Про проведення аукціону з продажу нерухомого майна ТОВ «Будівельна компанія «Плюс Девелопмент» (код ЄДРПОУ 41173454)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 30.11.2021, ліквідатор у справі № 908/1272/21 повідомляє, про проведення аукціону з реалізації майна ТОВ «Будівельна компанія «Плюс Девелопмент» ( 69019, м. Запоріжжя., вул. Рекордна, 27; код ЄДРПОУ 41173454) а саме:
Об’єкт нежитлової нерухомості – трансформаторна підстанція - літера - Б, загальною площею 46,6 кв.м. , що
знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Малоголосківська, буд. 16-а
Вид аукціону: перший аукціон, проводиться без можливості зниження початкової вартості майна.
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, який підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни;
Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: податкова накладна не надається.
Порядок ознайомлення з майном за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Малоголосківська, буд. 16-а, з попереднім погодженням з ліквідатором.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
1 276 700,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 4 серп. 2022 13:45
до 24 серп. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Об’єкт нежитлової нерухомості – трансформаторна підстанція - літера - Б, загальна площа 46,6 кв.м.; фундамент: бетон; стіни: цегла:t=0,25 покрівля: суміщ. єврорубер. підлога: цем. стяжка рік побудови: 2019 Інженерні обладнання: електропостачання: так водопостачання: ні каналізація: ні стан майна: знаходиться в задовільному стані адреса знаходження майна: Львівська обл., м. Львів, вул. Малоголосківська, буд. 16-а
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79020, Львівська область, Львів, Малоголосківська вулиця, |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
2098166746101
Дата реєстрації:
9 черв. 2020 18:47
Загальна площа будівлі, кв.м:
46.6
Рік будівництва:
2019
Технологія будівництва:
цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Поверховість будинку:
1
Номер поверху або поверхів:
1
Кількість кімнат або приміщень:
4
Координати:
Широта: 49.86622695874151 Довгота: 24.00590595698148
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 4 серп. 2022 13:45 | |
| Протокол комітету кредиторів | 4 серп. 2022 13:45 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 серп. 2022 13:45 | |
| Ілюстрація | 4 серп. 2022 13:45 | |
| Ілюстрація | 4 серп. 2022 13:45 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Нежитлова будівля (об'єкт незавершеного будівництва), відсоток готовності якої 44,4%, площею основи (забудови) згідно технічного паспорта 800,2 кв.м., яка розташована за адресою: Львівська область, Шептицький район, с. Волиця-Барилова, вул. Франка Івана, 35.
682 313,00 грн без ПДВ
Дивитисьбудівля, загальною площею 327,00 кв.м., що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Сторожинець, вул. Кобилянської, 2-Г
2 036 611,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові будівлі та споруди за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, смт. Олександрійське, вул. Довіри, 10
1 530 151,00 грн без ПДВ
Дивитись