аукціон з продажу частки в статутному капіталі
У межах справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «ДЖЕМ» (54024, м. Миколаїв, вул. Кругова, буд. 47; код ЄДРПОУ 32754877), яка відкрита ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 20.10.2021 у справі № 915/1288/21 (постанова Господарського суду Миколаївської області від 23.08.2023 у справі № 915/1288/21 про визнання банкрутом та ухвала Господарського суду Миколаївської області від 16.02.2024 у справі № 915/1288/21 про призначення ліквідатором арбітражного керуючого Карасюка
О.В.) продається: частка у статутному капіталі юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Елара» (код за ЄДРПОУ 42222926) 2 400 000.00 грн., що становить 78,6885 % у статутному капіталі. Місцезнаходження: 54006, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул. Благовісного Вадима, будинок 4-А, квартира 30. Розмір статутного капіталу 3 050 000,00 грн (три мільйони п’ятдесят тисяч гривень) 00 коп., фотографічне зображення майна – відсутнє, види діяльності: 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин (основний), середня чисельність працівників: відомості відсутні, площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відомості відсутні, балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість, в т. ч. поточна: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні. ТОВ «Агро Елара» є засновником та учасником Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Еко Альянс» (код за ЄДРПОУ 41599380, місцезнаходження: 54036, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул. Веселинівська, будинок 47/3) з часткою у статутному капіталі такої юридичної особи номінальною вартістю 5000,00 грн, що становить 100 % статутного капіталу. У власності ТОВ «Агро Елара» за останньою наявною інформацією перебувають такі транспортні засоби:
- вантажний транспортний засіб марки КАМАЗ, модель 5320, об’єм двигуна 10850, 1987 р.в., колір синій, державний номерний знак ВЕ3116СЕ;
- легковий транспортний засіб марки VOLKSWAGEN, моделі PASSAT VARIANT, об’єм двигуна 1968, 2013 р.в., колір сині, державний номерний знак ВЕ3108СЕ;
- причіп марки ROSSART-GIFUT, моделі N33, 1999 р.в., колір червоний, державний номерний знак ВЕ0338ХМ;
- тягач марки DAF, моделі XF 95.430, об’єм двигуна 12600, 2000 р.в., колір білий, державний номерний знак ВЕ3110СЕ.
Згідно з наданою відповіддю від Головного управління ДПС у миколаївській області повідомлено, що на підставі даних інформаційної системи податкового органу станом на дату надання відповіді у ТОВ «Агро Елара» (код 42222926) не має податкового боргу, недоїмки зі сплати єдиного внеску, іншої заборгованості з платежів (в тому числі розстроченої, відстроченої, реструктуризованої), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.
Вид аукціону: повторний аукціон. Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження початкової ціни на 20 % від початкової. Інформація про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20260409-55830/.
93 312,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Карасюк Олександр Володимировичз 11 трав. 09:46
до 22 трав. 16:40
з 22 трав. 09:55
до 22 трав. 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
частка у статутному капіталі юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Елара» (код за ЄДРПОУ 42222926) номінальною вартістю 2 400 000.00 грн, що становить 78,6885 % у статутному капіталі. Місцезнаходження: 54006, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул. Благовісного Вадима, будинок 4-А, квартира 30. Розмір статутного капіталу 3 050 000,00 грн (три мільйони п’ятдесят тисяч гривень) 00 коп., фотографічне зображення майна – відсутнє, види діяльності: 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин (основний), середня чисельність працівників: відомості відсутні, площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відомості відсутні, балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість, в т. ч. поточна: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції
(робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні. ТОВ «Агро Елара» є засновником та учасником Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Еко Альянс» (код за ЄДРПОУ 41599380, місцезнаходження: 54036, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул. Веселинівська, будинок 47/3) з часткою у статутному капіталі такої юридичної особи номінальною вартістю 5000,00 грн, що становить 100 % статутного капіталу. У власності ТОВ «Агро Елара» за останньою наявною інформацією перебувають такі транспортні засоби:
- вантажний транспортний засіб марки КАМАЗ, модель 5320, об’єм двигуна 10850, 1987 р.в., колір синій, державний номерний знак ВЕ3116СЕ;
- легковий транспортний засіб марки VOLKSWAGEN, моделі PASSAT VARIANT, об’єм двигуна 1968, 2013 р.в., колір сині, державний номерний знак ВЕ3108СЕ;
- причіп марки ROSSART-GIFUT, моделі N33, 1999 р.в., колір червоний, державний номерний знак ВЕ0338ХМ;
- тягач марки DAF, моделі XF 95.430, об’єм двигуна 12600, 2000 р.в., колір білий, державний номерний знак ВЕ3110СЕ.
Згідно з наданою відповіддю від Головного управління ДПС у миколаївській області повідомлено, що на підставі даних інформаційної системи податкового органу станом на дату надання відповіді у ТОВ «Агро Елара» (код 42222926) не має податкового боргу, недоїмки зі сплати єдиного внеску, іншої заборгованості з платежів (в тому числі розстроченої, відстроченої, реструктуризованої), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 54006, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Благовісного Вадима, будинок 4-А, квартира 30 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 11 трав. 09:46 | |
| Рішення суду | 11 трав. 09:46 | |
| Рішення суду | 11 трав. 09:46 | |
| Рішення суду | 11 трав. 09:46 | |
| Ілюстрація | 11 трав. 09:46 | |
| Ілюстрація | 11 трав. 09:46 | |
| Ілюстрація | 11 трав. 09:46 | |
| Ілюстрація | 11 трав. 09:46 | |
| Проєкт акту/договору | 11 трав. 09:46 | |
| Протокол комітету кредиторів | 11 трав. 09:46 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Карасюк Олександр ВолодимировичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРРІ ГРЕЙН ГЛОБАЛ» (ЄДРПОУ 42335057, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Праці, будинок 2Т, приміщення 10) номінальною вартістю 21 592 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
Дивитись