Другий повторний аукціон з продажу майна (права вимоги) Публічного акціонерного товариства "Проектно-будівельна фірма "Херсонбуд", код ЄДР 01273243

Лот № 3: право вимоги Публічного акціонерного товариства «Проектно-будівельна фірма «Херсонбуд» (ідентифікаційний код 01273243) до Товариства з обмеженою відповідальністю «НК Альфа-Нафта» (ідентифікаційний код 31088169) сплати грошових коштів в сумі 417 109,56 грн. згідно ухвали Господарського суду міста Києва від 23.02.2026 року у справі № 50/219-б

Початкова ціна

250 265,74 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 черв. 17:47

до 18 черв. 16:15

Аукціон

з 18 черв. 09:30

до 18 черв. 16:15

Кваліфікація

з 18 черв. 16:15

до 22 черв. 16:01

Аукціон завершено

22 черв. 16:01

Подача пропозицій:
8 черв. 17:47 – 18 черв. 16:15
Період аукціону:
18 черв. 09:30 – 18 черв. 16:15
Дата публікації:
8 черв. 17:47
Період редагування:
8 черв. 17:47 – 12 черв. 18:00
Період питань:
8 черв. 17:47 – 17 черв. 18:00
Період відповідей:
8 черв. 17:47 – 17 черв. 18:00
Період кваліфікації:
18 черв. 16:15 – 13 лип. 17:23

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260608-84700
Гарантійний внесок:
25 026,57 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
333 687,65 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
3
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
250 265,74 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 502,66 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
923/1245/20
Найменування господарського суду:
Господарський суд Одеської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна за попереднім погодженням з ліквідатором
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Участь в аукціоні оформляється шляхом подання відповідної заявки через обраний Вами торгівельний майданчик слідуючи відповідним інструкціям які Вам надаватиме його оператор. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
Додаткова інформація:
Додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого – ліквідатора ПАТ «Херсонбуд» Ляшко О.В. в робочі дні з 10:00 до 18:00 за телефоном (050) 579-34-10 або електронною поштою: [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Публічне акціонерне товариство "Проектно-будівельна фірма "Херсонбуд"
ЄДРПОУ:
01273243
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, вулиця Кірова, буд. 24, КОАТУУ: 6500000000, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ХЕРСОН

Основний контакт

Ім'я:
Ляшко Олександр Віталійович
E-mail:
Телефон:
0505793410

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Лот № 3: право вимоги Публічного акціонерного товариства «Проектно-будівельна фірма «Херсонбуд» (ідентифікаційний код 01273243) до Товариства з обмеженою відповідальністю «НК Альфа-Нафта» (ідентифікаційний код 31088169) сплати грошових коштів в сумі 417 109,56 грн. згідно ухвали Господарського суду міста Києва від 23.02.2026 року у справі № 50/219-б

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, вулиця Кірова, буд. 24

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 8 черв. 17:47
Копії документів та матеріалів на лот 8 черв. 17:47
Протокол комітету кредиторів 8 черв. 17:47
Паспорт торгів 8 черв. 17:47
Копії документів та матеріалів на лот 8 черв. 17:47
Проєкт акту/договору 8 черв. 17:47
Рішення суду 8 черв. 17:47

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ступіна Н.О.
ІПН/РНОКПП:
2597002284

Пропозиція:

5 005,31 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 черв. 14:33
Протокол аукціону 18 черв. 23:08

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 18 черв. 23:08
Протокол аукціону 18 черв. 23:08
Інформація про повний розрахунок 19 черв. 17:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 22 черв. 16:00

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 черв. 14:33
Протокол аукціону 18 черв. 23:08

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 18 черв. 23:08
Протокол аукціону 18 черв. 23:08
Інформація про повний розрахунок 19 черв. 17:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 22 черв. 16:00
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Продавець відступив, а Покупець набув право вимоги ПАТ «Херсонбуд», придбане на аукціоні з продажу майна (права вимоги), ціну за придбане на аукціоні майно Покупцем сплачено в повному обсязі
Вартість договору
5 005,31 грн
Заключна вартість договору:
5 005,31 грн
Дата підписання договору:
22 черв. 16:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 22 черв. 16:00

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
18 черв. 16:15 – 28 черв. 16:15
Період оплати:
18 черв. 16:15 – 3 лип. 17:23
Період підписання договору:
3 лип. 17:23 – 13 лип. 17:23

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2760915276
Адреса:
Україна, Херсонська область, м. Херсон, вулиця Торгова, буд. 31/34, кв. 1
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
343
Дата видачі свідоцтва:
27 лют. 2013 21:00

Основний контакт

Ім'я:
Ляшко Олександр Віталійович
E-mail:
Телефон:
0505793410

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк "УКРГАЗБАНК"
Опис:
"Номер банківського рахунку в форматі IBAN: UA053204780000000026000275502 Валюта: Гривня"
Призначення платежу:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA053204780000000026000275502
Найменування одержувача:
Публічне акціонерне товариство "Проектно-будівельна фірма "Херсонбуд"
ЄДРПОУ одержувача:
01273243

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Ляшко Олександр Віталійович

Вас може зацікавити

Другий повторний аукціон з продажу дебіторської заборгованості - Право вимоги Селянське (фермерське) господарство «АЛВА» (код ЄДРПОУ 19208051) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Протексім» код ЄДРПОУ 39774016 у загальному розмірі 1 999 800,00 грн.

Другий повторний аукціон з продажу дебіторської заборгованості - Право вимоги Селянське (фермерське) господарство «АЛВА» (код ЄДРПОУ 19208051) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Протексім» код ЄДРПОУ 39774016 у загальному розмірі 1 999 800,00 грн.
Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0508522789 ІПН/РНОКПП:
3198712249
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

499 950,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/23, яка перебуває в провадженні Господарського суду Житомирської області.

Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/...
Ім'я:
Арбітражний керуючий (ліквідатор) Віскунов Олександр Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380508655434 Факс:
+380508655434
ІПН/РНОКПП:
2913421092
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

275 813,02 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Лященко Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503811103 ІПН/РНОКПП:
2907002034
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

349 669,17 грн без ПДВ

Дивитись