Про проведення аукціону з продажу нерухомого Фізичної особи Малик Т.М.

Арбітражний керуючий Швець Дмитро Іванович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №944 від 28.05.2013), що діє на підставі постанови Господарського суду Запорізької області від 31.07.2025 у справі №908/1836/24, оголошує про проведення другого повторного аукціону з продажу нерухомого майна боржника фізичної особи Малик Тетяну Михайлівну (РНОКПП 2527714606; 70413, Запорізька область, Запорізький район, с. Широке, вул. Садова, буд.59) а саме: Лот №1 - Житловий будинок літ Б-2, , загальною площею 465,60 кв.м., що розташований за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Широке, вул. Садова, буд.59, на земельній ділянці загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 2322189000:09:003:0505, (земельна ділянке не знаходиться у власності Боржника). Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Детальний опис майна та його характеристики знаходится в вкладці "Документи". Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

1 348 200,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 черв. 17:46

до 10 лип. 16:40

Аукціон

з 10 лип. 09:55

до 10 лип. 16:40

Кваліфікація

з 10 лип. 16:40

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 черв. 17:46 – 10 лип. 16:40
Період аукціону:
10 лип. 09:55 – 10 лип. 16:40
Дата публікації:
29 черв. 17:46
Період редагування:
29 черв. 17:46 – 4 лип. 18:00
Період питань:
29 черв. 17:46 – 9 лип. 18:00
Період відповідей:
29 черв. 17:46 – 9 лип. 18:00
Період кваліфікації:
10 лип. 16:40

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260629-70994
Гарантійний внесок:
134 820,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
1 797 600,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 348 200,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
13 482,00 грн
Кількість кроків:
16
№ справи про банкрутство:
908/1836/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Малик Т.М.
ІПН/РНОКПП:
2527714606
Адреса:
Україна, Запорізька область, с.Широке, вул. Садова, буд 59

Основний контакт

Ім'я:
арбітражний керуючий Швець Дмитро Іванович
E-mail:
Телефон:
0503223229

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Житловий будинок літ Б-2, , загальною площею 465,60 кв.м., що розташований за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Широке, вул. Садова, буд.59, на земельній ділянці загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 2322189000:09:003:0505

Код CAV: 04100000-9 Житлова нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70413, Запорізька область, с.Широке, Широке

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
62119927
Дата реєстрації:
27 жовт. 2025 18:41
Загальна площа будівлі, кв.м:
465.6
Площа ділянки, кв. м:
0.25
Житлова площа, кв. м:
134.5
Технологія будівництва:
цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Поверховість будинку:
2
Номер поверху або поверхів:
59
Кількість кімнат або приміщень:
32
Координати:
Широта: 47.9101846 Довгота: 34.8998547

Розташування на мапі

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 29 черв. 17:46
Рішення суду 29 черв. 17:46
Ілюстрація 29 черв. 17:46
Копії документів та матеріалів на лот 29 черв. 17:46
Лист забезпеченого кредитора 29 черв. 17:46
Копії документів та матеріалів на лот 29 черв. 17:46
Ілюстрація 29 черв. 17:46
Ілюстрація 29 черв. 17:46
Ілюстрація 29 черв. 17:46
Ілюстрація 29 черв. 17:46
Ілюстрація 29 черв. 17:46
Рішення суду 29 черв. 17:46

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бауер Лігія Олександрівна
ЄДРПОУ:
46302266

Пропозиція:

1 348 200,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 9 лип. 13:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 лип. 13:32

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 14 лип. 21:02
Документ, що підтверджує дискваліфікацію 27 лип. 20:00

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 9 лип. 13:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 лип. 13:32

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 14 лип. 21:02
Документ, що підтверджує дискваліфікацію 27 лип. 20:00

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Невнесення оплати за лот
Період підписання протоколу:
10 лип. 16:40 – 20 лип. 16:40
Період оплати:
10 лип. 16:40

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2918409575
Адреса:
Україна, 69019, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України 60/14
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
944
Дата видачі свідоцтва:
28 трав. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Швець Д.І.
E-mail:
Телефон:
0503223229

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Таском банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA163395002620801829965000001
Найменування одержувача:
Малик Тетяна Михайлівна
ІПН/РНОКПП (ФОП) одержувача:
2527714606

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Швець Дмитро Іванович

Вас може зацікавити

Продаж 53/100 частки Домоволодіння, що розташоване за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Червоної Калини (колишня назва - вул. Ашхабадська), будинок 150.

Продаж 53/100 частки Домоволодіння, що розташоване за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Червоної Калини (колишня назва - вул. Ашхабадська), будинок 150.
Ім'я:
Целік Віктор Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380990356504 ЄДРПОУ:
46125080
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

914 886,00 грн без ПДВ

Дивитись

квартира, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Магістратська, буд. 9, кв. 3, загальною площею 93,1 м2, житловою 50,8 м2

квартира, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Магістратська, буд. 9, кв. 3, загальною площею 93,1 м2, житловою 50,8 м2
Ім'я:
Вихор Юлія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380669639907 ІПН/РНОКПП:
2968501327
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 377 252,00 грн без ПДВ

Дивитись