Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме: Житлова трикімнатна квартира, загальною площею 69.4 кв.м. житлова площа 43.4 кв.м., за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Петриківська, будинок 18, квартира 1.

Початкова ціна

2 124 880,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 квіт. 14:02

до 27 квіт. 16:40

Аукціон

з 27 квіт. 09:55

до 27 квіт. 16:40

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
15 квіт. 14:02 – 27 квіт. 16:40
Період аукціону:
27 квіт. 09:55 – 27 квіт. 16:40
Дата публікації:
15 квіт. 14:02
Період редагування:
15 квіт. 14:02 – 21 квіт. 18:00
Період питань:
15 квіт. 14:02 – 26 квіт. 18:00
Період відповідей:
15 квіт. 14:02 – 26 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260415-15432
Гарантійний внесок:
212 488,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
2 656 100,00 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
41264766-35
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 124 880,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
21 248,80 грн
Кількість кроків:
13
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/3027/24
Найменування господарського суду:
господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Петриківська, будинок 18, квартира 1, за попередньою домовленістю з ліквідатором
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста»
ЄДРПОУ:
41264766
Адреса:
Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Житлова трикімнатна квартира, загальною площею 69.4 кв.м. житлова площа 43.4 кв.м., за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Петриківська, будинок 18, квартира 1.

Код CAV: 04100000-9 Житлова нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

69,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 46009, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Петриківська, будинок 18, квартира 1

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1928769961101
Дата реєстрації:
30 вер. 2019 13:57
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
69.4
Житлова площа, кв. м:
43.4
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 15 квіт. 14:02
Протокол комітету кредиторів 15 квіт. 14:02
Копії документів та матеріалів на лот 15 квіт. 14:02
Проєкт акту/договору 15 квіт. 14:02
Ілюстрація 15 квіт. 14:02
Ілюстрація 15 квіт. 14:02
Ілюстрація 15 квіт. 14:02

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Адреса:
Україна, 03134, Київ, Київ, м. Київ, вул. Симиренка, буд. 27, оф. 12
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2057
Дата видачі свідоцтва:
6 січ. 2022 09:00

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ « РАНТЬЄ » (код ЄДРПОУ 32949090)

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ « РАНТЬЄ » (код ЄДРПОУ 32949090)
Ім'я:
Гальченко Євген Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380509902172 ІПН/РНОКПП:
3003106170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 701 495,08 грн без ПДВ

Дивитись

квартира, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Магістратська, буд. 9, кв. 3, загальною площею 93,1 м2, житловою 50,8 м2

квартира, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Магістратська, буд. 9, кв. 3, загальною площею 93,1 м2, житловою 50,8 м2
Ім'я:
Вихор Юлія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380669639907 ІПН/РНОКПП:
2968501327
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 377 252,00 грн без ПДВ

Дивитись

Про проведення аукціону з продажу нерухомого Фізичної особи Малик Т.М.

Про проведення аукціону з продажу нерухомого Фізичної особи Малик Т.М.
Ім'я:
Швець Д.І.
E-mail: [email protected] Телефон: 0503223229 ІПН/РНОКПП:
2918409575
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 247 000,00 грн без ПДВ

Дивитись