Проведення першого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЕКС ГРУП" (код ЄДРПОУ 42131640) у розмірі 500000,00грн.

Арбітражний керуючий Носань Наталія Сергіївна - ліквідатор ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВБС – ТРЕЙД», повідомляє про проведення першого повторного аукціону, з можливістю зниження початкової ціни лоту з продажу права вимоги ТОВ «ВБС – ТРЕЙД» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ «МОРЕКС ГРУП» у розмірі 500000,00 грн. в процедурі ліквідації в межах справи про банкрутство ТОВ «ВСБ – ТРЕЙД» № 907/906/23 (907/738/24) в Господарському суді Закарпатської області: 1) Загальна інформація про аукціон: Справа про банкрутство ТОВ «ВБС – ТРЕЙД» № 907/906/23 перебуває в провадженні Господарського суду Закарпатської області. Відомості про продавця майна: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВБС- ТРЕЙД», код ЄДРПОУ 42353584, юридична адреса: вул. Мукачівська, буд. 44 м.Ужгород, 88000; Відомості про замовника аукціону: арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 548 від 10.04.2013, що діє на підставі постанови Господарського суду Закарпатської області від 28.05.2024 по справі № 907/906/23 про банкрутство ТОВ «ВБС – ТРЕЙД», адреса офісу арбітражного керуючого: вул. Сумгаїтська, 7, м. Черкаси, 18029, конт. тел. 095 554-83-25, 0472 66-24-23, електронна пошта: [email protected]; Порядок оформлення участі у аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019 Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: за контактним номером телефону арбітражної керуючої Носань Н.С. в робочі дні з 10:00 до 16:00; Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: за результатами проведеного аукціону, після сплати ціни продажу лоту, в порядку та строк, визначений ст. 85 Кодексу України з процедур банкрутства, між замовником аукціону - арбітражною керуючою - ліквідатором Носань Н.С., яка діє від імені ТОВ «ВБС –ТРЕЙД», та переможцем аукціону, складається договір купівлі-продажу права вимоги дебіторської заборгованості, акт приймання-передачі документів до договору, які підтверджують виникнення права вимоги у продавця, та акт про придбання майна на аукціоні в порядку та відповідно до змісту, передбаченому ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, на підставі яких право власності на право вимоги переходить від продавця до покупця. Можливість видачі переможцю податкової накладної: відсутня, в зв’язку з тим що продавець не є платником ПДВ, початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ; Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019; 2) Інформація про майно (лот): вид майна: право вимоги погашення дебіторської заборгованості. найменування майна: право вимоги ТОВ «ВБС-ТРЕЙД» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ «МОРЕКС ГРУП» (код ЄДРПОУ 42131640) у розмірі 500000,00грн. відомості про майно, що виставляється на аукціоні, його склад, характеристики, опис, наявність дефектів: на аукціоні виставляється право вимоги погашення дебіторської заборгованості, а саме: право вимоги дебіторської заборгованості ТОВ «ВБС- ТРЕЙД» до ТОВ «МОРЕКС ГРУП» у загальному розмірі 500000,00 грн. Дана заборгованість стягнута в судовому порядку - рішенням Господарського суду Закарпатської області від 04.12.2024 у справі № 907/906/23 (907/738/24) було стягнуто з ТОВ «МОРЕКС ГРУП» на користь ТОВ «ВБС- ТРЕЙД» основний борг у розмірі 500000,00грн. У ліквідатора наявні роздруківка з електронного суду рішення Господарського суду Закарпатської області від 04.12.2025 по справі № 907/906/23 (907/738/24), копія наказу Господарського суду Закарпатської області від 10.02.2025 по даній справі, копія постанови про відкриття виконавчого провадження № 77309715 від 26.02.2025. Наразі заборгованість не погашена. Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: обтяження та обмеження майна відсутні, права третіх осіб на майно - відсутні. місцезнаходження майна: вул. Сумгаїтська, буд. 7, офіс 21, м. Черкаси (місцезнаходження документів аукціону). розмір гарантійного внеску та реквізити для сплати гарантійного внеску: розмір гарантійного внеску - 10 відсотків початкової ціни лоту, гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. порядок ознайомлення з майном: контактна особа - Носань Наталія Сергіївна, конт. тел.: 095 554-83-25, 0472 66-24-23, електронна пошта: [email protected], ознайомлення з майном відбувається в робочі дні з 10:00 до 16:00 за адресою місцезнаходження офісу арбітражної керуючої: вул. Сумгаїтська, буд. 7, м. Черкаси; бажаючі ознайомитись з майном телефонують або надсилають на електронну або поштову адреси контактної особи, не менше ніж за два дні до дня ознайомлення, лист з проханням надати можливість ознайомитись з майном і зазначають в його тексті бажані час та дату. Після узгодження з контактною особою дати та часу ознайомлення з майном, прибувають за його місцезнаходженням. Реквізити ліквідаційного рахунку ТОВ «ВБС ТРЕЙД»: номер рахунку UA693510050000026007879026563 в АТ «УКРСИББАНК», МФО банку - 351005, отримувач - ТОВ «ВБС – ТРЕЙД» (код ЄДРПОУ 42353584).

Початкова ціна

400 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 лип. 11:00

до 11 серп. 16:25

Аукціон

з 11 серп. 09:40

до 11 серп. 16:25

Кваліфікація

з 11 серп. 16:25

до 31 серп. 12:33

Аукціон завершено

31 серп. 12:34

Подача пропозицій:
29 лип. 11:00 – 11 серп. 16:25
Період аукціону:
11 серп. 09:40 – 11 серп. 16:25
Дата публікації:
29 лип. 11:00
Період редагування:
29 лип. 11:00 – 5 серп. 18:00
Період питань:
29 лип. 11:00 – 10 серп. 18:00
Період відповідей:
29 лип. 11:00 – 10 серп. 18:00
Період кваліфікації:
11 серп. 16:25 – 14 вер. 16:25

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260729-26719
Гарантійний внесок:
40 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
28-07-2026-29
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
400 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
4 000,00 грн
Кількість кроків:
90
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
907/906/23
Найменування господарського суду:
Господарський суд Закарпатської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення з майном відбувається в робочі дні з 10:00 до 16:00 за адресою місцезнаходження офісу арбітражної керуючої: вул. Сумгаїтська, буд. 7, офіс 21, м. Черкаси; бажаючі ознайомитись з майном телефонують або надсилають на електронну або поштову адреси контактної особи, не менше ніж за два дні до дня ознайомлення, лист з проханням надати можливість ознайомитись з майном і зазначають в його тексті бажані час та дату. Після узгодження з контактною особою дати та часу ознайомлення з майном, прибувають за його місцезнаходженням.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
За результатами проведеного аукціону, після сплати ціни продажу лоту, в порядку та строк, визначений ст. 85 Кодексу України з процедур банкрутства, між замовником аукціону - арбітражною керуючою - ліквідатором Носань Н.С., яка діє від імені ТОВ "ВБС- ТРЕЙД", та переможцем аукціону, складається договір купівлі-продажу права вимоги дебіторської заборгованості, акт приймання-передачі документів до договору, які підтверджують виникнення права вимоги у продавця, та акт про придбання майна на аукціоні в порядку та відповідно до змісту, передбаченому ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, на підставі яких право власності на право вимоги переходить від продавця до покупця.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД"
ЄДРПОУ:
42353584
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, Ужгород, вул. Мукачівська, буд.44

Основний контакт

Ім'я:
Носань Наталія Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380955548325

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

вид майна: право вимоги погашення дебіторської заборгованості. найменування майна: право вимоги ТОВ «ВБС-ТРЕЙД» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ «МОРЕКС ГРУП» (код ЄДРПОУ 42131640) у розмірі 500000,00грн. відомості про майно, що виставляється на аукціоні, його склад, характеристики, опис, наявність дефектів: на аукціоні виставляється право вимоги погашення дебіторської заборгованості, а саме: право вимоги дебіторської заборгованості ТОВ «ВБС- ТРЕЙД» до ТОВ «МОРЕКС ГРУП» у загальному розмірі 500000,00 грн. Дана заборгованість стягнута в судовому порядку - рішенням Господарського суду Закарпатської області від 04.12.2024 у справі № 907/906/23 (907/738/24) було стягнуто з ТОВ «МОРЕКС ГРУП» на користь ТОВ «ВБС- ТРЕЙД» основний борг у розмірі 500000,00грн. У ліквідатора наявні роздруківка з електронного суду рішення Господарського суду Закарпатської області від 04.12.2025 по справі № 907/906/23 (907/738/24), копія наказу Господарського суду Закарпатської області від 10.02.2025 по даній справі, копія постанови про відкриття виконавчого провадження № 77309715 від 26.02.2025. Наразі заборгованість не погашена.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 18001, Черкаська область, Черкаси, вулиця Сумгаїтська, 7, офіс 21, Черкаси

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 29 лип. 11:00
Рішення суду 29 лип. 11:00
Рішення суду 29 лип. 11:00
Протокол комітету кредиторів 29 лип. 11:00
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 11:00
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 11:00
Проєкт акту/договору 29 лип. 11:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кузьмич Сергій Олександрович
ЄДРПОУ:
45320950

Пропозиція:

84 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 10 серп. 11:23
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 серп. 11:23
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 серп. 11:23
Протокол аукціону 17 серп. 15:57

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 17 серп. 15:57
Інформація про часткову оплату 28 серп. 16:08
Інформація про повний розрахунок 28 серп. 16:09

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 31 серп. 12:33
Підписаний акт/договір 31 серп. 12:33

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 10 серп. 11:23
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 серп. 11:23
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 серп. 11:23
Протокол аукціону 17 серп. 15:57

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 17 серп. 15:57
Інформація про часткову оплату 28 серп. 16:08
Інформація про повний розрахунок 28 серп. 16:09

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 31 серп. 12:33
Підписаний акт/договір 31 серп. 12:33
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
Акт про придбання майна на аукціоні за Договором купівлі- продажу права вимоги дебіторської заборгованості № 25-08-2026/1 від 25.08.2026
Назва договору:
б/н
Опис договору:
Акт про придбання права вимоги ТОВ "ВБС - ТРЕЙД" до ТОВ " МОРЕКС ГРУП" у розмірі 500000,00 грн., складений між переможцем аукціону - ТОВ "ДЕБЕТ" , та ліквідатором - арбітражною керуючою Носань Н.С.
Вартість договору
84 000,00 грн
Заключна вартість договору:
84 000,00 грн
Дата підписання договору:
25 серп. 12:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 31 серп. 12:33
Підписаний акт/договір 31 серп. 12:33

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
11 серп. 16:25 – 19 серп. 16:25
Період оплати:
11 серп. 16:25 – 4 вер. 16:25
Період підписання договору:
4 вер. 16:25 – 14 вер. 16:25

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2890508283
Адреса:
Україна, 18029, Черкаська область, Черкаси, Сумгаїтська, 7, офіс 21
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
548
Дата видачі свідоцтва:
10 квіт. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380955548325

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "УКРСИББАНК"
Опис:
ліквідаційний рахунок ТОВ "ВБС-ТРЕЙД"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA693510050000026007879026563
Найменування одержувача:
ТОВ "ВБС- ТРЕЙД"
ЄДРПОУ одержувача:
42353584

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна

Вас може зацікавити

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ «ЗАПОРІЖХЕНДЛІНГ» (код ЄДРПОУ 36359075)

Аукціон з продажу майна ТОВ «ЗАПОРІЖХЕНДЛІНГ» (код ЄДРПОУ 36359075)
Ім'я:
Бандола Олександр Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672357828 ІПН/РНОКПП:
2763311110
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

515 512,80 грн без ПДВ

Дивитись