Аукціон з продажу нерухомого майна ВАТ "Вільшанський райагротехсервіс"
Арбітражний керуючий Носенко Тетяна Сергіївна, що є ліквідатором у справі №10/295 про банкрутство ВАТ "Вільшанський райагротехсервіс" (код 00904902, адреса: Кіровоградська область, смт. Вільшанка, вул. 1-ше Травня,43) оголошує про проведення аукціону з продажу комплексу будівель та споруд 1952 року побудови вартість 401 000 грн.
401 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Носенко Тетяна Сергіївназ 10 лист. 2022 15:46
до 24 лист. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 9 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
комплекс будівель та споруд 1952 року побудови, загальною площею 469,9 кв.м., складається з: будівля контори (літ. А), будівля клуб (літ. Б), будівля електроцех (літ. В), склад запчастин (літ. Г), будівля цех електрозварювальний (літ. Д), будівля баня (літ. Є), № 1 огорожа, № 2 - № 3 ворота, № 4 водонапірна башня, № 5 кран балка, № 6 трансформатор, № 7 колодязь питний, що розташований за адресою: Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, с. Йосипівка, вул. Шевченка, буд. 9 (РНОНМ 2414475435243)
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, Кіровоградська область, село Йосипівка, вул. Шевченка, 9 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
2414475435243
Дата реєстрації:
20 лип. 2021 11:54
Загальна площа будівлі, кв.м:
469.9
Площа ділянки, кв. м:
6900.0
Рік будівництва:
1952
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 48.8522176 Довгота: 31.6982063
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2022 15:46 | |
| Рішення суду | 10 лист. 2022 15:46 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Носенко Тетяна СергіївнаВас може зацікавити
Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134
387 062,75 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля (літ. Г) загальною площею 18,20 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Первомайського Леоніда, 5
535 476,42 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В
233 930,00 грн без ПДВ
Дивитись