Про проведення аукціону з продажу майна боржника ФО Сушко Ю.М. , а саме - земельна ділянка: кадастровий номер 5324582700:00:001:0009 - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
площею 3,1186 га за адресою: Полтавська область, Семенівський район, Іванівська сільська рада.
- земельна ділянка: кадастровий номер 5324582700:00:001:0009 - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1186 га за адресою: Полтавська область, Семенівський район, Іванівська сільська рада.
267 900,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Гриценко Ігор Івановичз 19 жовт. 2022 17:51
до 3 лист. 2022 20:00
(один учасник)
з 3 лист. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
- земельна ділянка: кадастровий номер 5324582700:00:001:0009 - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,1186 га за адресою: Полтавська область, Семенівський район, Іванівська сільська рада.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 3,1186 гектар |
Адреса: Україна, 38260, Полтавська область, Семенівський район, с. Іванівка |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Площа ділянки, га:
3.118
Кадастровий номер:
5324582700:00:001:0009
Цільове призначення земельної ділянки:
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 19 жовт. 2022 17:51 | |
| Протокол комітету кредиторів | 19 жовт. 2022 18:01 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 жовт. 2022 18:04 | |
| Рішення суду | 19 жовт. 2022 18:05 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Минко Олег Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2626613019
|
Пропозиція: 271 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмова або непідписання протоколу
Період підписання протоколу:
3 лист. 2022 20:00 – 13 лист. 2022 20:00
Період оплати:
3 лист. 2022 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гриценко Ігор ІвановичВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 3.5677 га, кадастровий номер 5323883200:00:017:0019, адреса: Полтавська область, Пирятинський район, Каплинцівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
147 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 торги. Земельна ділянка, площею – 1.9217 га, кадастровий номер - 3524010100:02:003:1555, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район
134 500,00 грн без ПДВ
Дивитись1 торги. Земельна ділянка, площею – 3.0941 га, кадастровий номер - 3521155600:02:000:0719, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Голованівський (Гайворонський) район, Сальківська селищна рада
251 200,00 грн без ПДВ
Дивитись