Аукціон з продажу сівалки SZ 5.4А, 2015р.в., заводський номер 118, інвентарний номер 00-000015
Аукціон з продажу сівалки SZ 5.4А, 2015р.в., заводський номер 118, інвентарний номер 00-000015, майно знаходиться за адресою: 24123, Вінницька область, Могилів-Подільський р-н, село Борівка, вул. Дружби, буд. 136. Технічний стан майна загалом знаходиться у справному стані; всі системи робочі, не потребують ремонту, не мають відхилень у характеристиках. Інвентарний номер на обладнанні відсутній. Власник майна: ФГ «КАРАТ» - код ЄДРПОУ 32067642, місцезнаходження: Україна, 24100, вул.
Святомиколаївська,буд.2-Г, смт. Чернівці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл. Ухвалою Господарського суду Вінницької області від 02 квітня 2025 року затверджено план санації у справі № 902/1219/24 про банкрутство ФГ «КАРАТ», введено процедуру санації, призначено керуючим санацією Болховітіні Віталія Михайловича (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1404 від 10.07.2013 року; адреса офісу: вул. Трамвайна, буд. 3-В, корпус 2, прим. 57, м. Вінниця, 21036, ел. пошта - [email protected]. Ухвалою Господарського суду Вінницької області від 25 вересня 2025 року затверджено зміни до плану санації у справі № 902/1219/24 про банкрутство ФГ «КАРАТ».
117 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Болховітін Віталій Михайловичз 21 лип. 15:26
до 31 лип. 16:25
з 31 лип. 09:40
до 31 лип. 16:40
з 31 лип. 16:40
до 10 серп. 10:33
10 серп. 10:33
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
сівалка SZ 5.4А, 2015р.в., заводський номер 118, інвентарний номер 00-000015
Код CAV: 16700000-2 Трактори
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 Одиниця |
Адреса: Україна, 24123, Вінницька область, БОРІВСЬКА/С.БОРІВКА, 24123, Вінницька область, Могилів-Подільський р-н, село Борівка, вул. Дружби, буд. 136 |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 49.2663918 Довгота: 28.4932319 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 21 лип. 15:26 | |
| Проєкт акту/договору | 21 лип. 15:26 | |
| Рішення суду | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Ілюстрація | 21 лип. 15:26 | |
| Протокол комітету кредиторів | 21 лип. 15:26 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Касинюк Іван Васильович
ЄДРПОУ:
46137803
|
Пропозиція: 91 300,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
8
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
відповідно Протоколу проведення електронного аукціону, Покупець сплатив Продавцю усі необхідні до сплати кошти, а Продавець передав у власність майно
Вартість договору
91 300,00 грн
Заключна вартість договору:
109 560,00 грн
Дата підписання договору:
8 серп. 12:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
31 лип. 16:40 – 10 серп. 16:40
Період оплати:
31 лип. 16:40 – 20 серп. 21:51
Період підписання договору:
20 серп. 21:51 – 30 серп. 21:51
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Єгоров Сергій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3118624512
|
Пропозиція: 90 100,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Болховітін Віталій МихайловичВас може зацікавити
Аукціон з продажу холодильної установки для камери зберігання SPR4HE-25Y, заводський номер 1600912599, інвентарний номер 00-000023
160 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу повітроохолоджувача Guentner GACА RX 050.1F/67-END53.E, заводський номер 405158377/39.01861, інвентарний номер 00-000028
120 000,00 грн без ПДВ
Дивитись