Аукціон з продажу майна ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРСАН» Лот 1, яке складається з права вимоги (кредиторські вимоги) Приватного підприємства «Берсан» (68702, Одеська обл., Болградський район, м. Болград, вул. Леніна, буд. 107/А; код ЄДРПОУ 35697419) про солідарне стягнення грошових коштів у сумі 12 289 428,31 грн. субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ПП "Берсан" у зв'язку з доведенням до банкрутства з Зиби Андрія Олександровича та Міневича Олександра Ігоровича, визнані Рішенням господарського суду Одеської області від 11.09.2024 по справі № 916/3176/22(916/1464/24),

Право вимоги (кредиторські вимоги) Приватного підприємства «Берсан» (68702, Одеська обл., Болградський район, м. Болград, вул. Леніна, буд. 107/А; код ЄДРПОУ 35697419) про солідарне стягнення грошових коштів у сумі 12 289 428,31 грн. субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ПП "Берсан" у зв'язку з доведенням до банкрутства з Зиби Андрія Олександровича та Міневича Олександра Ігоровича, визнані Рішенням господарського суду Одеської області від 11.09.2024 по справі № 916/3176/22(916/1464/24),

Початкова ціна

9 831 542,65 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 вер. 11:30

до 11 вер. 16:15

Аукціон

з 11 вер. 09:30

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
1 вер. 11:30 – 11 вер. 16:15
Початок аукціону:
11 вер. 09:30
Дата публікації:
1 вер. 11:30
Період редагування:
1 вер. 11:30 – 5 вер. 18:00
Період питань:
1 вер. 11:30 – 10 вер. 18:00
Період відповідей:
1 вер. 11:30 – 10 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260901-74674
Гарантійний внесок:
983 154,27 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
12 289 428,31 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
9 831 542,65 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
98 315,43 грн
Кількість кроків:
50
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
916/3176/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Одеської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
(понеділок - п’ятниця з 9 до 18 години) вул.. Космонавтів, 36 каб. 904, м. Одеса, за попередньою домовленістю
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Розділом VI Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 за №865 , підпунктами 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» від 18.10.2019 №39 (із змінами) передбачений порядок реєстрації учасників аукціону. реквізити рахунка, на який вноситься гарантійний внесок: Відповідно до пункту 2 Порядку, «гарантійний внесок» - грошова сума в розмірі 10 відсотків початкової ціни лота, зарахована на рахунок оператора авторизованого електронного майданчика, яку за одним лотом сплачує особа, яка виявила намір взяти участь в аукціоні, для забезпечення виконання зобов’язання щодо участі в аукціоні у вигляді коштів або банківської гарантії. Підпунктом 2 пункту 46 Порядку визначено, що реквізити рахунка, на який вноситься гарантійний внесок (найменування банку, МФО банку, номер рахунка, призначення платежу) зазначаються шляхом розміщення посилання на офіційному веб-сайті адміністратора, на якому міститься перелік таких реквізитів рахунків Перелік авторизованого електронного майданчика та їх реквізитів знаходяться за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2
Додаткова інформація:
Прийом заявок на участь в аукціоні починається з моменту розміщення оголошення про проведення аукціону і закінчується в час, що встановлюється системою для кожного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення аукціону, а для аукціонів з можливістю зниження початкової ціни - в проміжку часу з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення аукціону (п. 69 Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2019 р. № 865 );

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРСАН»
ЄДРПОУ:
35697419
Адреса:
Україна, 68702, Одеська область, місто Болград, вул. Леніна, буд. 107/А, КОАТУУ: 5121400000, БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН/М.БОЛГРАД

Основний контакт

Ім'я:
Колмикова Тетяна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380979391170

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Склад майна (лот): Право вимоги (кредиторські вимоги) Приватного підприємства «Берсан» (68702, Одеська обл., Болградський район, м. Болград, вул. Леніна, буд. 107/А; код ЄДРПОУ 35697419) солідарно до Зиби Андрія Олександровича 24.03.1974 року народження, РНОКПП 2711123914, адреса реєстрації: 98300, Україна, Автономна республіка Крим, м. Керч, вул. О. Кошового, буд. 29 кв. 45 та Міневича Олександра Ігоровича, 05.09.1991 року народження, РНОКПП 3348504212, зареєстрований за адресою: 95034, Україна, Автономна республіка Крим, м. Симферополь, Київська, будинок 67 Б, квартира 9, у розмірі 12 289 428 (дванадцять мільйонів двісті вісімдесят дев`ять тисяч чотириста двадцять вісім) грн. 31 коп., визнані Рішенням господарського суду Одеської області від 11.09.2024 по справі № 916/3176/22(916/1464/24), https://reyestr.court.gov.ua/Review/121953145.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 68700, Одеська область, Болград, просп. Соборний, 154

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 45.67925671809545 Довгота: 28.612698137393487

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 1 вер. 11:30
Рішення суду 1 вер. 11:30
Протокол комітету кредиторів 1 вер. 11:30
Рішення суду 1 вер. 11:30

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3098610722
Адреса:
Україна, 65078, Одеська область, місто Одеса, вул. Космонавтів 36, офіс 904, КОАТУУ: 5100000000, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ОДЕСА
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
85
Дата видачі свідоцтва:
8 лют. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Колмикова Тетяна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380979391170

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Колмикова Тетяна Олександрівна

Вас може зацікавити

Ім'я:
Арбітражний керуючий Лященко Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503811103 ІПН/РНОКПП:
2907002034
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

18 266 973,77 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКАМ ФІНАНС», місцезнаходження: 69096, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Каховська, будинок 11а інше КАБІНЕТ № 8, код ЄДРПОУ 40308189.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКАМ ФІНАНС», місцезнаходження: 69096, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Каховська, будинок 11а інше КАБІНЕТ № 8, код ЄДРПОУ 40308189.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 528 184,26 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КАРПАТИНАФТОТРЕЙД», місцезнаходження: 49101, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Кониського Олександра, будинок 1 інше 1, код ЄДРПОУ 40090786

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КАРПАТИНАФТОТРЕЙД», місцезнаходження: 49101, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Кониського Олександра, будинок 1 інше 1, код ЄДРПОУ 40090786
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 144 000,00 грн без ПДВ

Дивитись