Перший повторний аукціон з продажу майна ПП "ПФ Макс", а саме: дебіторська заборгованість Публічного акціонерного товариства "Південьзахідшляхбуд" (21036, м.Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 27, код ЄДРПОУ 03449841) у розмірі 4832873,61 грн.

Справа про банкрутство (неплатоспроможність): № 925/724/14, перебуває в провадженні Господарського суду Черкаської області. - Відомості про продавця майна (боржника): Приватне підприємство "ПФ Макс" (код ЄДРПОУ 37318637); Місцезнаходження юридичної особи: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Промислова, буд. 10; - Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий Гурін Роман Анатолійович, свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1487 від 13.07.2013; Місцезнаходження контори (офісу) арбітражного керуючого та засоби зв’язку: вул. Смілянська, 44, офіс 302, м. Черкаси, 18001, e-mail: [email protected], моб. тел.: +380973904422. - Інформація про майно (лот): дебіторська заборгованість Публічного акціонерного товариства "Південьзахідшляхбуд" (21036, м.Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 27, код ЄДРПОУ 03449841) у розмірі 4832873,61 грн. - Документи, що підтверджують дебіторську заборгованість містяться в додатках аукціону (документах, що додаються до оголошення). - Місцезнаходження документів: м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, офіс 302. - Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном відсутні. Права третіх осіб на майно відсутні. - Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю. - Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20220517-29823; - Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня, в зв’язку з тим що продавець не є платником ПДВ. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ. Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.

Початкова ціна

501 072,32 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 черв. 2022 13:37

до 16 черв. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
6 черв. 2022 13:37 – 16 черв. 2022 20:00
Початок аукціону:
17 черв. 2022 12:00
Дата публікації:
6 черв. 2022 13:37
Період редагування:
6 черв. 2022 13:37 – 11 черв. 2022 18:00
Період питань:
6 черв. 2022 13:37 – 16 черв. 2022 18:00
Період відповідей:
6 черв. 2022 13:37 – 16 черв. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20220606-97593
Гарантійний внесок:
50 107,23 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
626 340,41 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
37318637-1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
501 072,32 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
5 010,72 грн
№ справи про банкрутство:
925/724/14
Найменування господарського суду:
Господарський суд Черкаської області.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 16-00 год. попередньо зателефонував за тел. +380973904422
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПФ "МАКС"
ЄДРПОУ:
37318637
Адреса:
Україна, 20700, Черкаська область, місто Сміла, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Гурін Роман Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380973904422

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Дебіторська заборгованість Публічного акціонерного товариства "Південьзахідшляхбуд" (21036, м.Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 27, код ЄДРПОУ 03449841) у розмірі 4832873,61 грн.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 18001, Черкаська область, ЧЕРКАСИ, вул. Смілянська, 44, офіс 302

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 6 черв. 2022 13:37
Рішення суду 6 черв. 2022 13:37
Протокол комітету кредиторів 6 черв. 2022 13:37
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2022 13:37
Паспорт торгів 6 черв. 2022 13:37
Копії документів та матеріалів на лот 6 черв. 2022 13:37
Проєкт акту/договору 6 черв. 2022 13:37
Ілюстрація 6 черв. 2022 13:37
Ілюстрація 6 черв. 2022 13:37
Ілюстрація 6 черв. 2022 13:37
Ілюстрація 6 черв. 2022 13:37
Ілюстрація 6 черв. 2022 13:37

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3045318558
Адреса:
Україна, 18001, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, офіс 302
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1487
Дата видачі свідоцтва:
13 лип. 2013 11:00

Основний контакт

Ім'я:
Гурін Роман Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380973904422

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гурін Роман Анатолійович

Вас може зацікавити

Проведення першого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВ "ВІГ - Жашківський цукровий завод" щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ "БУД ІНВЕСТ 2002" (код ЄДРПОУ 40182190) у розмірі 801451,00 грн.

Проведення першого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВ "ВІГ - Жашківський цукровий завод" щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ "БУД ІНВЕСТ 2002" (код ЄДРПОУ 40182190) у розмірі 801451,00 грн.
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

641 160,80 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР АЛЬЯНС ТОРГ» (код ЄДРПОУ 43881810) у розмірі 10125000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР АЛЬЯНС ТОРГ» (код ЄДРПОУ 43881810) у розмірі 10125...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

810 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись