Аукціон (повторний) з продажу майна (права вимоги) боржника – ТОВ «ВІК-Р.С.Ф.» (код ЄДРПОУ 36263844, що зареєстроване за адресою: 08800, Київська обл., Миронівський район, м.Миронівка, вул.Соборності, буд.130) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №Б8/142-12, яка перебуває в провадженні Господарського суду Київської області.

Аукціон (повторний) з продажу майна (права вимоги) боржника – ТОВ «ВІК-Р.С.Ф.» (код ЄДРПОУ 36263844, що зареєстроване за адресою: 08800, Київська обл., Миронівський район, м.Миронівка, вул.Соборності, буд.130) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №Б8/142-12, яка перебуває в провадженні Господарського суду Київської області. СКЛАД МАЙНА: ЛОТ № 1 – право вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІК – Р.С.Ф.» (ідентифікаційний код 36263844) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фортуна-Інвест-Буд» (ідентифікаційний код 40435633) у загальному розмірі 20 834 478,05 грн. (дебіторська заборгованість), яке виникло на підставі постанови Північного апеляційного господарського суду від 05.06.2024 у справі № Б8/142-12 (911/3724/21), яке набрало законної сили, та наказів, виданих 11.07.2024 Господарським судом Київської області у справі № Б8/142-12 (911/3724/21), про стягнення з ТОВ «Фортуна-Інвест-Буд» на користь ТОВ «ВІК – Р.С.Ф.» вартості безпідставно набутого майна у розмірі 10 375 746,28 грн. та судового збору у розмірі 233 454,29 грн., а також на підставі рішення Господарського суду Київської області від 27.11.2024 у справі №Б8/142-12 (911/2769/21), яке набрало законної сили, та наказу, виданого 07.05.2025 Господарським судом Київської області у справі № Б8/142-12 (911/2769/21), про стягнення з ТОВ «Фортуна-Інвест-Буд» на користь ТОВ «ВІК – Р.С.Ф.» вартості безпідставно набутого майна у розмірі 10 074 165,00 грн. та судового збору у розмірі 151 112,48 грн. Початкова ціна: 16 667 582,44 грн., з яких початкова ціна майна, яке є предметом забезпечення АТ «Укрексімбанк» - 16 359 929,02 грн., початкова ціна майна, яке не є предметом забезпечення 307 653,42 грн. Частина майна, що входить до складу лоту є предметом забезпечення кредиторських вимог Акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» (код ЄДРПОУ 00032112, 03150, м.Київ, вул.Антоновича, б.127). Погодженні умови продажу та згода на продаж майна надана забезпеченим кредитором у справі №Б8/142-12 АТ «Державний експортно-імпортний банк України» щодо майна, яке є предметом забезпечення (Листом від 06.04.2026 року №0026600/7977-26) та комітетом кредиторів, щодо іншого майна (Протокол від 04.05.2026 року). Витрати, пов’язані з продажем майна, підлягають відшкодуванню з коштів, отриманих від реалізації такого майна. Загальна інформація про аукціон: 1. Номер справи про банкрутство: Б8/142-12 2. Найменування господарського суду, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство: Господарський суд Київської області 3. Вид аукціону: повторний аукціон. 4. Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження початкової ціни. Аукціон проводиться у зв’язку з визнанням попереднього аукціону таким, що не відбувся. Відомості про проведення попереднього аукціону: Оголошення про проведення попереднього аукціону з продажу майна банкрута ТОВ «ВІК-Р.С.Ф.» було опубліковане на офіційному веб-сайті АТ «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20260510-88541/), початковою ціною 20 834 478,05 грн., без можливості зниження початкової вартості. Відповідно до Протоколу про проведення аукціону №BRE001-UA-20260510-88541 від 28.05.2026 20:00:02, який сформований на офіційному веб-сайті АТ «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» https://procedure.prozorro.sale/api/protocol/BRE001-UA-20260510-88541/download, попередній аукціон з продажу майна ТОВ «ВІК-Р.С.Ф.» не відбувся. 5. Відомості про продавця майна: ТОВ «ВІК-Р.С.Ф.» (08800, Київська обл., Миронівський район, м.Миронівка, вул.Соборності, буд.130, код ЄДРПОУ 36263844) IBAN UA81 322313 0000026006010043199 валюта (980) в АТ «Укрексімбанк», МФО 322313. 6. Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий (ліквідатор) Віскунов Олександр Віталійович, Свідоцтво №115 від 07.02.2013р., (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 32, нежиле приміщення №1-4), тел.+38 (050) 865-54-34, e-mail: [email protected]. 7. Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні за кожним лотом окремо, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора. Заява на участь в аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію. З метою реєстрації на веб-сайті заявник заповнює електронну форму, в якій зазначаються: 1) для фізичної особи: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті); адреса електронної пошти; номер контактного телефону; 2) для уповноваженого представника юридичної особи: найменування юридичної особи; код згідно з ЄДРПОУ; місцезнаходження юридичної особи; адреса електронної пошти; прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) представника юридичної особи; номер контактного телефону уповноваженої особи. 8. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: засобами мобільного зв’язку за номером: .+38 (050) 865-54-34 та за адресою об’єкту: м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 32, нежиле приміщення №1-4. 9. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: придбане на аукціоні майно передається після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. 10. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: не видається. 11. Розмір винагороди оператора становить: -у разі, коли ціна продажу лота становить понад 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 2 відсотки ціни продажу; -у разі, коли ціна продажу лота становить від 500 до 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 3 відсотки ціни продажу; -у разі, коли ціна продажу лота становить від 50 до 500 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4 відсотки ціни продажу; -у разі, коли ціна продажу лота становить від двох до 50 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4,5 відсотка ціни продажу; -у разі, коли ціна продажу лота становить до двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 5 відсотків ціни продажу.

Початкова ціна

16 667 582,44 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 черв. 11:53

до 15 черв. 16:20

Аукціон

з 15 черв. 09:35

до 15 черв. 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 черв. 11:53 – 15 черв. 16:20
Період аукціону:
15 черв. 09:35 – 15 черв. 16:20
Дата публікації:
5 черв. 11:53
Період редагування:
5 черв. 11:53 – 9 черв. 18:00
Період питань:
5 черв. 11:53 – 14 черв. 18:00
Період відповідей:
5 черв. 11:53 – 14 черв. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260605-16315
Гарантійний внесок:
1 666 758,24 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
20 834 478,05 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
16 667 582,44 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
166 675,82 грн
Кількість кроків:
75
№ справи про банкрутство:
Б8/142-12
Найменування господарського суду:
Господарський суд Київської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: засобами мобільного зв’язку за номером: .+38 (050) 865-54-34 та за адресою об’єкту: м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 32, нежиле приміщення №1-4.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні за кожним лотом окремо, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора. Заява на участь в аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію. З метою реєстрації на веб-сайті заявник заповнює електронну форму, в якій зазначаються: 1) для фізичної особи: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті); адреса електронної пошти; номер контактного телефону; 2) для уповноваженого представника юридичної особи: найменування юридичної особи; код згідно з ЄДРПОУ; місцезнаходження юридичної особи; адреса електронної пошти; прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) представника юридичної особи; номер контактного телефону уповноваженої особи.
Додаткова інформація:
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: придбане на аукціоні майно передається (право вимоги відступається) після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна (відступлення права вимоги) складається акт про придбання майна (відступлення права вимоги) на аукціоні. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: не видається.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІК-Р.С.Ф.»
ЄДРПОУ:
36263844
Адреса:
Україна, 08800, Київська область, м.Миронівка, вул.Соборності, буд.130

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

ЛОТ № 1 – право вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІК – Р.С.Ф.» (ідентифікаційний код 36263844) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фортуна-Інвест-Буд» (ідентифікаційний код 40435633) у загальному розмірі 20 834 478,05 грн. (дебіторська заборгованість), яке виникло на підставі постанови Північного апеляційного господарського суду від 05.06.2024 у справі № Б8/142-12 (911/3724/21), яке набрало законної сили, та наказів, виданих 11.07.2024 Господарським судом Київської області у справі № Б8/142-12 (911/3724/21), про стягнення з ТОВ «Фортуна-Інвест-Буд» на користь ТОВ «ВІК – Р.С.Ф.» вартості безпідставно набутого майна у розмірі 10 375 746,28 грн. та судового збору у розмірі 233 454,29 грн., а також на підставі рішення Господарського суду Київської області від 27.11.2024 у справі №Б8/142-12 (911/2769/21), яке набрало законної сили, та наказу, виданого 07.05.2025 Господарським судом Київської області у справі № Б8/142-12 (911/2769/21), про стягнення з ТОВ «Фортуна-Інвест-Буд» на користь ТОВ «ВІК – Р.С.Ф.» вартості безпідставно набутого майна у розмірі 10 074 165,00 грн. та судового збору у розмірі 151 112,48 грн.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 08800, Київська область, м.Миронівка, вул.Соборності, буд.130

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 5 черв. 11:53
Копії документів та матеріалів на лот 5 черв. 11:53
Копії документів та матеріалів на лот 5 черв. 11:53
Копії документів та матеріалів на лот 5 черв. 11:53
Лист забезпеченого кредитора 5 черв. 11:53
Протокол комітету кредиторів 5 черв. 11:53
Проєкт акту/договору 5 черв. 11:53

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2913421092
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м.Київ, вул.Митрополита Липківського, б.32, приміщення 1-4
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
115
Дата видачі свідоцтва:
7 лип. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий (ліквідатор) Віскунов Олександр Віталійович
E-mail:
Телефон:
+380508655434
Факс:
+380508655434

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Віскунов Олександр Віталійович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Колмикова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979391170 ІПН/РНОКПП:
3098610722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 831 542,65 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Лященко Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503811103 ІПН/РНОКПП:
2907002034
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

18 266 973,77 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Лященко Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503811103 ІПН/РНОКПП:
2907002034
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 495 966,60 грн без ПДВ

Дивитись