Аукціон з продажу майна банкрута В. А. Шеремета, а саме: земельна ділянка сільськогосподарського призначення, загальною площею 2,8121 га
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 915/1257/14 перебуває в провадженні Господарського суду Миколаївської області.
- Відомості про продавця майна (боржника): фізична особа Шеремета Василь Анатолійович (РНОКПП 2301715013), адреса: вул. Леніна, 125, смт. Костянтинівка, Арбузинський район, Миколаївська область;
- Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий Бєлоусов Ігор Валентинович, свідоцтво № 866 від «24» квітня 2013 року, призначений господарським судом Миколаївської області
керуючим реалізацією у справі про банкрутство № 915/1257/14, щодо фізичної особи Шеремета Василя Анатолійович, згідно з ухвалою від «15» лютого 2022 року, Місцезнаходження контори (офісу) арбітражного керуючого та засоби зв’язку: 73003, м. Херсон, бульвар Мирний 3, офіс 407-Б, телефон: +38(050) 542-43-21, Е-mail: [email protected].;
- Інформація про майно (лот 2): земельна ділянка сільськогосподарського призначення, загальною площею 2,8121 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Бачманівської сільської ради Славутського району Хмельнцької області. Кадастровий номер земельної ділянки: 6823980700:02:026:0022; Ділянка знаходиться в оренді строком на 10 років. Договір оренди зареєстровано в 2015 році.
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +38(050) 542-43-21, Бєлоусов Ігор Валентинович;
- Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: відсутні;
- Обмеження щодо використання земельної ділянки (установлені на підставі містобудівних та санітарних норм і правил, включаючи архітектурно-планувальні, технічні, екологічні умови): відсутні;
- Наявність на земельній ділянці комунікацій: відсутні;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної: відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також порядок оформлення участі в аукціоні та умови отримання майна переможцем аукціону - наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону ( "Паспорт торгів")
206 197,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Бєлоусов Ігор Валентиновичз 6 груд. 2022 11:36
до 21 груд. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка сільськогосподарського призначення, загальною площею 2,8121 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Бачманівської сільської ради Славутського району Хмельнцької області. Кадастровий номер земельної ділянки: 6823980700:02:026:0022
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 30019, Хмельницька область, БАЧМАНІВСЬКА/С.БАЧМАНІВКА, Бачманівська сільська рада Славутського району Хмельнцької області |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
9239052
Дата реєстрації:
31 бер. 2015 14:37
Площа ділянки, га:
2.8121
Кадастровий номер:
6823980700:02:026:0022
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Координати:
Широта: 50.35639653479243 Довгота: 27.02734431574995 Висота: 12
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 13 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Рішення суду | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Протокол комітету кредиторів | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Презентація | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Ілюстрація | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Ілюстрація | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Ілюстрація | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Проєкт акту/договору | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Паспорт торгів | 6 груд. 2022 11:36 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 груд. 2022 12:21 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Бєлоусов Ігор ВалентиновичВас може зацікавити
Продаж земельної ділянки площею 2,3919 га, кадастровий номер 6823681500:08:003:0035, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Полонський район, Великоберезнянська сільська рада
296 691,00 грн без ПДВ
ДивитисьІпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:02:001:0423, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,2990, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.
240 300,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки з переважним правом площею - 2,0959 га, кадастровий номер - 6823681500:06:008:0019, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Полонський район, Великоберезнянська сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - Полонське ФГ "Колос". Строк дії договору оренди до - 31.12.2030 року.
259 975,00 грн без ПДВ
Дивитись