Другий повторний аукціон з продажу права вимоги банкрута ТОВ «ФРУКТОВИЙ СВІТ» (код ЄДРПОУ 33590996) до ТОВ "ЕТУАЛЬ-МЕТАЛ" (код ЄДРПОУ 34825841)
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 904/10560/17 перебуває в провадженні Господарського суду Дніпропетровської області.
- Відомості про продавця майна (боржника): Товариство з обмеженою відповідальністю «ФРУКТОВИЙ СВІТ», код ЄДРПОУ 33590996, адреса: 49026, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Калинова, будинок, 60-62;
- Відомості про замовника аукціону: ліквідатор, арбітражний керуючий Смолов Костянтин Вікторович (свідоцтво про право здійснення діяльності арбітражного
керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1894, видане Міністерством юстиції України 21.12.2018 р., призначений господарським судом Дніпропетровської області у справі про банкрутство (неплатоспроможність) № 904/10560/17, згідно постанови від 02.10.2024 року. Адреса офісу: Дніпро, вул. Січових Стрільців, буд. 17-а, прим. 204, тел.: +38 (067)562-02-06, e-mail: [email protected].
- Інформація про майно: право вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕТУАЛЬ-МЕТАЛ" (код ЄДРПОУ 34825841), що належить банкруту у справі № 904/10560/17 Товариству з обмеженою відповідальністю “ФРУКТОВИЙ СВІТ” (код ЄДРПОУ 33590996) на підставі рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 03.06.2025 у справі № 904/10560/17 (904/2311/25) та наказу Господарського суду Дніпропетровської області від 09.06.2026 у справі № 904/10560/17 (904/2311/25) про примусове виконання рішення.
- Місцезнаходження майна: Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Калинова, будинок, 60-62;
- Порядок ознайомлення з майном: в робочі дні з 9-00 до 16-00 год. за попередньою домовленістю за телефоном: .: +38 (067)562-02-06, e-mail: [email protected], Смолов Костянтин Вікторович;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної: відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20260710-55758; https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20260727-89298;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
592 476,13 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Смолов Костянтин Вікторовичз 10 серп. 10:13
до 21 серп. 16:20
з 21 серп. 09:35
до 21 серп. 16:35
з 21 серп. 16:35
до 25 серп. 18:42
25 серп. 18:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕТУАЛЬ-МЕТАЛ" (код ЄДРПОУ 34825841), що належить банкруту у справі № 904/10560/17 Товариству з обмеженою відповідальністю “ФРУКТОВИЙ СВІТ” (код ЄДРПОУ 33590996) на підставі рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 03.06.2025 у справі № 904/10560/17 (904/2311/25) та наказу Господарського суду Дніпропетровської області від 09.06.2026 у справі № 904/10560/17 (904/2311/25) про примусове виконання рішення.
Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДНІПРО, 60-62, вулиця Калинова, Амур-Нижньодніпровський район, Дніпро, Дніпропетровська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.513848 Довгота: 35.0641638 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 10 серп. 10:13 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 серп. 10:13 | |
| Протокол комітету кредиторів | 10 серп. 10:13 | |
| Ілюстрація | 10 серп. 10:13 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 серп. 10:13 | |
| Проєкт акту/договору | 10 серп. 10:13 | |
| Паспорт торгів | 10 серп. 10:13 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 7 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Дрозд Валерія Романівна
ІПН/РНОКПП:
3507711921
|
Пропозиція: 425 924,76 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні BRD001-UA-20260810-89947
Опис договору:
Продавцем продано, а прокупцем придбано право вимоги до ТОВ "ЕТУАЛЬ-МЕТАЛ" (код ЄДРПОУ 34825841), що належить банкруту ТОВ “ФРУКТОВИЙ СВІТ” (код ЄДРПОУ 33590996)
Вартість договору
425 924,76 грн
Заключна вартість договору:
425 924,76 грн
Дата підписання договору:
25 серп. 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
21 серп. 16:35 – 31 серп. 16:35
Період оплати:
21 серп. 16:35 – 14 вер. 16:35
Період підписання договору:
14 вер. 16:35 – 22 вер. 16:35
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Демченко Людмила Романівна
ІПН/РНОКПП:
3590908669
|
Пропозиція: 420 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Лобанов Олександр Вікторович
ЄДРПОУ:
43522414
|
Пропозиція: 201 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мілованова Ольга Михайлівна
ЄДРПОУ:
38039872
|
Пропозиція: 150 007,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кириченко Олексій Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2975813950
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кузьмич Сергій Олександрович
ЄДРПОУ:
45320950
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Галкіна Наталія Борисівна
ЄДРПОУ:
45861644
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Смолов Костянтин ВікторовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ТОВ «ЗАПОРІЖХЕНДЛІНГ» (код ЄДРПОУ 36359075)
515 512,80 грн без ПДВ
Дивитись