Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства Приватне акціонерне товариство «Запорізький завод надпотужних трансформаторів», код ЄДРПОУ 13604509, порушеній господарським судом Запорізької області, справа №908/3609/21.

Арбітражний керуючий Горьовий Володимир Володимирович – ліквідатор, у справі №908/3609/21 про банкрутство Приватного акціонерного товариства «Запорізький завод надпотужних трансформаторів», яка розглядається Господарським судом Запорізької області повідомляє, про проведення аукціону, з продажу рухомого майна, транспортний засіб, а саме: автомобіль, марка: ЗИЛ-ММЗ; модель: 554; рік випуску: 1990; об’єм двигуна: 6000; тип пального: бензин; пробіг: встановити не можливо; комплектація: базова, потреба у ремонті: потребує капітального ремонту, стан не робочий; колір: синій; номер шасі(кузова, рами): L3079529, реєстраційний номер: АР3096СЕ.

Початкова ціна

61 549,80 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 серп. 14:38

до 24 серп. 16:20

Аукціон

з 24 серп. 09:35

до 24 серп. 16:35

Кваліфікація

з 24 серп. 16:35

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
11 серп. 14:38 – 24 серп. 16:20
Період аукціону:
24 серп. 09:35 – 24 серп. 16:35
Дата публікації:
11 серп. 14:38
Період редагування:
11 серп. 14:38 – 18 серп. 18:00
Період питань:
11 серп. 14:38 – 23 серп. 18:00
Період відповідей:
11 серп. 14:38 – 23 серп. 18:00
Період кваліфікації:
24 серп. 16:35 – 21 вер. 13:23

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260811-55018
Гарантійний внесок:
6 154,98 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
82 066,40 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
13604509-2
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
61 549,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
615,50 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
908/3609/21
Найменування господарського суду:
господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
контактна особа для ознайомлення: Горьовий В.В. засоби зв’язку: +38(098)-025-01-45; e-mail: [email protected]; місце для ознайомлення: м. Запоріжжя, вул. Випробувачів, буд. 2 ; час: за попередньою домовленістю з ліквідатором.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Приватне акціонерне товариство «Запорізький завод надпотужних трансформаторів»
ЄДРПОУ:
13604509
Адреса:
Україна, 69124, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Випробувачів, буд. 2, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380980250145

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

автомобіль, марка: ЗИЛ-ММЗ; модель: 554; рік випуску: 1990; об’єм двигуна: 6000; тип пального: бензин; пробіг: встановити не можливо; комплектація: базова, потреба у ремонті: потребує капітального ремонту, стан не робочий; колір: синій; номер шасі(кузова, рами): L3079529, реєстраційний номер: АР3096СЕ

Код CAV: 34115000-6 Інші легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 69124, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Випробувачів, буд. 2

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ЗИЛ-ММЗ
Модель транспортного засобу:
554
Рік випуску:
1990
Об'єм двигуна, см³:
6000.0
Тип палива:
Бензин
Колір:
синій
Номер кузова або шасі (VIN-код):
L3079529
Технічний стан:
потребує капітального ремонту, стан не робочий
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує капітального ремонту, стан не робочий

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 11 серп. 14:38
Протокол комітету кредиторів 11 серп. 14:38
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 14:38
Проєкт акту/договору 11 серп. 14:38
Ілюстрація 11 серп. 14:38
Ілюстрація 11 серп. 14:38
Ілюстрація 11 серп. 14:38
Ілюстрація 11 серп. 14:38
Ілюстрація 11 серп. 14:38
Протокол комітету кредиторів 11 серп. 14:38

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Дідиченко Олександр Васильович
ІПН/РНОКПП:
3599212090

Пропозиція:

12 700,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 серп. 12:01
Протокол аукціону 26 серп. 10:13

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 серп. 10:13
Інформація про повний розрахунок 28 серп. 13:23

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 серп. 12:01
Протокол аукціону 26 серп. 10:13

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 26 серп. 10:13
Інформація про повний розрахунок 28 серп. 13:23
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
12 700,00 грн

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
24 серп. 16:35 – 1 вер. 16:35
Період оплати:
24 серп. 16:35 – 11 вер. 13:23
Період підписання договору:
11 вер. 13:23 – 21 вер. 13:23

Учасник:

Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558

Пропозиція:

12 075,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Дровніков Андрій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
3356114833

Пропозиція:

7 777,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 серп. 14:46

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 серп. 14:46

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3301312793
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Мстислава Скрипника Патріарха, буд. 40, кв. прим.1001 оф. 24
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2164
Дата видачі свідоцтва:
3 лип. 2025 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380980250145

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ОТП Банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA703005280000026001000019586
Найменування одержувача:
Приватне акціонерне товариство «Запорізький завод надпотужних трансформаторів»
ЄДРПОУ одержувача:
13604509

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Горьовий Володимир Володимирович