Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0155. Площа (га): 0.0990. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул.
Колодязної.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 22.06.2026 р. Аукціон перший повторний проводиться за початковою ціною, що зменшена на 20 відсотків від початкової ціни першого аукціону та становить 22 119 212,00 грн, даний аукціон проводиться з можливостю зниження початкової вартості,
крок аукціону — 1 відсоток. Гранична вартість (ціна) лота, до якої може бути знижено його початкову вартість під час проведення першого повторного аукціону, складає 50 % його вартості, що визначена на повторному першому аукціоні. Посилання на попередній аукціон : https://ubiz.ua/sale3/auction/BRE001-UA-20260630-13970. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
22 119 212,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧз 20 лип. 18:43
до 30 лип. 16:40
з 30 лип. 09:55
до 30 лип. 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0155. Площа (га): 0.0990. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.02 Для колективного житлового будівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,099 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, р-н вул. вул. Вернадського та вул. Колодязної, Дніпро |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964814
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 23:35
Площа ділянки, га:
0.099
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0155
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
1.9. Для житлових, житлово-будівельних, гаражно- і дачно-будівельних кооперативів. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
Координати:
Широта: 48.46525412635153 Довгота: 35.06317443710409
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 20 лип. 18:43 | |
| Ілюстрація | 20 лип. 18:43 | |
| Ілюстрація | 20 лип. 18:43 | |
| Рішення суду | 20 лип. 18:43 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 лип. 18:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 лип. 18:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 лип. 18:43 | |
| Проєкт акту/договору | 20 лип. 18:43 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧВас може зацікавити
Продається земельна ділянка в смт. Гостомель. Площа ділянки 241сот Кадастровий номер 3210945900:01:077:0008 ільове призначення для ведення особистого селянського господарства
12 990 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки 1,7 га в РОЗСРОЧКУ С ПРЕДОПЛАТОЙ
40 000 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 2,0107 га, кадастровий номер: 4610136300:05:018:0016, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Львів, вулиця Північна (проектована), для розміщення комплексу виробничо-складських будівель з адміністративно-побутовим корпусом (вид цільового призначення земельної ділянки 11.02)
24 224 900,00 грн без ПДВ
Дивитись