Земельна ділянка кадастровий номер 0523982000:03:000:0155, площа (га) 1,4700 для ведення особистого селянського господарства, розташована за адресою: Вінницька область, Томашпільський район, Колоденська сільська рада
Земельна ділянка кадастровий номер 0523982000:03:000:0155, площа (га) 1,4700 для ведення особистого селянського господарства, розташована за адресою: Вінницька область, Томашпільський район, Колоденська сільська рада. Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення; Вид цільового призначення земельної ділянки: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства. Власник: Фуштей Поліна Павлівна – РНОКПП 2427514780. Постановою Господарського суду Вінницької області від 08.02.2022 року по справі
№902/568/21 Фуштей Поліну Павлівну (РНОКПП 2427514780) визнано банкрутом та введено процедуру погашення боргів; керуючим реалізацією майна боржника призначено арбітражного керуючого Белінську Наталію Олександрівну, що діє на підставі Свідоцтва про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №190 від 12.02.2013 року, видане Міністерством юстиції України (строк дії свідоцтва є необмеженим). Адреса офісу та листування: 21050, м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38, офіс 304; електронна пошта в мережі Інтернет e-mail: [email protected]; тел.: +38(063)325-07-95. Особа, яка має намір взяти участь в аукціоні проходить реєстрацію на участь в аукціоні через електронний майданчик, який знаходиться на сторінці веб-сайту адміністратора електронної торгової системи, де розміщені посилання на сторінки веб-сайтів операторів електронних майданчиків, що мають право використовувати електронний майданчик для проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) і з якими адміністратор уклав відповідний договір, здійснює подання заявки на участь в аукціоні та заповнення електронної форми до закінчення кінцевого строку прийняття заявок на участь в аукціоні. Податкова накладна не надається. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)" від 02 жовтня 2019 р. №865. Реквізити рахунку, на який вноситься гарантійний внесок: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Реквізити рахунку банкрута: UA273348510000026241111111017 в АТ "ПУМБ", МФО 334851, отримувач: Белінська Наталія Олександрівна, код ЄДРПОУ 3062012368. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після надходження на рахунок банкрута повної суми за лот. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку, передбаченому законодавством України. Переоформлення права власності здійснюється за рахунок покупця. Ознайомитись з майном та його характеристиками можна в робочі дні за попередньою домовленістю з замовником аукціону.
85 260,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Белінська Наталія Олександрівназ 25 січ. 2023 10:57
до 8 лют. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка кадастровий номер 0523982000:03:000:0155, площа (га) 1,4700, розташована за адресою: Вінницька обл., Томашпільський р-н., Колоденська сільська рада
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 1,47 гектар |
Адреса: Україна, 24245, Вінницька область, КОЛОДЕНСЬКА/С.КОЛОДЕНКА, вулиця Молодіжна, Колоденка, Томашпільський район |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
3136172
Дата реєстрації:
30 жовт. 2013 10:22
Площа ділянки, га:
1.47
Кадастровий номер:
0523982000:03:000:0155
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
01.03
Координати:
Широта: 48.52238122414785 Довгота: 28.722537424597217 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 16 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Проєкт акту/договору | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Ілюстрація | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Ілюстрація | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Ілюстрація | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Ілюстрація | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Ілюстрація | 25 січ. 2023 10:57 | |
| Ілюстрація | 25 січ. 2023 10:57 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Белінська Наталія ОлександрівнаВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 2.7799 га, кадастровий номер 5322684400:00:001:0279, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Лучанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
89 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОНМ 2669507548020
112 100,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 1366158048227
107 100,00 грн без ПДВ
Дивитись