Другий повторний аукціон з продажу майна ПрАТ "Термолайф" - ТМ "ТЕРМОЛАЙФ" (свідоцтво на знак для товарів і послуг № 96692 від 10.09.2008 року)

Склад майна: 1. Торговельна марка «ТЕРМОЛАЙФ» - свідоцтво на знак для товарів і послуг № 96692 від 10.09.2008 року – 22 100,00 грн. (двадцять дві тисячі сто грн. 00 коп.) без ПДВ. 2) Лот та початкова вартість майна для продажу, визначена арбітражним керуючим, ліквідатором ПрАТ «Термолайф» Саутенко С.О., а саме: - Лот № 1: назва майна: Торговельна марка «ТЕРМОЛАЙФ» - свідоцтво на знак для товарів і послуг № 96692 від 10.09.2008 року; початкова (стартова) ціна лоту, грн. без ПДВ: 22 100,00 грн. (двадцять дві тисячі сто грн. 00 коп.) без ПДВ. 3) Крок аукціону. Відповідно до п. 2 розділу І «Загальні питання» Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 року № 865, розмір мінімального кроку аукціону визначається замовником аукціону (арбітражним керуючим) за погодженням з комітетом кредиторів та забезпеченим кредитором (щодо майна, яке є предметом забезпечення) у розмірі не менше 1 відсотка початкової ціни лота. Крок аукціону з продажу Лоту № 1 - 1 відсоток початкової ціни лота. Окрім того, необхідно додати до умов продажу наступні умови: 4) Особливості проведення аукціону. 4.1. Початковою вартістю майна для продажу є вартість, визначена відповідно до проведеної оцінки майна боржника. 4.2. Відповідно до ст. 80 Кодексу України з процедур банкрутства, перший аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості. Згідно до ст. 79 Кодексу у разі закінчення аукціону без визначення переможця, замовник аукціону протягом одного місяця зобов'язаний оголосити про проведення повторного аукціону. Повторний аукціон з продажу Лоту № 1 проводиться зі зменшенням початкової ціни на 20 відсотків від початкової ціни першого аукціону. У разі закінчення першого повторного аукціону без визначення переможця, замовник аукціону протягом одного місяця зобов’язаний оголосити про проведення другого повторного аукціону. Початковою ціною другого повторного аукціону є зменшена на 25 відсотків початкова ціна першого повторного аукціону. Другий повторний аукціон з продажу Лоту № 1 проводиться з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості з урахуванням вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України. 4.3. У зв’язку з тим, що аукціони з продажу майна банкрута проходять за умови однакових для всіх умов участі, без будь-яких спеціальних вимог для учасників, арбітражний керуючий може самостійно, без участі комітету кредиторів обрати оператора авторизованого електронного майданчика для реалізації майна ПрАТ «Термолайф». 4.5. До складу майна для продажу не входить майно, яке є предметом забезпечення.

Початкова ціна

13 260,00 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 серп. 10:52

до 20 серп. 16:20

Аукціон

з 20 серп. 09:35

до 20 серп. 16:35

Кваліфікація

з 20 серп. 16:35

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
11 серп. 10:52 – 20 серп. 16:20
Період аукціону:
20 серп. 09:35 – 20 серп. 16:35
Дата публікації:
11 серп. 10:52
Період редагування:
11 серп. 10:52 – 14 серп. 18:00
Період питань:
11 серп. 10:52 – 19 серп. 18:00
Період відповідей:
11 серп. 10:52 – 19 серп. 18:00
Період кваліфікації:
20 серп. 16:35 – 21 вер. 16:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260811-48051
Гарантійний внесок:
1 326,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
17 680,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
13 260,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
132,60 грн
Кількість кроків:
99
Обмеження:
Відсутні
№ справи про банкрутство:
922/1629/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З наявними документами можна ознайомитись за адресою: 61023, м. Харків, вул. Кримська, 6 за попередньою домовленістю за тел. 067-571-99-32.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Документи оформлюються відповідно до приписів Кодексу України з процедур банкрутства та інших чинних нормативних актів України.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРМОЛАЙФ"
ЄДРПОУ:
34015182
Адреса:
Україна, 61071, Харківська область, Харків, Україна, 61071, Харківська обл., місто Харків, ШОСЕ КАРАЧІВСЬКЕ, будинок 44, КОАТУУ: 6310100000, ХАРКІВ

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий, ліквідатор Саутенко Сергій Олегович
E-mail:
Телефон:
0675719932

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Торговельна марка «ТЕРМОЛАЙФ» - свідоцтво на знак для товарів і послуг № 96692 від 10.09.2008 року.

Код CAV: 19500000-1 Гумові та пластмасові матеріали
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 61071, Харківська область, Харків, 61071, Харківська обл., місто Харків, ШОСЕ КАРАЧІВСЬКЕ, будинок 44

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 11 серп. 10:52
Рішення суду 11 серп. 10:52
Рішення суду 11 серп. 10:52
Протокол комітету кредиторів 11 серп. 10:52
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 10:52
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 10:52

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Дачук Денис Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3174420572

Пропозиція:

3 000,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 серп. 10:31
Протокол аукціону 21 серп. 11:50

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 21 серп. 11:50
Інформація про часткову оплату 31 серп. 10:01
Інформація про повний розрахунок 1 вер. 10:19

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 серп. 10:31
Протокол аукціону 21 серп. 11:50

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 21 серп. 11:50
Інформація про часткову оплату 31 серп. 10:01
Інформація про повний розрахунок 1 вер. 10:19
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
3 000,00 грн

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
20 серп. 16:35 – 30 серп. 16:35
Період оплати:
20 серп. 16:35 – 13 вер. 16:35
Період підписання договору:
13 вер. 16:35 – 21 вер. 16:35

Учасник:

Ім'я:
Костін Андрій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3246114972

Пропозиція:

2 800,00 грн

Статус:

Очікується рішення

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 серп. 13:56

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 серп. 13:56

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2737004757
Адреса:
Україна, 61023, Харківська область, Харків, ул. Кримска, 6
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
216
Дата видачі свідоцтва:
20 лют. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail:
Телефон:
0675719932

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «Укрексімбанк»
Опис:
Плата за лот № 1 - Торговельна марка «ТЕРМОЛАЙФ» - свідоцтво на знак для товарів і послуг № 96692 від 10.09.2008 року.
Призначення платежу:
Плата за лот № 1 - Торговельна марка «ТЕРМОЛАЙФ» - свідоцтво на знак для товарів і послуг № 96692 від 10.09.2008 року.
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA483223130000026009000035619
Найменування одержувача:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРМОЛАЙФ"
ЄДРПОУ одержувача:
34015182

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Саутенко Сергій Олегович