Аукціон з продажу майна боржника - ВАТ «Печеніжинський меблевий комбінат», у справі про банкрутство № 909/1004/13, Господарський суд Івано-Франківської області.

Розпорядник майна Лотоцький С.В. та керуючий санацією Циганюк О.О. оголошують про проведення першого повторного аукціону з продажу майна ВАТ «Печеніжинський меблевий комбінат», що перебуває у процедурі санації (справа № 909/1004/13, Господарський суд Івано-Франківської області). Перший повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової вартості. Гранична ціна, до якої може бути знижено початкову вартість під час проведення аукціону, - 1 773 545,87 грн. Податкова накладна видається. Продавець майна: ВАТ «Печеніжинський меблевий комбінат» (78274, Івано-Франківська область, Коломийський район, смт. Печеніжин, вул. Набережна, 56, код ЄДРПОУ 05496230).

Початкова ціна

2 216 932,34 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 лист. 2022 11:49

до 14 груд. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
16 лист. 2022 11:49 – 14 груд. 2022 20:00
Початок аукціону:
15 груд. 2022 11:05
Дата публікації:
16 лист. 2022 11:49
Період редагування:
16 лист. 2022 11:49 – 9 груд. 2022 18:00
Період питань:
16 лист. 2022 11:49 – 14 груд. 2022 18:00
Період відповідей:
16 лист. 2022 11:49 – 14 груд. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20221116-15672
Гарантійний внесок:
221 693,23 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 216 932,34 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
22 169,32 грн
Обмеження:
Перший повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової вартості. Гранична ціна, до якої може бути знижено початкову вартість під час проведення аукціону, - 1 773 545,87 грн.
№ справи про банкрутство:
№909/1004/13
Найменування господарського суду:
Господарський суд Івано-Франківської області
Додаткова інформація:
Перший повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової вартості. Гранична ціна, до якої може бути знижено початкову вартість під час проведення аукціону, - 1 773 545,87 грн.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Відкрите акціонерне товариство «Печеніжинський меблевий комбінат»
ЄДРПОУ:
05496230
Адреса:
Україна, 78274, Івано-Франківська область, Печеніжин, Набережна, 56, КОАТУУ: 2623255700, ПЕЧЕНІЖИН

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Лотоцький Святослав Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380503734942

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Обмоточний цех загальною площею 551,0 кв. м. (29м*19м, h=9м, рік побудови – 1948). Матеріали стін – цегла, бетон. Майно знаходиться в незадовільному стані, тривалий час не використовується. Будівля знаходиться в напіврозібраному та напівзруйнованому стані, відсутнє перекриття, частково зруйновані стіни, відсутні вікна, двері. Технічна документація відсутня. Земельна ділянка площею 10,67 га знаходиться у постійному користуванні Печеніжинського меблевого комбінату на підставі Державного акту на право постійного користування землею, виданого Печеніжинською селищною радою Коломийського району Івано-Франківської області. Право власності на земельну ділянку або право постійного користування земельною ділянкою до покупця не переходить.

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 78274, Івано-Франківська область, Печеніжин, Набережна вулиця

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа будівлі, кв.м:
551.0
Рік будівництва:
1948
Координати:
Широта: 48.50937000 Довгота: 24.88121000
2

Ангар закритого типу загальною площею 775,40 кв. м. матеріали стін – цегла, бетон. Майно знаходиться в незадовільному стані, тривалий час не використовується. Будівля знаходиться в напіврозібраному та напівзруйнованому стані, відсутнє перекриття, частково зруйновані стіни, відсутні вікна, двері. Технічна документація відсутня. Земельна ділянка площею 10,67 га знаходиться у постійному користуванні Печеніжинського меблевого комбінату на підставі Державного акту на право постійного користування землею, виданого Печеніжинською селищною радою Коломийського району Івано-Франківської області. Право власності на земельну ділянку або право постійного користування земельною ділянкою до покупця не переходить.

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 78274, Івано-Франківська область, Печеніжин, Набережна вулиця

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа будівлі, кв.м:
775.4
Координати:
Широта: 48.51058000 Довгота: 24.88112000
3

Котельня загальною площею 168,0 кв. м. (14м*12м, h=9м, рік побудови – 1970). Матеріали стін – цегла, бетон. Майно знаходиться в незадовільному стані, тривалий час не використовується. Будівля знаходиться в напіврозібраному та напівзруйнованому стані, відсутнє перекриття, частково зруйновані стіни, відсутні вікна, двері. Технічна документація відсутня. Земельна ділянка площею 10,67 га знаходиться у постійному користуванні Печеніжинського меблевого комбінату на підставі Державного акту на право постійного користування землею, виданого Печеніжинською селищною радою Коломийського району Івано-Франківської області. Право власності на земельну ділянку або право постійного користування земельною ділянкою до покупця не переходить.

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 78274, Івано-Франківська область, Печеніжин, Набережна вулиця

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа будівлі, кв.м:
168.0
Рік будівництва:
1970
Координати:
Широта: 48.51601000 Довгота: 24.88793000
4

Цех меблевий загальною площею 6132,0 кв. м. (146м*42м, h=9м, рік побудови – 1970). Матеріал стін - цегла, бетон. Майно знаходиться в незадовільному стані, тривалий час не використовується. Будівля знаходиться в напіврозібраному та напівзруйнованому стані, відсутнє перекриття, частково зруйновані стіни, відсутні вікна, двері. Технічна документація відсутня. Земельна ділянка площею 10,67 га знаходиться у постійному користуванні Печеніжинського меблевого комбінату на підставі Державного акту на право постійного користування землею, виданого Печеніжинською селищною радою Коломийського району Івано-Франківської області. Право власності на земельну ділянку або право постійного користування земельною ділянкою до покупця не переходить.

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 78274, Івано-Франківська область, Печеніжин, Набережна вулиця

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа будівлі, кв.м:
6132.0
Рік будівництва:
1970
Координати:
Широта: 48.50827000 Довгота: 24.88099000
5

Цех великий фронтонний загальною площею 1656,0 кв. м. (69м*24м, h=6м, рік побудови – 1948). Матеріали стін – цегла, бетон. Майно знаходиться в незадовільному стані, тривалий час не використовується. Будівля знаходиться в напіврозібраному та напівзруйнованому стані, відсутнє перекриття, частково зруйновані стіни, відсутні вікна, двері. Технічна документація відсутня. Земельна ділянка площею 10,67 га знаходиться у постійному користуванні Печеніжинського меблевого комбінату на підставі Державного акту на право постійного користування землею, виданого Печеніжинською селищною радою Коломийського району Івано-Франківської області. Право власності на земельну ділянку або право постійного користування земельною ділянкою до покупця не переходить.

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 78274, Івано-Франківська область, Печеніжин, Набережна вулиця

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа будівлі, кв.м:
1656.0
Рік будівництва:
1948
Координати:
Широта: 48.50965000 Довгота: 24.88111000

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Протокол комітету кредиторів 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49
Ілюстрація 16 лист. 2022 11:49

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2654901910
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Шевченка, 7-А, кв. 7
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1689
Дата видачі свідоцтва:
26 лип. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Лотоцький Святослав
E-mail:
Телефон:
+380503734942

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лотоцький Святослав Володимирович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Владова Марія Олімпіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683693 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 311 705,00 грн без ПДВ

Дивитись

Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Ганнопільський спиртовий завод", код за ЄДРПОУ 00374893

Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Ганнопільський спиртовий завод", код за ЄДРПОУ 00374893
Ім'я:
Харюк Юлія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380960494391 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 550 960,27 грн без ПДВ

Дивитись

Комплекс будівель та споруд разом з обладнанням у складі: побутова для працівників лісгоспу, А з прибудовами, А1, а, ганком, а1, навісом, а2 загальною площею 105,9 кв. м; КПП, Б-2 з ганками, б, б1, сходами, б2 загальною площею 51,6 кв. м; лісопильний цех № 2, В з входом в підвал, в, підвалом, ПдВ, навісом, в1 загальною площею 384,6 кв. м; лісопильний цех № 3, Г-2 з естакадами, г1, г2 загальною площею 763,3 кв. м; склад ПММ, Д загальною площею 25 кв. м; схов для техніки, Е з прибудовами, Е1, Е2, Е3, оглядовими ямами, е, е1, навісом, е2 загальною площею 461,4 кв. м; склад № 3, Ж загальною площею 77,9 кв. м; склад № 4 (лебідочна), З загальною площею 61 кв. м; склад № 2, И загальною площею 355,9 кв. м; склад № 1, К з цокольним поверхом, ЦпК, входом в підвал, к загальною площею 354,8 кв. м; пункт заправки, М загальною площею 4,8 кв. м; навіс для сушіння дошки, Н загальною площею 432,5 кв. м; споруда для утеплення пожежного гідранту, О загальною площею 6,3 кв. м; прибудова (Мийка), П загальною площею 4,6 кв. м; господарський сарай, У загальною площею 306,0 кв. м; навіс, Ч; резервуар № 1; резервуар № 2; резервуар № 3; резервуар № 4; резервуар № 5; резервуар № 6; резервуар № 7; резервуар № 8; огорожа № 11 з воротами № 10, хвірткою № 9 та 42 одиниці індивідуально визначеного майна, що знаходяться за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с-ще Десна, вул. Гнєдаша, 2А

Комплекс будівель та споруд разом з обладнанням у складі: побутова для працівників лісгоспу, А з прибудовами, А1, а, ганком, а1, навісом, а2 загальною площею 105,9 кв. м; КПП, Б-2 з ганками, б, б1, сходами, б2 загальною площею 51,6 кв. м; лісопильний цех № 2, ...
Ім'я:
Титаренко Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676225 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43173325
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 379 037,96 грн без ПДВ

Дивитись