Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0183. Площа (га): 0.0009. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 22.06.2026 р. Аукціон другий повторний проводиться за початковою ціною, що зменшена на 25 відсотків від початкової ціни повторного першого аукціону та становить 3 964 469,40 грн, даний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової вартості, крок аукціону — 1 відсоток. Посилання на попередній аукціон https://ubiz.ua/sale3/auction/BRD001-UA-20260720-70656. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

3 964 469,40 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 3 серп. 17:42

до 13 серп. 16:25

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
3 серп. 17:42 – 13 серп. 16:25
Початок аукціону:
13 серп. 09:40
Дата публікації:
3 серп. 17:42
Період редагування:
3 серп. 17:42 – 7 серп. 18:00
Період питань:
3 серп. 17:42 – 12 серп. 18:00
Період відповідей:
3 серп. 17:42 – 12 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260803-89105
Гарантійний внесок:
792 893,88 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
33248430-6-3
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
3 964 469,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
39 644,69 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
904/2808/25
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Савченком Вячеславом Анатолійовичем за телефоном (093) 888 28 28.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст.ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Рішення комітету кредиторів Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) від 06.08.2026 р.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 6 серп. 20:32

Інформація про боржника

Назва:
Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Інгосстрах"
ЄДРПОУ:
33248430
Адреса:
Україна, 49100, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2

Основний контакт

Ім'я:
Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380938882828

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0183. Площа (га): 0.0009. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.02 Для колективного житлового будівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

0,001 гектар

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, р-н вул. вул. Вернадського та вул. Колодязної, Дніпро

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964892
Дата реєстрації:
21 трав. 2025 02:50
Площа ділянки, га:
0.0009
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0183
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
1.9. Для житлових, житлово-будівельних, гаражно- і дачно-будівельних кооперативів. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
Координати:
Широта: 48.46525412635153 Довгота: 35.06317443710409

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 3 серп. 17:42
Ілюстрація 3 серп. 17:42
Ілюстрація 3 серп. 17:42
Рішення суду 3 серп. 17:42
Протокол комітету кредиторів 3 серп. 17:42
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 17:42
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 17:42
Проєкт акту/договору 3 серп. 17:42

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2806606170
Адреса:
Україна, 53200, Дніпропетровська область, Нікополь, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 58, квартира 31
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1862
Дата видачі свідоцтва:
5 лют. 2018 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380955415927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001
Ім'я:
Павлюк Артур
E-mail: [email protected] Телефон: +380951135319 ІПН/РНОКПП:
2427908873
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 1

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 1
Ім'я:
Павлюк Артур
E-mail: [email protected] Телефон: +380951135319 ІПН/РНОКПП:
2427908873
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 800 000,00 грн без ПДВ

Дивитись