м, 34-9 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-10 прим. пл. 14,3 кв.м, 34-11 прим. пл. 10,9 кв.м, 34-12 прим. пл. 37,4 кв.м, 34-13 прим. пл. 38,7 кв.м. - приміщення XXV. Нежитлове приміщення, приміщення коридору. Загальна площа (кв.м): 22.8. - приміщення XXVI. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.6. - приміщення XXVIII. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.5. - приміщення XXXIII. Нежитлове приміщення, підвальне приміщення. Загальна площа (кв.м): 175.2.

Нежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 ...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

20 650 200,00 грн без ПДВ

Дивитись