Цілісний майновий комплекс який складається з 26 будівель, лінії електропередачі, право користування двома земельними ділянками

Об'єкт нерухомості – контора-цех, за літерою А, загальною площею 6359,5 м2, ринкова вартість якого становить 8 086 960,00 грн. Об'єкт нерухомості – їдальня, за літерою Б, загальною площею 512,6 м2, ринкова вартість якого становить 950 880,00 грн. Об'єкт нерухомості – бокси, за літерою В, загальною площею 290,8 м2, ринкова вартість якого становить 156 720,00 грн. Об'єкт нерухомості – навіс, за літерою Г, загальною площею 109,4 м2, ринкова вартість якого становить 17 920,00 грн. Об'єкт нерухомості – компресорна, за літерою Д, загальною площею 59,1 м2, ринкова вартість якого становить 70 880,00 грн. Об'єкт нерухомості – підсобна, за літерою Е, загальною площею 12,2 м2, ринкова вартість якого становить 18 240,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад, за літерою Є, загальною площею 66,7 м2, ринкова вартість якого становить 43 040,00 грн. Об'єкт нерухомості – електрощитова, за літерою Ж, загальною площею 99,8 м2, ринкова вартість якого становить 153 360,00 грн. Об'єкт нерухомості – цех передочистки, за літерою З, загальною площею 607,4 м2, ринкова вартість якого становить 273 200,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад, за літерою К, загальною площею 531,8 м2, ринкова вартість якого становить 318 560,00 грн. Об'єкт нерухомості – котельня, за літерою Л, загальною площею 325,8 м2, ринкова вартість якого становить 721 520,00 грн. Об'єкт нерухомості – мехмайстерня, за літерою М, загальною площею 359,18 м2, ринкова вартість якого становить 184 640,00 грн. Об'єкт нерухомості – столярний цех, за літерою Н, загальною площею 125,3 м2, ринкова вартість якого становить 81 280,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад ГММ, за літерою И, загальною площею 88,3 м2, ринкова вартість якого становить 69 920,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад (стара контора), за літерою Й, загальною площею 1087,96 м2, ринкова вартість якого становить 420 640,00 грн. Об'єкт нерухомості – лабораторія, за літерою Н, загальною площею 1920,72 м2, ринкова вартість якого становить 3 276 080,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад, за літерою О, загальною площею 543,28 м2, ринкова вартість якого становить 280 000,00 грн. Об'єкт нерухомості – прохідна, за літерою П, загальною площею 75,67 м2, ринкова вартість якого становить 178 000,00 грн. Об'єкт нерухомості – будинок для відпочинку, за літерою Р, загальною площею 219,1 м2, ринкова вартість якого становить 313 440,00 грн. Об'єкт нерухомості – лабораторія, за літерою С, загальною площею 91,6 м2, ринкова вартість якого становить 152 000,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад очисних споруд, за літерою Т, загальною площею 44,6 м2, ринкова вартість якого становить 66 640,00 грн. Об'єкт нерухомості – мехмайстерня очисних споруд, за літерою У, загальною площею 225 м2, ринкова вартість якого становить 324 480,00 грн. Об'єкт нерухомості – насосна станція очисних споруд, за літерою Х, загальною площею 102,2 м2, ринкова вартість якого становить 161 280,00 грн. Об'єкт нерухомості – компресорна очисних споруд, за літерою Ц, загальною площею 200,6 м2, ринкова вартість якого становить 333 760,00 грн. Об'єкт нерухомості – електропідстанція очисних споруд, за літерою Щ, загальною площею 22,9 м2, ринкова вартість якого становить 68 880,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад шкіряних напівфабрикатів, за літерою Ю, загальною площею 619,1 м2, ринкова вартість якого становить 360 080,00 грн. Лінія електропередачі, довжиною – 2020 метрів погонних ринкова вартість якого становить 480 000,00 грн. Право користування земельною ділянкою з кадастровим номером 2610200000:01:001:0295, площею 44 361 м2, ринкова вартість права користування якою становить 321 600,00 грн. Право користування земельною ділянкою з кадастровим номером 2610200000:04:003:0114, площею 71 600 м2, ринкова вартість права користування якою становить 519 120,00 грн..

Початкова ціна

18 403 120,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 3 вер. 11:41

до 22 вер. 16:20

Аукціон

з 22 вер. 09:35

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
3 вер. 11:41 – 22 вер. 16:20
Початок аукціону:
22 вер. 09:35
Дата публікації:
3 вер. 11:41
Період редагування:
3 вер. 11:41 – 16 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 11:41 – 21 вер. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 11:41 – 21 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260903-08357
Гарантійний внесок:
1 840 312,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
23 003 900,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
18 403 120,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
184 031,20 грн
Кількість кроків:
10
№ справи про банкрутство:
909/191/25
Найменування господарського суду:
Господарський суд Івано-Франківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
за попередньою домовленістю з ліквідатором, контактна особа для ознайомлення: Череватий Л.Б., за тел. (067) 675 26 10, або електронною поштою: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Участь в аукціоні оформляється шляхом подання відповідної заявки через обраний Вами торгівельний майданчик слідуючи відповідним інструкціям які Вам надаватиме його оператор. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
Додаткова інформація:
Аукціон проводиться з можливості зниження початкової ціни до граничної межі - 16 562 808,00. Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого - ліквідатора в робочі дні з 10-00 до 18-00 години за тел. (067) 675 26 10, або електронною поштою: [email protected]. Відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПрАТ «ШКІРЯНИК»
ЄДРПОУ:
22173327
Адреса:
Україна, 77202, Івано-Франківська область, Болехів, Івано-Франківська область, місто Болехів, вулиця Петрушевича 29, КОАТУУ: 2610200000, БОЛЕХІВ

Основний контакт

Ім'я:
Череватий Любомир Богданович
E-mail:
Телефон:
0676752610

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об'єкт нерухомості – контора-цех, за літерою А, загальною площею 6359,5 м2, ринкова вартість якого становить 8 086 960,00 грн. Об'єкт нерухомості – їдальня, за літерою Б, загальною площею 512,6 м2, ринкова вартість якого становить 950 880,00 грн. Об'єкт нерухомості – бокси, за літерою В, загальною площею 290,8 м2, ринкова вартість якого становить 156 720,00 грн. Об'єкт нерухомості – навіс, за літерою Г, загальною площею 109,4 м2, ринкова вартість якого становить 17 920,00 грн. Об'єкт нерухомості – компресорна, за літерою Д, загальною площею 59,1 м2, ринкова вартість якого становить 70 880,00 грн. Об'єкт нерухомості – підсобна, за літерою Е, загальною площею 12,2 м2, ринкова вартість якого становить 18 240,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад, за літерою Є, загальною площею 66,7 м2, ринкова вартість якого становить 43 040,00 грн. Об'єкт нерухомості – електрощитова, за літерою Ж, загальною площею 99,8 м2, ринкова вартість якого становить 153 360,00 грн. Об'єкт нерухомості – цех передочистки, за літерою З, загальною площею 607,4 м2, ринкова вартість якого становить 273 200,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад, за літерою К, загальною площею 531,8 м2, ринкова вартість якого становить 318 560,00 грн. Об'єкт нерухомості – котельня, за літерою Л, загальною площею 325,8 м2, ринкова вартість якого становить 721 520,00 грн. Об'єкт нерухомості – мехмайстерня, за літерою М, загальною площею 359,18 м2, ринкова вартість якого становить 184 640,00 грн. Об'єкт нерухомості – столярний цех, за літерою Н, загальною площею 125,3 м2, ринкова вартість якого становить 81 280,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад ГММ, за літерою И, загальною площею 88,3 м2, ринкова вартість якого становить 69 920,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад (стара контора), за літерою Й, загальною площею 1087,96 м2, ринкова вартість якого становить 420 640,00 грн. Об'єкт нерухомості – лабораторія, за літерою Н, загальною площею 1920,72 м2, ринкова вартість якого становить 3 276 080,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад, за літерою О, загальною площею 543,28 м2, ринкова вартість якого становить 280 000,00 грн. Об'єкт нерухомості – прохідна, за літерою П, загальною площею 75,67 м2, ринкова вартість якого становить 178 000,00 грн. Об'єкт нерухомості – будинок для відпочинку, за літерою Р, загальною площею 219,1 м2, ринкова вартість якого становить 313 440,00 грн. Об'єкт нерухомості – лабораторія, за літерою С, загальною площею 91,6 м2, ринкова вартість якого становить 152 000,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад очисних споруд, за літерою Т, загальною площею 44,6 м2, ринкова вартість якого становить 66 640,00 грн. Об'єкт нерухомості – мехмайстерня очисних споруд, за літерою У, загальною площею 225 м2, ринкова вартість якого становить 324 480,00 грн. Об'єкт нерухомості – насосна станція очисних споруд, за літерою Х, загальною площею 102,2 м2, ринкова вартість якого становить 161 280,00 грн. Об'єкт нерухомості – компресорна очисних споруд, за літерою Ц, загальною площею 200,6 м2, ринкова вартість якого становить 333 760,00 грн. Об'єкт нерухомості – електропідстанція очисних споруд, за літерою Щ, загальною площею 22,9 м2, ринкова вартість якого становить 68 880,00 грн. Об'єкт нерухомості – склад шкіряних напівфабрикатів, за літерою Ю, загальною площею 619,1 м2, ринкова вартість якого становить 360 080,00 грн. Лінія електропередачі, довжиною – 2020 метрів погонних ринкова вартість якого становить 480 000,00 грн. Право користування земельною ділянкою з кадастровим номером 2610200000:01:001:0295, площею 44 361 м2, ринкова вартість права користування якою становить 321 600,00 грн. Право користування земельною ділянкою з кадастровим номером 2610200000:04:003:0114, площею 71 600 м2, ринкова вартість права користування якою становить 519 120,00 грн.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

29 штуки

Адреса:

Україна, 77202, Івано-Франківська область, болехів, вулиця Петрушевича 29.

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
3405370
Дата реєстрації:
31 лип. 2019 19:00
Загальна площа будівлі, кв.м:
14700.6
Площа ділянки, кв. м:
115961.0
Координати:
Широта: 49.0624248 Довгота: 23.8579142

Розташування на мапі

Документи аукціону 36 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Презентація 3 вер. 11:41
Ілюстрація 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Кваліфікаційні вимоги 3 вер. 11:41
Проєкт акту/договору 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 11:41
Рішення суду 3 вер. 11:41
Протокол комітету кредиторів 3 вер. 11:41
Протокол комітету кредиторів 3 вер. 11:41

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2452708512
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, Львів, Івана Франка, 22
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
313
Дата видачі свідоцтва:
28 лют. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Череватий Любомир Богданович
E-mail:
Телефон:
0676752610

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Череватий Любомир Богданович

Вас може зацікавити

Продаж нежитлових будівель 1 211,2 м², що знаходяться за адресою: Одеська область, місто Одеса, вул. Пастера, 1.

Продаж нежитлових будівель 1 211,2 м², що знаходяться за адресою: Одеська область, місто Одеса, вул. Пастера, 1.
Ім'я:
Пастера Вікторія
E-mail: [email protected] Телефон: +380676542287 ЄДРПОУ:
36110921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 150 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Закутній Василь
E-mail: [email protected] Телефон: +380931982856 ЄДРПОУ:
36771587
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 кв.м, 33-5 прим. пл. 2,1 кв.м, 33-6 прим. пл. 4,8 кв.м, 33-7 прим. пл. 2,6 кв.м, 33-8 прим. пл. 7,3 кв.м, 33-9 прим. пл. 2,0 кв.м, 33-10 прим. пл. 24,8 кв.м, 33-11 прим. пл. 17,3 кв.м, 33-12 прим. пл. 6,8 кв.м, 33-13 прим. пл. 21,0 кв.м, 33-14 прим. пл. 20,4 кв.м, 33-15 прим. пл. 28,6 кв.м. - приміщення 34. Загальна площа (кв.м): 607.2, Опис: 34-1 прим. пл. 247,5 кв.м, 34-2 прим. пл. 137,2 кв.м, 34-3 кор. пл. 86,4 кв.м, 34-4 прим. пл. 2,9 кв.м, 34-5 прим. пл. 2,8 кв.м, 34-6 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-7 прим. пл. 8,9 кв.м, 34-8 прим. пл. 11,2 кв.м, 34-9 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-10 прим. пл. 14,3 кв.м, 34-11 прим. пл. 10,9 кв.м, 34-12 прим. пл. 37,4 кв.м, 34-13 прим. пл. 38,7 кв.м. - приміщення XXV. Нежитлове приміщення, приміщення коридору. Загальна площа (кв.м): 22.8. - приміщення XXVI. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.6. - приміщення XXVIII. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.5. - приміщення XXXIII. Нежитлове приміщення, підвальне приміщення. Загальна площа (кв.м): 175.2.

Нежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 ...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

20 650 200,00 грн без ПДВ

Дивитись