Аукціон з продажу майна банкрута фізичної особи-підприємця Костогриза Олександра Петровича (ідентифікаційний код 1905322298): (лот № 1) Нерухоме майно, а саме: нежитлові будівлі (Літ. – Т – І) з прибудовою (Літ. – т), загальною площею 216,10 кв.м., яке
знаходиться за адресою: Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Луценко, буд. 8
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 925/1242/15 перебуває в провадженні Господарського суду Черкаської області.
- Відомості про продавця майна (боржника): фізична особа-підприємць Костогриз Олександр Петрович (РНОКПП 1905322298), адреса: 18005, м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграда, буд. 37/1, кв. 35;
- Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий, ліквідатор Лойфер Антон Едуардович, що діє на підставі свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (ліквідатора) № 206
видане Міністерством юстиції України 06.03.2013 року, та постанови Господарського суду Черкаської області від 12.08.2015 р. у справі № 925/1242/15. Адреса офісу арбітражного керуючого: 04112, м. Київ, вул. Жамбила Жамбаєва, буд. 7, офіс 2; тел.: +380960929200, Е-mail: [email protected].
- Інформація про майно (лот 1): Нерухоме майно, а саме: нежитлові будівлі (Літ. – Т – І) з прибудовою (Літ. – т), загальною площею 216,10 кв.м. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1658836371101. (Право власності на підставі договору купівлі-продажу серія та номер: б/н, виданий 28.12.2002).
- Місцезнаходження майна: Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Луценка, будинок 8;
- Відомості про земельну ділянку, на якій розташоване нежитлове приміщення (її правовий режим та розмір), та її кадастровий номер (за наявності): право на земельну ділянку, на якій знаходиться нерухоме майно, до переможця аукціону не переходить. Будь-які дані по розміру земельної ділянки та її характеристики - відсутні. Покупець самостійно вирішує питання щодо оформлення права власності (користування) земельною ділянкою;
- Інформація про орендарів та інших користувачів приміщення: орендарі та інші користувачі: відсутні;
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном відсутні. Права третіх осіб на майно відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +380960929200, Лойфер Антон Едуардович;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
2 157 462,44 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Лойфер Антон Едуардовичз 25 черв. 2022 18:37
до 17 лип. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майно банкрута фізичної особи-підприємця Костогриза Олександра Петровича (ідентифікаційний код 1905322298): (лот № 1) Нерухоме майно, а саме: нежитлові будівлі (Літ. – Т – І) з прибудовою (Літ. – т), загальною площею 216,10 кв.м., яке знаходиться за адресою: Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Луценка, будинок 8
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 18000, Черкаська область, ЧЕРКАСИ, 8, вулиця Луценка, Соснівський район, Черкаси, Черкаська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
44802961
Дата реєстрації:
6 жовт. 2021 00:00
Загальна площа будівлі, кв.м:
216.1
Технологія будівництва:
цегла
Координати:
Широта: 49.42474196851859 Довгота: 32.038784878162915 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 15 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Рішення суду | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Паспорт торгів | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Проєкт акту/договору | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Презентація | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2022 18:37 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2022 18:37 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лойфер Антон ЕдуардовичВас може зацікавити
Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Ганнопільський спиртовий завод", код за ЄДРПОУ 00374893
3 550 960,27 грн без ПДВ
ДивитисьКомплекс будівель та споруд разом з обладнанням у складі: побутова для працівників лісгоспу, А з прибудовами, А1, а, ганком, а1, навісом, а2 загальною площею 105,9 кв. м; КПП, Б-2 з ганками, б, б1, сходами, б2 загальною площею 51,6 кв. м; лісопильний цех № 2, В з входом в підвал, в, підвалом, ПдВ, навісом, в1 загальною площею 384,6 кв. м; лісопильний цех № 3, Г-2 з естакадами, г1, г2 загальною площею 763,3 кв. м; склад ПММ, Д загальною площею 25 кв. м; схов для техніки, Е з прибудовами, Е1, Е2, Е3, оглядовими ямами, е, е1, навісом, е2 загальною площею 461,4 кв. м; склад № 3, Ж загальною площею 77,9 кв. м; склад № 4 (лебідочна), З загальною площею 61 кв. м; склад № 2, И загальною площею 355,9 кв. м; склад № 1, К з цокольним поверхом, ЦпК, входом в підвал, к загальною площею 354,8 кв. м; пункт заправки, М загальною площею 4,8 кв. м; навіс для сушіння дошки, Н загальною площею 432,5 кв. м; споруда для утеплення пожежного гідранту, О загальною площею 6,3 кв. м; прибудова (Мийка), П загальною площею 4,6 кв. м; господарський сарай, У загальною площею 306,0 кв. м; навіс, Ч; резервуар № 1; резервуар № 2; резервуар № 3; резервуар № 4; резервуар № 5; резервуар № 6; резервуар № 7; резервуар № 8; огорожа № 11 з воротами № 10, хвірткою № 9 та 42 одиниці індивідуально визначеного майна, що знаходяться за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с-ще Десна, вул. Гнєдаша, 2А
1 379 037,96 грн без ПДВ
Дивитись