Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута - ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до Російської Федерації (russian federation код ISO ru/rus 643) в загальному розмірі 126 032 400,00 грн.

Провадження у справі про банкрутство № 914/2450/22 Господарського суду Львівської області. Вид аукціону: другий повторний аукціон, який проводиться із можливістю зниження початкової вартості. Відомості про попередні аукціони: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20260701-49517/, https://prozorro.sale/auction/BRD001-UA-20260722-94219/. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031) арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович (Свідоцтво № 122 від 07.02.2013р.), який діє на підставі Постанови господарського суду Львівської області від 24 травня 2023 року у справі №914/2450/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ««БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031). Місцезнаходження контори арбітражного керуючого (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: протокол комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» №29 від 01.07.2026. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у арбітражного керуючого Коваля Віталія Валерійовича; місцезнаходження контори (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні (договір відступлення прав вимоги), якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865. Активи боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031) у складі: - Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута – право вимоги ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до Російської Федерації (russian federation код ISO ru/rus 643) на відшкодування збитків (майнової шкоди), що включає : - збитки (реальні збитки) в розмірі 106 184 000,00 грн. без ПДВ , що еквівалентно 3 629 612,00 доларів США, без ПДВ; - збитки (упущена вигода) в розмірі 19 848 400,00 грн. без ПДВ, що еквівалентно 678 465,00 доларів США, без ПДВ, в загальному розмірі 126 032 400,00 грн., із можливістю зниження початкової ціни на другому повторному аукціоні. Порядок ознайомлення з документами: можна ознайомитись за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошенні, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором ТОВ "БНК-УКРАЇНА" Ковалем В.В. за тел. +38(067)7765144. Реквізити рахунку боржника на який переховуються кошти за придбане на аукціоні майно: Отримувач: Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031), Рахунок: IBAN UA863806340000026009308324001 відкритий в ПАТ «КБ «АКОРДБАНК» МФО 380634. Призначення платежу: За придбане на аукціоні майно (лот №_______).

Початкова ціна

37 809 720,00 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 серп. 16:30

до 17 серп. 16:25

Аукціон

з 17 серп. 09:40

до 17 серп. 16:25

Кваліфікація

з 17 серп. 16:25

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
6 серп. 16:30 – 17 серп. 16:25
Період аукціону:
17 серп. 09:40 – 17 серп. 16:25
Дата публікації:
6 серп. 16:30
Період редагування:
6 серп. 16:30 – 11 серп. 18:00
Період питань:
6 серп. 16:30 – 16 серп. 18:00
Період відповідей:
6 серп. 16:30 – 16 серп. 18:00
Період кваліфікації:
17 серп. 16:25 – 16 вер. 17:03

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260806-10441
Гарантійний внесок:
3 780 972,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
37 809 720,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
378 097,20 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
914/2450/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Львівської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
можна ознайомитись за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошенні, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором ТОВ "БНК-УКРАЇНА" Ковалем В.В. за тел. +38(067)7765144

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА»
ЄДРПОУ:
36949031
Адреса:
Україна, 79012, Львівська область, Львів, Сахарова, 42, каб. 407

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута – право вимоги ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до Російської Федерації (russian federation код ISO ru/rus 643) на відшкодування збитків (майнової шкоди), що включає : - збитки (реальні збитки) в розмірі 106 184 000,00 грн. без ПДВ , що еквівалентно 3 629 612,00 доларів США, без ПДВ; - збитки (упущена вигода) в розмірі 19 848 400,00 грн. без ПДВ, що еквівалентно 678 465,00 доларів США, без ПДВ.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 79012, Львівська область, м.Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 6 серп. 16:30
Рішення суду 6 серп. 16:30
Протокол комітету кредиторів 6 серп. 16:30
Проєкт акту/договору 6 серп. 16:30

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Боднарчук Наталія Олегівна
ЄДРПОУ:
41282277

Пропозиція:

378 097,20 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 14 серп. 16:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 16:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 16:08
Протокол аукціону 25 серп. 11:31

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 25 серп. 11:31
Інформація про повний розрахунок 25 серп. 17:03

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 14 серп. 16:08
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 16:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 16:08
Протокол аукціону 25 серп. 11:31

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 25 серп. 11:31
Інформація про повний розрахунок 25 серп. 17:03
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
378 097,20 грн

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
17 серп. 16:25 – 25 серп. 16:25
Період оплати:
17 серп. 16:25 – 8 вер. 17:03
Період підписання договору:
8 вер. 17:03 – 16 вер. 17:03

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2704410979
Адреса:
Україна, 79034, Львівська область, Львів, вул.Листопадна 11/25
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
122
Дата видачі свідоцтва:
7 лют. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380677765144

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ПАТ «КБ «АКОРДБАНК»
Призначення платежу:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA863806340000026009308324001
Найменування одержувача:
ТОВ "БНК-УКРАЇНА"
ЄДРПОУ одержувача:
36949031

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович

Вас може зацікавити

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Лященко Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503811103 ІПН/РНОКПП:
2907002034
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 495 966,60 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504020310 ІПН/РНОКПП:
2377811318
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

52 994 613,91 грн з ПДВ

Дивитись