Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ПРОМЗІЗ» (код ЄДРПОУ 25585987, адреса: 49083, м. Дніпро, вул. Чикаленка Євгена, буд.2, офіс 28 ), а саме 4/100 частини комплексу, що складає будівлю пилорами площею 96,3 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська
область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Солонці, буд.9
Арбітражний керуючий Ковеза Андрій Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 129 від 30.01.2013), що є ліквідатором у справі № 904/3692/24 про банкрутство ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМИСЛОВІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ», код ЄДРПОУ 25585987, адреса: 49083, м. Дніпро, вул. Чикаленка Євгена, буд.2, офіс 28 та діє на підставі Постанови господарського суду Дніпропетровської області у справі
№ 904/3692/24 від 12.08.2025, оголошує про проведення аукціону з продажу майна ТОВ «ПРОМЗІЗ», а саме:
4/100 частини комплексу, що складає будівлю пилорами площею 96,3 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Солонці, буд.9
120 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Ковеза Андрій Івановичз 29 квіт. 12:21
до 8 трав. 16:15
з 8 трав. 09:30
до 8 трав. 16:25
з 8 трав. 16:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 9 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот №15 – 4/100 частини комплексу нерухомого майна, що складається з будівлі пилорами загальною площею 96,3 кв.м., розташованої за адресою: Київська область, Переяслав-Хмельницький район, с. Соснівка, буд. 9.
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 96,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 08402, Київська область, Переяслав, вулиця Солонці, |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Координати:
Широта: 50.08337391012966 Довгота: 31.439384379445553
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 29 квіт. 12:21 | |
| Протокол комітету кредиторів | 29 квіт. 12:21 | |
| Протокол комітету кредиторів | 29 квіт. 12:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 квіт. 12:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 квіт. 12:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 квіт. 12:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 квіт. 12:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 квіт. 12:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 29 квіт. 12:21 | |
| Ілюстрація | 29 квіт. 12:21 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Герасименко Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2294712293
|
Пропозиція: 25 200,00 грн |
Статус: Очікується оплата |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
8 трав. 16:25 – 18 трав. 16:25
Період оплати:
8 трав. 16:25
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Соложеніцин Богдан
ЄДРПОУ:
45680037
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Ковеза Андрій ІвановичВас може зацікавити
Будівля, господарської споруди загальною площею 92,6 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Галузія, вул. Шкільна, 10А; будівля котельні загальною площею 28,1 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Галузія, вул. Шкільна, 10Б; будівля цеху переробки загальною площею 58,5 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Галузія, вул. Шкільна, 10В.
115 863,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда приміщення 454,9 кв. м. в м. Києві Ходосівська, 10.
71 102,00 грн без ПДВ
Дивитись