Про проведення аукціону з продажу частки (корп. прав)

Арбітражний керуючий Швець Дмитро Іванович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №944 від 28.05.2013), що діє на підставі постанови Господарського суду Запорізької області від 31.07.2025 у справі №908/1836/24, оголошує про проведення другого повторного аукціону з продажу майна боржника фізичної особи Малик Тетяну Михайлівну (РНОКПП 2527714606; 70413, Запорізька область, Запорізький район, с. Широке, вул. Садова, буд.59) а саме: 1. Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "ХАРЧОВИК", ЄДРПОУ 32509588 , (Україна, 70600, Запорізька обл., Пологівський р-н, місто Пологи, ВУЛ.РАДЯНСЬКА, будинок 18) в розмірі 9435,00грн., що еквівалентно 4.94% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "ХАРЧОВИК" (згідно з відомостями ЄДРЮФОП та ГФ). -Загальний розмір статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "ХАРЧОВИК" -190935,00 грн; -Розмір часток, що пропонуються до продажу - 4.94% (згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) що еквівалентна у грошовому розмірі та складає 9435,00грн.; -Середньоспискова кількість працівників ТОВ "ХАРЧОВИК" –невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить Приватному підприємству ТОВ "ХАРЧОВИК" - невідома -Балансова вартість основних фондів ТОВ "ХАРЧОВИК" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - Зношення основних фондів ТОВ "ХАРЧОВИК"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - балансовий прибуток ТОВ "ХАРЧОВИК"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -дебіторська заборгованість ТОВ "ХАРЧОВИК"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - кредиторська заборгованість ТОВ "ХАРЧОВИК"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - основні види продукції (робіт, послуг) 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 2. Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю"ІНТЕР КІТС", ЄДРПОУ 34749167 , (Україна, 69037, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СОРОК РОКІВ РАД. УКРАЇНИ, будинок 45) в розмірі 18750грн., що еквівалентно 50% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "ІНТЕР КІТС" (згідно з відомостями ЄДРЮФОП та ГФ). -Загальний розмір статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю"ІНТЕР КІТС" -37500,00грн; -Розмір часток, що пропонуються до продажу - 50% (згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) що еквівалентна у грошовому розмірі та складає 18750грн.; -Середньоспискова кількість працівників ТОВ "ІНТЕР КІТС" –невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить Приватному підприємству ТОВ ""ІНТЕР КІТС" - невідома -Балансова вартість основних фондів ТОВ "ІНТЕР КІТС" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - Зношення основних фондів ТОВ "ІНТЕР КІТС" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - балансовий прибуток ТОВ "ІНТЕР КІТС" "- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -дебіторська заборгованість ТОВ "ІНТЕР КІТС"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - кредиторська заборгованість ТОВ "ІНТЕР КІТС" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - основні види продукції (робіт, послуг) 64.20.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ЗВ'ЯЗКУ Актуальний стан підприємства: в стані припинення; 3.Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю"СОЮЗХАРЧПРОМ", ЄДРПОУ 34317405, (Україна, 69059, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНОКІЛЬЦЕВА, будинок 3) в розмірі 17850грн., що еквівалентно 67,55% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "СОЮЗХАРЧПРОМ"(згідно з відомостями ЄДРЮФОП та ГФ). -Загальний розмір статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністюСОЮЗХАРЧПРОМ" -26425,00грн; -Розмір часток, що пропонуються до продажу - 67,55% (згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) що еквівалентна у грошовому розмірі та складає 17850грн.; -Середньоспискова кількість працівників ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ" –невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить Приватному підприємству ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ" - невідома -Балансова вартість основних фондів ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - Зношення основних фондів ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - балансовий прибуток ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -дебіторська заборгованість ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - кредиторська заборгованість ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - основні види продукції (робіт, послуг) 15.33.0 ПЕРЕРОБЛЕННЯ ТА КОНСЕРВУВАННЯ ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ, НЕ ВІДНЕСЕНЕ ДО ІНШИХ ГРУПУВАНЬ 4.Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю "КІТС-ТЕЛЕКОМ" ,ЄДРПОУ 34373302 , (Україна, 69059, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНОКІЛЬЦЕВА, будинок 3) в розмірі 31500,00грн., що еквівалентно 90% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "КІТС-ТЕЛЕКОМ"(згідно з відомостями ЄДРЮФОП та ГФ). -Загальний розмір статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністюСОЮЗХАРЧПРОМ" -35000,00грн; -Розмір часток, що пропонуються до продажу - 90% (згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) що еквівалентна у грошовому розмірі та складає 31500,00грн.; -Середньоспискова кількість працівників ТОВ "КІТС-ТЕЛЕКОМ" –невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить Приватному підприємству ТОВ "СОЮЗХАРЧПРОМ" - невідома -Балансова вартість основних фондів ТОВ"КІТС-ТЕЛЕКОМ" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - Зношення основних фондів ТОВ "КІТС-ТЕЛЕКОМ" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - балансовий прибуток ТОВ "КІТС-ТЕЛЕКОМ"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); -дебіторська заборгованість ТОВ "КІТС-ТЕЛЕКОМ"- невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - кредиторська заборгованість ТОВ "КІТС-ТЕЛЕКОМ" - невідома (звітність за 2023-2025 рік не подавалася); - основні види продукції (робіт, послуг) 64.20.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ЗВ'ЯЗКУ Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р

Початкова ціна

46 521,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 черв. 17:48

до 10 лип. 16:30

Аукціон

з 10 лип. 09:45

до 10 лип. 16:30

Кваліфікація

з 10 лип. 16:30

до 29 лип. 08:04

Аукціон завершено

29 лип. 08:05

Подача пропозицій:
29 черв. 17:48 – 10 лип. 16:30
Період аукціону:
10 лип. 09:45 – 10 лип. 16:30
Дата публікації:
29 черв. 17:48
Період редагування:
29 черв. 17:48 – 4 лип. 18:00
Період питань:
29 черв. 17:48 – 9 лип. 18:00
Період відповідей:
29 черв. 17:48 – 9 лип. 18:00
Період кваліфікації:
10 лип. 16:30 – 19 серп. 18:22

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260629-70697
Гарантійний внесок:
4 652,10 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
62 028,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
2
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
46 521,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
465,21 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
908/1836/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Малик Т.М.
ІПН/РНОКПП:
2527714606
Адреса:
Україна, Запорізька область, с.Широке, с. Широке, вул. Садова, буд.59, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
арбітражний керуючий Швець Дмитро Іванович
E-mail:
Телефон:
0503223229

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

1.Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "ХАРЧОВИК", ЄДРПОУ 32509588 , (Україна, 70600, Запорізька обл., Пологівський р-н, місто Пологи, ВУЛ.РАДЯНСЬКА, будинок 18) в розмірі 9435,00грн., що еквівалентно 4.94% статутного капіталу; 2.Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю"ІНТЕР КІТС", ЄДРПОУ 34749167 , (Україна, 69037, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СОРОК РОКІВ РАД. УКРАЇНИ, будинок 45) в розмірі 18750грн., що еквівалентно 50% статутного капіталу; 3.Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю"СОЮЗХАРЧПРОМ", ,ЄДРПОУ 34317405 , (Україна, 69059, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНОКІЛЬЦЕВА, будинок 3) в розмірі 17850грн., що еквівалентно 67,55% статутного капіталу; 4.Частка (корп. прав) Малик(Фін) Тетяни Михайлівни у статутн. капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю "КІТС-ТЕЛЕКОМ" ,ЄДРПОУ 34373302 , (Україна, 69059, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНОКІЛЬЦЕВА, будинок 3) в розмірі 31500,00грн., що еквівалентно 90% статутного капіталу.

Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70413, Запорізька область, с.Широке, вул. Садова, буд.59

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 29 черв. 17:48
Копії документів та матеріалів на лот 29 черв. 17:48
Копії документів та матеріалів на лот 29 черв. 17:48
Проєкт акту/договору 29 черв. 17:48
Рішення суду 29 черв. 17:48

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бауер Лігія Олександрівна
ЄДРПОУ:
46302266

Пропозиція:

465,21 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 9 лип. 13:34
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 лип. 13:34

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 14 лип. 21:16
Інформація про повний розрахунок 29 лип. 08:02

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 29 лип. 08:03

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 9 лип. 13:34
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 лип. 13:34

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 14 лип. 21:16
Інформація про повний розрахунок 29 лип. 08:02

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 29 лип. 08:03
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
465,21 грн
Дата підписання договору:
15 лип. 08:04
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 29 лип. 08:03

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
10 лип. 16:30 – 20 лип. 16:30
Період оплати:
10 лип. 16:30 – 11 серп. 18:22
Період підписання договору:
11 серп. 18:22 – 19 серп. 18:22

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2918409575
Адреса:
Україна, 69019, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України 60/14
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
944
Дата видачі свідоцтва:
28 трав. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Швець Д.І.
E-mail:
Телефон:
0503223229

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
"АТ "Таском банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA163395002620801829965000001
Найменування одержувача:
Малик Тетяна Михайлівна
ІПН/РНОКПП одержувача:
2527714606

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Швець Дмитро Іванович

Вас може зацікавити

Майнові (корпоративні) права у вигляді частки статутного капіталу 20,18% Товариства з обмеженою відповідальністю “ДАРС-Л” (код ЄДРПОУ 34878870)

Майнові (корпоративні) права у вигляді частки статутного капіталу 20,18% Товариства з обмеженою відповідальністю “ДАРС-Л” (код ЄДРПОУ 34878870)
Ім'я:
Деяк Ярослав Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 0976449008 ІПН/РНОКПП:
3245805973
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

44 500,80 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

24 985,50 грн без ПДВ

Дивитись

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ» (ЄДРПОУ 43986150, Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Пастера, будинок 10) номінальною вартістю 35 000,00 грн.

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГР...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 000,00 грн без ПДВ

Дивитись