повторний аукціон

Дебіторська заборгованість Павлюк Наталії Віталіївни (81400, Львівська область, м. Самбір, пл. Замкова, буд. 8, кв. 6, РНОКПП 3019806141) перед Товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОМАЙЗ» (81400, Львівська обл. м. Самбір, вул. Степова, будинок 11, код ЄДРПОУ 40896541) у розмірі 533 273,75 грн. на підставі  Рішення Господарського суду Львівської області від 28.05.2025 у справі № 914/2743/22 (914/2796/24)

Початкова ціна

319 964,25 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 лип. 10:01

до 31 лип. 16:20

Аукціон

з 31 лип. 09:35

до 31 лип. 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 лип. 10:01 – 31 лип. 16:20
Період аукціону:
31 лип. 09:35 – 31 лип. 16:20
Дата публікації:
13 лип. 10:01
Період редагування:
13 лип. 10:01 – 25 лип. 18:00
Період питань:
13 лип. 10:01 – 30 лип. 18:00
Період відповідей:
13 лип. 10:01 – 30 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260713-99183
Гарантійний внесок:
31 996,43 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
426 613,75 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
319 964,25 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
3 199,64 грн
Кількість кроків:
50
Обмеження:
Повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової ціни, але не нижче, ніж до граничної вартості, яка становить 50 % (п’ятдесят відсотків) його початкової ціни/
№ справи про банкрутство:
914/2743/22
Найменування господарського суду:
господарський суд Львівської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
за попереднім узгодженням по ном. тел. 0667872927
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019 р. Відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни . Покупець зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну (з урахуванням різниці між розміром сплаченого гарантійного внеску і розміром винагороди оператора авторизованого електронного майданчика) на ліквідаційний рахунок боржника протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону.
Додаткова інформація:
Податкова накладна не видається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОМАЙЗ»
ЄДРПОУ:
40896541
Адреса:
Україна, Львівська область, м. Самбір, 81400, Львівська обл. м. Самбір, вул. Степова, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Микитюк Анатолій Іванович
E-mail:
Телефон:
0667872927

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Дебіторська заборгованість Павлюк Наталії Віталіївни (81400, Львівська область, м. Самбір, пл. Замкова, буд. 8, кв. 6, РНОКПП 3019806141) перед Товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОМАЙЗ» (81400, Львівська обл. м. Самбір, вул. Степова, будинок 11, код ЄДРПОУ 40896541) у розмірі 533 273,75 грн. на підставі  Рішення Господарського суду Львівської області від 28.05.2025 у справі № 914/2743/22 (914/2796/24)

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 послуга

Адреса:

Україна, 81400, Львівська область, самбір, 81400, Львівська область, м. Самбір, вул. Степова, буд. 11

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 13 лип. 10:01
Протокол комітету кредиторів 13 лип. 10:01
Рішення суду 13 лип. 10:01
Ілюстрація 13 лип. 10:01

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3015111277
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Макчимовича, 15, 59
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1335
Дата видачі свідоцтва:
11 черв. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Микитюк Анатолій Іванович
E-mail:
Телефон:
0667872927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Микитюк Анатолій Іванович

Вас може зацікавити

Право вимоги за договором № Д-2111-23Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-2111-23Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

515 118,44 грн без ПДВ

Дивитись

Перший Аукціон з продажу рухомого майна ТОВ «ДІВА-АГРОЛАН» (код ЄДРПОУ 39268782), а саме: Обприскувач VERSATILE PS 850, заводський Nº 12SP0850134, реєстраційний Nº21637АМ, 2011 року випуску

Перший Аукціон з продажу рухомого майна ТОВ «ДІВА-АГРОЛАН» (код ЄДРПОУ 39268782), а саме: Обприскувач VERSATILE PS 850, заводський Nº 12SP0850134, реєстраційний Nº21637АМ, 2011 року випуску
Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0508522789 ІПН/РНОКПП:
3198712249
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

544 029,00 грн без ПДВ

Дивитись

Перший Аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 501 660.26 грн. (11 981,32 дол.США)

Перший Аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 501 660.26 грн. (11 981,32 дол.США)
Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0508522789 ІПН/РНОКПП:
3198712249
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

501 660,26 грн з ПДВ

Дивитись