Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Константа», код ЄДРПОУ 13622097, порушеній господарським судом Запорізької області, справа №908/6167/15
Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійович – ліквідатор, у справі №908/6167/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Константа», яка розглядається Господарським судом Запорізької області, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна, що належить ТОВ «Константа», а саме: МАЗ 54328 (ДНЗ №АР 5478 ВА), свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу відсутнє. Стан майна: не придатний для використання за призначенням; місцезнаходження: м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого 23а.
135 022,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійовичз 27 груд. 2022 10:24
до 11 січ. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
МАЗ 54328 (ДНЗ №АР 5478 ВА), свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу відсутнє. Стан майна: не придатний для використання за призначенням; місцезнаходження: м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого 23а
Код CAV: 34115300-9 Транспортні засоби, що були у використанні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 69014, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого 23а |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
МАЗ
Модель транспортного засобу:
54328
Рік випуску:
1990
Тип палива:
Інше
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 27 груд. 2022 10:24 | |
| Протокол комітету кредиторів | 27 груд. 2022 10:24 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 груд. 2022 10:24 | |
| Проєкт акту/договору | 27 груд. 2022 10:24 | |
| Ілюстрація | 27 груд. 2022 10:24 | |
| Ілюстрація | 27 груд. 2022 10:24 | |
| Ілюстрація | 27 груд. 2022 10:24 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гусар Іван ОлексійовичВас може зацікавити
Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись168 779,40 грн без ПДВ
Дивитись194 973,20 грн без ПДВ
Дивитись