Нежиле приміщення. Загальна площа (кв.м): 89.2. Адреса: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Іванова, будинок 81а, прим 82, 83

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 26.05.2026 р. Повторний другий аукціон проводиться за початковою ціною, що зменшена на 25 відсотків від початкової ціни повторного першого аукціону та становить 1 438 724,40 грн, даний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової вартості, крок аукціону — 1 відсоток. Посилання на попередній аукціонhttps://ubiz.ua/sale3/auction/BRD001-UA-20260623-92127. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

1 438 724,40 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 лип. 19:38

до 3 серп. 16:20

Аукціон

з 3 серп. 09:35

до 3 серп. 16:35

Кваліфікація

з 3 серп. 16:35

до 31 серп. 14:37

Аукціон завершено

31 серп. 14:37

Подача пропозицій:
22 лип. 19:38 – 3 серп. 16:20
Період аукціону:
3 серп. 09:35 – 3 серп. 16:35
Дата публікації:
22 лип. 19:38
Період редагування:
22 лип. 19:38 – 28 лип. 18:00
Період питань:
22 лип. 19:38 – 2 серп. 18:00
Період відповідей:
22 лип. 19:38 – 2 серп. 18:00
Період кваліфікації:
3 серп. 16:35 – 6 вер. 16:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260722-30239
Гарантійний внесок:
287 744,88 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
33546549-48-3
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 438 724,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
14 387,24 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.
Додаткова інформація:
Обєкт суттєво пошкоджений під час війни внаслідок бойових дій збоку країни-агресора.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежиле приміщення. Загальна площа (кв.м): 89.2. Адреса: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Іванова, будинок 81а, прим 82, 83.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

89,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69000, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Іванова, 81А, Запоріжжя

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64685163
Дата реєстрації:
2 трав. 07:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
89.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
89.2
Житлова площа, кв. м:
61.9
Нежитлова площа, кв. м:
27.3
Рік будівництва:
1969
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Поверховість будинку:
12
Номер поверху або поверхів:
1
Кількість кімнат або приміщень:
11
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Допоміжні приміщення: коридор, тамбур, туалет, кладовка.
Координати:
Широта: 47.83220696134115 Довгота: 35.19866493736725

Розташування на мапі

Документи аукціону 33 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Ілюстрація 22 лип. 19:38
Рішення суду 22 лип. 19:38
Рішення суду 22 лип. 19:38
Протокол комітету кредиторів 22 лип. 19:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 19:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 19:38
Копії документів та матеріалів на лот 22 лип. 19:38
Проєкт акту/договору 22 лип. 19:38

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Малюк Ігор Васильович
ІПН/РНОКПП:
2909416856

Пропозиція:

481 400,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 09:56

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 09:56
Інформація про часткову оплату 6 серп. 15:23
Інформація про повний розрахунок 8 серп. 17:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 31 серп. 14:34

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 09:56

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 09:56
Інформація про часткову оплату 6 серп. 15:23
Інформація про повний розрахунок 8 серп. 17:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 31 серп. 14:34
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
BRD001-UA-20260722-30239
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Продавцем продано, а Покупцем придбано наступне майно: нежиле приміщення. Загальна площа (кв.м): 89.2. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 91453123101. Адреса: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Іванова, будинок 81а, прим 82, 83.
Вартість договору
481 400,00 грн
Заключна вартість договору:
481 400,00 грн
Дата підписання договору:
10 серп. 17:50
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 31 серп. 14:34

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
3 серп. 16:35 – 11 серп. 16:35
Період оплати:
3 серп. 16:35 – 27 серп. 16:35
Період підписання договору:
27 серп. 16:35 – 6 вер. 16:35

Учасник:

Ім'я:
Високолян Ольга Григорівна
ІПН/РНОКПП:
2412217181

Пропозиція:

467 000,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦЕНТ - БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA213077700000026009010002736
Найменування одержувача:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАНА-ЕСТЕЙТ"
ЄДРПОУ одержувача:
33546549

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 86,50 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Нижній Вал, 39

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 86,50 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Нижній Вал, 39
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

938 139,88 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись