про проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу.

Арбітражний керуючий Кочин Наталія Василівна (свідоцтво Міністерства юстиції про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №65 від 31 січня 2013 року, адреса для листування: 08136, Київська область, Бучанський район, село Крюківщина, а/с №8) - ліквідатор у справі №916/5286/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), яка розглядається Господарським судом Одеської області, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю ««УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу. Замовником аукціону пропонується усім потенційним учасникам аукціону проявити принцип розумної обачності та перед прийняттям участі в аукціоні ознайомитись із майном (правом вимоги), що пропонується до продажу

Початкова ціна

1 871 816,84 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 16:20

до 17 вер. 16:40

Аукціон

з 17 вер. 09:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 16:20 – 17 вер. 16:40
Початок аукціону:
17 вер. 09:55
Дата публікації:
31 серп. 16:20
Період редагування:
31 серп. 16:20 – 11 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 16:20 – 16 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 16:20 – 16 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260831-00882
Гарантійний внесок:
187 181,68 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
№916/5286/24-2
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 871 816,84 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
18 718,17 грн
Кількість кроків:
99
Обмеження:
Обтяження та обмеження відсутні. Майно не є предметом забезпечення. Наявна згода комітету кредиторів на продаж майна банкрута
№ справи про банкрутство:
916/5286/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Одеської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Спосіб отримання додаткової інформації, про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати в арбітражного керуючого – ліквідатора боржника Кочин Наталії Василівни за тел. +38(097) 374-97-78 або електронною поштою: [email protected], час та місце ознайомлення за попередньою домовленістю
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону визначено ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства – придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Розмір та порядок сплати винагороди оператора електронного майданчика визначається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2019 р. № 865. Продавець майна в процедурі ліквідації
Додаткова інформація:
Продаж здійснюється без ПДВ та без можливості видачі податкової накладної. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 №865

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
ЄДРПОУ:
20229199
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29, КОАТУУ: 6510100000, ХЕРСОН

Основний контакт

Ім'я:
Кочин Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380973749778

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

частка у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 16:20
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 16:20
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 16:20
Проєкт акту/договору 31 серп. 16:20
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 16:20
Рішення суду 31 серп. 16:20
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 16:20
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 16:20
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 16:20

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2999802242
Адреса:
Україна, Київська область, Крюківщина, ВУЛ. ЖУЛЯНСЬКА БУД. 1В КВ. 43., КОАТУУ: 3222484001, КРЮКІВЩИНА
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
65
Дата видачі свідоцтва:
31 січ. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Кочин Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380973749778

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кочин Наталія Василівна

Вас може зацікавити

Право вимоги за договором № Д-5519-20Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-5519-20Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 447 755,27 грн без ПДВ

Дивитись

Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою

Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 948 741,82 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).

Повторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
Ім'я:
Комлик Ілля Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0979169640 ІПН/РНОКПП:
3229511596
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150 320,27 грн без ПДВ

Дивитись