Другий повторний аукціон з продажу ліквідаційного майна ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ": право вимоги до ТОВ “МИЛА КІЗОНЬКА ГАЙ” (КОД ЄДРПОУ: 41431598) - загальна сума заборгованості 2’513’900,00 грн; право вимоги до ТОВ "ОЗОН КОНСАЛТИНГ" (КОД ЄДРПОУ: 40554595) - загальна сума заборгованості 3’074’500,00 грн; право вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС (РНОКПП: 2377521019) - загальна сума права вимоги 31’051’590,00 грн.

Арбітражний керуючий Кучерявий Дмитро Владиславович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1963 від 15.10.2020, адреса: 02217, м. Київ, вул. Закревського Миколи, 27А, кв.87, тел. +38 (063) 672-76-26, e-mail: [email protected]) – ліквідатор у справі № 910/15237/23 про банкрутство ТОВ «ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ» (Україна, 03151, місто Київ, вул.Ушинського, будинок 40, офіс 302; код ЄДРПОУ: 35378830), що розглядається Господарським судом міста Києва, повідомляє про проведення другого повторного аукціону з продажу ліквідаційної маси ТОВ «ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ», а саме: - право вимоги до ТОВ “МИЛА КІЗОНЬКА ГАЙ” (КОД ЄДРПОУ: 41431598) - загальна сума заборгованості 2’513’900,00 грн; - право вимоги до ТОВ "ОЗОН КОНСАЛТИНГ" (КОД ЄДРПОУ: 40554595) - загальна сума заборгованості 3’074’500,00 грн; - право вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС (РНОКПП: 2377521019) - загальна сума права вимоги 31’051’590,00 грн. Більш детальніше про лот викладено в окремому документі, що долучається. Примітка щодо права вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС: У провадженні Господарського суду міста Києва перебуває справа № 910/15237/23 (910/7005/26) за позовом ТОВ «ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ» в особі ліквідатора арбітражного керуючого Кучерявого Д.В. до Бретшнейдера Томаса (Відповідач) про стягнення 55 774 753,88 грн. Підставою позову визначено безпідставне набуття Відповідачем 31'051'590,00 грн та нарахування на цю суму інфляційних втрат і трьох процентів річних. На даний момент справа № 910/15237/23 (910/7005/26) перебуває на розгляді. Додатково повідомляю, що Бретшнейдер Томас позовні вимоги не визнає. Відповідач в межах справи № 910/15237/23 (910/7005/26) повідомив, що не отримував у своє володіння та не розпоряджався коштами, які, за твердженням Позивача, були перераховані, і не мав фактичного доступу до відповідного рахунку. Копії документів, які підтверджують надання згоди на продаж майна та умови продажу даного лоту: надання згоди на продаж майна та умови продажу даного лоту здійснюється відповідно до Протоколу № 4 засідання Комітету кредиторів у справі № 910/15237/23 про банкрутство ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ" від 13 липня 2026 року. Початковою ціною другого повторного аукціону є зменшена на 25 відсотків початкова ціна першого повторного аукціону, а саме – 8’793’597,60 грн, без ПДВ, з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості з урахуванням вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України. Крок аукціону - 1 (один) відсоток початкової ціни другого повторного аукціону – 87’935,98 грн. Продавець: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ" (Україна, 03151, місто Київ, вул.Ушинського, будинок 40, офіс 302; код ЄДРПОУ: 35378830) в особі ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Кучерявого Дмитра Владиславовича, який діє підставі Постанови Господарського суду м. Києва від 02.09.2024 у справі № 910/15237/23 про банкрутство ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ". Замовник: Арбітражний керуючий Кучерявий Дмитро Владиславович, свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1963 від 15.10.2020. Засоби зв’язку: контактний телефон (063) 672-76-26, електронна пошта: [email protected]

Початкова ціна

8 793 597,60 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 3 вер. 12:05

до 14 вер. 16:40

Аукціон

з 14 вер. 09:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
3 вер. 12:05 – 14 вер. 16:40
Початок аукціону:
14 вер. 09:55
Дата публікації:
3 вер. 12:05
Період редагування:
3 вер. 12:05 – 8 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 12:05 – 13 вер. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 12:05 – 13 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260903-19471
Гарантійний внесок:
1 758 719,52 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
11 724 796,80 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
910.15237.23(1)
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
8 793 597,60 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
87 935,98 грн
Кількість кроків:
99
Обмеження:
Відсутні.
№ справи про банкрутство:
910/15237/23
Найменування господарського суду:
Господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У випадку необхідності отримання додаткової інформації - звертатися до ліквідатора ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ" арбітражного керуючого Кучерявого Д.В. в робочі дні з 10-00 до 18-00 год за номером тел.: +38 (063) 672-76-26 або направивши листа на адресу електронної пошти: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Під час перерахування коштів за придбаний лот переможець аукціону зазначає в розрахунковому документі номер лота, за яким здійснюється оплата. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, Придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про результати аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Під час перерахування коштів за придбаний лот переможець аукціону зазначає в розрахунковому документі номер лота, за яким здійснюється оплата. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, Придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: продаж здійснюється без ПДВ, тому податкова накладна не надається. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ. Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ"
ЄДРПОУ:
35378830
Адреса:
Україна, 03151, Київ, м. Київ, вул.Ушинського, будинок 40, офіс 302, КОАТУУ: 8038900000, СОЛОМЯНСЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Кучерявий Дмитро Владиславович
E-mail:
Телефон:
0636727626

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

- право вимоги до ТОВ “МИЛА КІЗОНЬКА ГАЙ” (КОД ЄДРПОУ: 41431598) - загальна сума заборгованості 2’513’900,00 грн; - право вимоги до ТОВ "ОЗОН КОНСАЛТИНГ" (КОД ЄДРПОУ: 40554595) - загальна сума заборгованості 3’074’500,00 грн; - право вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС (РНОКПП: 2377521019) - загальна сума права вимоги 31’051’590,00 грн. Більш детальніше про лот викладено в окремому документі, що долучається. Право вимоги до вказаних контрагентів підтверджується виписками руху коштів по банківських рахунках Товариства, які будуть передані Переможцю під час підписання Акту про придбання майна на аукціоні. Примітка щодо права вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС: У провадженні Господарського суду міста Києва перебуває справа № 910/15237/23 (910/7005/26) за позовом ТОВ «ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ» в особі ліквідатора арбітражного керуючого Кучерявого Д.В. до Бретшнейдера Томаса (Відповідач) про стягнення 55 774 753,88 грн. Підставою позову визначено безпідставне набуття Відповідачем 31'051'590,00 грн та нарахування на цю суму інфляційних втрат і трьох процентів річних. На даний момент справа № 910/15237/23 (910/7005/26) перебуває на розгляді. Додатково повідомляю, що Бретшнейдер Томас позовні вимоги не визнає. Відповідач в межах справи № 910/15237/23 (910/7005/26) повідомив, що не отримував у своє володіння та не розпоряджався коштами, які, за твердженням Позивача, були перераховані, і не мав фактичного доступу до відповідного рахунку.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03151, Київ, м. Київ, вул.Ушинського, будинок 40, офіс 302

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол комітету кредиторів 3 вер. 12:05
Рішення суду 3 вер. 12:05
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 12:05
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 12:05
Проєкт акту/договору 3 вер. 12:05

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3154622517
Адреса:
Україна, 02217, Київ, Київ, вул. Закревського, буд. 27-А, кв. 87
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1963
Дата видачі свідоцтва:
15 жовт. 2020 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Кучерявий Дмитро Владиславович
E-mail:
Телефон:
0683506174

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кучерявий Дмитро Владиславович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Кучерявий Дмитро Владиславович
E-mail: [email protected] Телефон: 0683506174 ІПН/РНОКПП:
3154622517
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 384 460,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за договором № Д-9855-21Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-9855-21Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 881 243,66 грн без ПДВ

Дивитись

Перший аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 4 421 163.60 грн. (105 592.13 дол.США)

Перший аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 4 421 163.60 грн. (105 592.13 дол.США)
Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0508522789 ІПН/РНОКПП:
3198712249
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 421 163,60 грн без ПДВ

Дивитись