Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Арбітражний керуючий Горьовий Володимир Володимирович – ліквідатор, у справі №905/694/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «СРЗ», яка розглядається Господарським судом Запорізької області повідомляє, про проведення аукціону, з продажу рухомого майна, транспортний засіб, а саме: автомобіль, марка: TOYOTA; модель: CAMRY; рік випуску: 2003; об’єм двигуна: 2362; тип пального: бензин; пробіг: 399671 км; комплектація: базова, стан: робочий; колір: сірий; номер шасі(кузова, рами): 6Т1ВЕ33К14Х437933, реєстраційний номер: АН3600НМ.

Початкова ціна

109 467,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 3 вер. 11:23

до 15 вер. 16:35

Аукціон

з 15 вер. 09:50

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
3 вер. 11:23 – 15 вер. 16:35
Початок аукціону:
15 вер. 09:50
Дата публікації:
3 вер. 11:23
Період редагування:
3 вер. 11:23 – 9 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 11:23 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 11:23 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260903-51260
Гарантійний внесок:
10 946,70 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
145 956,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
32183383-1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
109 467,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 094,67 грн
Кількість кроків:
99
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
905/694/21
Найменування господарського суду:
господарський суд Донецької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
контактна особа для ознайомлення: Горьовий В.В. засоби зв’язку: +38(098)-025-01-45; e-mail: [email protected]; місце для ознайомлення: м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40 ; час: за попередньою домовленістю з ліквідатором.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «СРЗ»
ЄДРПОУ:
32183383
Адреса:
Україна, 87510, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, будинок 2, КОАТУУ: 1400000000, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДОНЕЦЬК

Основний контакт

Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380980250145

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

автомобіль, марка: TOYOTA; модель: CAMRY; рік випуску: 2003; об’єм двигуна: 2362; тип пального: бензин; пробіг: 399671 км; комплектація: базова, стан: робочий; колір: сірий; номер шасі(кузова, рами): 6Т1ВЕ33К14Х437933, реєстраційний номер: АН3600НМ

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
TOYOTA
Модель транспортного засобу:
CAMRY
Рік випуску:
2003
Об'єм двигуна, см³:
2362.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
399671.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
6Т1ВЕ33К14Х437933
Технічний стан:
робочий
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
машина в робочому стані

Документи аукціону 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 3 вер. 11:23
Протокол комітету кредиторів 3 вер. 11:23
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:23
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23
Ілюстрація 3 вер. 11:23

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3301312793
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Мстислава Скрипника Патріарха, буд. 40, кв. прим.1001 оф. 24
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2164
Дата видачі свідоцтва:
3 лип. 2025 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380980250145

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Горьовий Володимир Володимирович

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись