Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0182. Площа (га): 0.0276. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 22.06.2026 р. Аукціон перший повторний проводиться за початковою ціною, що зменшена на 20 відсотків від початкової ціни першого аукціону та становить 7 908 644,00 грн, даний аукціон проводиться з можливостю зниження початкової вартості, крок аукціону — 1 відсоток. Гранична вартість (ціна) лота, до якої може бути знижено його початкову вартість під час проведення першого повторного аукціону, складає 50 % його вартості, що визначена на повторному першому аукціоні. Посилання на попередній аукціон : https://ubiz.ua/sale3/auction/BRE001-UA-20260630-29151. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

7 908 644,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 лип. 18:43

до 30 лип. 16:40

Аукціон

з 30 лип. 09:55

до 30 лип. 16:40

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
20 лип. 18:43 – 30 лип. 16:40
Період аукціону:
30 лип. 09:55 – 30 лип. 16:40
Дата публікації:
20 лип. 18:43
Період редагування:
20 лип. 18:43 – 24 лип. 18:00
Період питань:
20 лип. 18:43 – 29 лип. 18:00
Період відповідей:
20 лип. 18:43 – 29 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260720-75430
Гарантійний внесок:
1 581 728,80 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
33248430-5-2
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
7 908 644,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
79 086,44 грн
Кількість кроків:
50
№ справи про банкрутство:
904/2808/25
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Савченком Вячеславом Анатолійовичем за телефоном (093) 888 28 28.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст.ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Інгосстрах"
ЄДРПОУ:
33248430
Адреса:
Україна, 49100, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2

Основний контакт

Ім'я:
Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380938882828

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0182. Площа (га): 0.0276. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.02 Для колективного житлового будівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

0,027 гектар

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, р-н вул. вул. Вернадського та вул. Колодязної, Дніпро

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964854
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 23:45
Площа ділянки, га:
0.0276
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0182
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
1.9. Для житлових, житлово-будівельних, гаражно- і дачно-будівельних кооперативів. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
Координати:
Широта: 48.46525412635153 Довгота: 35.06317443710409

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 20 лип. 18:43
Ілюстрація 20 лип. 18:43
Ілюстрація 20 лип. 18:43
Рішення суду 20 лип. 18:43
Протокол комітету кредиторів 20 лип. 18:43
Копії документів та матеріалів на лот 20 лип. 18:43
Копії документів та матеріалів на лот 20 лип. 18:43
Проєкт акту/договору 20 лип. 18:43

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2806606170
Адреса:
Україна, 53200, Дніпропетровська область, Нікополь, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 58, квартира 31
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1862
Дата видачі свідоцтва:
5 лют. 2018 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380955415927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка в смт. Гостомель. Площа ділянки 241сот Кадастровий номер 3210945900:01:077:0008 ільове призначення для ведення особистого селянського господарства

Продається земельна ділянка в смт. Гостомель. Площа ділянки 241сот Кадастровий номер 3210945900:01:077:0008 ільове призначення для ведення особистого селянського господарства
Ім'я:
Гудзь Геннадій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380935514774 ІПН/РНОКПП:
2496010658
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

12 990 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 1

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 1
Ім'я:
Павлюк Артур
E-mail: [email protected] Телефон: +380951135319 ІПН/РНОКПП:
2427908873
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 800 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок. 63/100 частини громадського будинку (загальною площею (кв.м): 579.3) та складається з: коридор №1 площа 2,5 кв.м; тех.приміщення №2 площа 1,8 кв.м; коридор №3 площа 17,1 кв.м; кладова №4 площа 3,2 кв.м; коридор №5 площа 8,6 кв.м; зал №6 площа 87,6 кв.м; коридор №7 площа 13,7 кв.м; вбиральня №8 площа 1,4 кв.м; вбиральня №9 площа 1,4 кв.м; коридор №10 площа 6,0 кв.м; кабінет №11 площа 6,6 кв.м; вбиральня №12 площа 2,3 кв.м; коридор №13 площа 11,6 кв.м; приміщення №14 площа 10,4 кв.м; умивальник №15 площа 1,4 кв.м; вбиральня №16 площа 2,1 кв.м; тех.приміщення №17 площа 6,7 кв.м; кабінет №18 площа 9,0 кв.м; кабінет №19 площа 7,7 кв.м; зал №20 площа 143,7 кв.м; каса №21 площа 4,1 кв.м; коридор №22 площа 2,6 кв.м. Всього: 351,5 кв.м. Адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), 8а та земельна ділянка, адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), земельна ділянка 8. Кадастровий номер: 6810500000:02:006:0191, цільове призначення: для комерційних послуг, площа: 0.0632 га.

Громадський будинок. 63/100 частини громадського будинку (загальною площею (кв.м): 579.3) та складається з: коридор №1 площа 2,5 кв.м; тех.приміщення №2 площа 1,8 кв.м; коридор №3 площа 17,1 кв.м; кладова №4 площа 3,2 кв.м; коридор №5 площа 8,6 кв.м; зал №6 пл...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 185 900,00 грн без ПДВ

Дивитись