Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб : Автомобіль RENAULT DUSTER, реєстр.№АР6615EA, рік випуску 2015,
ідентифікаційний номер (VIN)VF1HSRCFN54317834, Vдвиг.=1461 см. куб., загальний легковий універсал-В, тип палива – дизель, колір - білий
Місце знаходження майна: Дніпро, вул.Берегова 208.
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший повторний аукціон, проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі .
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
216 822,40 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 10 лип. 17:12
до 21 лип. 16:30
з 21 лип. 09:45
до 21 лип. 16:45
з 21 лип. 16:45
до 19 серп. 18:16
19 серп. 18:16
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль RENAULT DUSTER, реєстр.№АР6615EA, рік випуску 2015, ідентифікаційний номер (VIN)VF1HSRCFN54317834, Vдвиг.=1461 см. куб., загальний легковий універсал-В, тип палива – дизель, колір - білий. Транспортний засіб потребує відновлення після ДТП.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
RENAULT
Модель транспортного засобу:
DUSTER
Рік випуску:
2015
Об'єм двигуна, см³:
1461.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
білий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF1HSRCFN54317834
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу, потребує відновлення після ДТП пошкодженно праве крило, ричаг капот, бампер, радіаторна решітка, лобове скло, спрацювала безпека.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 10 лип. 17:12 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 17:12 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 17:12 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 17:12 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 17:12 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 10 лип. 17:12 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 10 лип. 17:12 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 4 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Посімбайло Олена Василівна
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3157410187
|
Пропозиція: 135 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
135 000,00 грн
Дата підписання договору:
6 серп. 18:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
21 лип. 16:45 – 29 лип. 16:45
Період оплати:
21 лип. 16:45 – 14 серп. 16:45
Період підписання договору:
14 серп. 16:45 – 24 серп. 16:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Івченко Сергій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2763817977
|
Пропозиція: 124 500,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мороз Максим Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3764102430
|
Пропозиція: 122 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Цибенко Степан Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2674805037
|
Пропозиція: 114 915,87 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись