Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0201. Площа (га): 0.1473. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель: землі житлової та
громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро, уз. Урицького, 4.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 22.06.2026 р. Аукціон перший повторний проводиться за початковою ціною, що зменшена на 20 відсотків від початкової ціни першого аукціону та становить 15 553 396,00 грн, даний аукціон проводиться з можливостю зниження початкової вартості,
крок аукціону — 1 відсоток. Гранична вартість (ціна) лота, до якої може бути знижено його початкову вартість під час проведення першого повторного аукціону, складає 50 % його вартості, що визначена на повторному першому аукціоні. Посилання на попередній аукціон : https://ubiz.ua/sale3/auction/BRE001-UA-20260630-44720. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
15 553 396,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧз 20 лип. 18:43
до 30 лип. 16:30
з 30 лип. 09:45
до 30 лип. 16:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0201. Площа (га): 0.1473. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро, уз. Урицького (Струківський), 4.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,147 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, узвіз Урицького (Струківський), 4, Дніпро |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964741
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 23:10
Площа ділянки, га:
0.1473
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0201
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель: землі житлової та громадської забудови
Координати:
Широта: 48.46530771438154 Довгота: 35.0631293178947
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 20 лип. 18:43 | |
| Ілюстрація | 20 лип. 18:43 | |
| Ілюстрація | 20 лип. 18:43 | |
| Рішення суду | 20 лип. 18:43 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 лип. 18:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 лип. 18:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 лип. 18:43 | |
| Проєкт акту/договору | 20 лип. 18:43 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧВас може зацікавити
Продається земельна ділянка в смт. Гостомель. Площа ділянки 241сот Кадастровий номер 3210945900:01:077:0008 ільове призначення для ведення особистого селянського господарства
12 990 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьГромадський будинок. 63/100 частини громадського будинку (загальною площею (кв.м): 579.3) та складається з: коридор №1 площа 2,5 кв.м; тех.приміщення №2 площа 1,8 кв.м; коридор №3 площа 17,1 кв.м; кладова №4 площа 3,2 кв.м; коридор №5 площа 8,6 кв.м; зал №6 площа 87,6 кв.м; коридор №7 площа 13,7 кв.м; вбиральня №8 площа 1,4 кв.м; вбиральня №9 площа 1,4 кв.м; коридор №10 площа 6,0 кв.м; кабінет №11 площа 6,6 кв.м; вбиральня №12 площа 2,3 кв.м; коридор №13 площа 11,6 кв.м; приміщення №14 площа 10,4 кв.м; умивальник №15 площа 1,4 кв.м; вбиральня №16 площа 2,1 кв.м; тех.приміщення №17 площа 6,7 кв.м; кабінет №18 площа 9,0 кв.м; кабінет №19 площа 7,7 кв.м; зал №20 площа 143,7 кв.м; каса №21 площа 4,1 кв.м; коридор №22 площа 2,6 кв.м. Всього: 351,5 кв.м. Адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), 8а та земельна ділянка, адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), земельна ділянка 8. Кадастровий номер: 6810500000:02:006:0191, цільове призначення: для комерційних послуг, площа: 0.0632 га.
8 185 900,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка площею 3,5621 га, кадастровий номер 3221884000:37:049:0502, за адресою: Київська область, Вишгородський район, Лебедівська сільська рада. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2044410532218. Цільове призначення земельної ділянки - для ведення особистого селянського господарства. Інвентарний № 10052
10 157 600,00 грн без ПДВ
Дивитись