Про проведення аукціону з продажу право вимоги (зобов'язання) Приватного акціонерного товариства «ТРЕСТ „КРИВБАСШАХТО­ПРОХОДКА»

Арбітражний керуючий Вербицький Олексій Вікторович (свідоцтво Міністерства юстиції України, 692 від 18.04.2013), що діє на підставі Ухвали господарського суду м. Києва від 03.10.2022р., ліквідатор у справі № 910/2548/15-г повідомляє, про проведення аукціону з можливістю зниження початкової вартості з реалізації майна Приватного акціонерного товариства «ТРЕСТ „КРИВБАСШАХТО­ПРОХОДКА“» (01042, м. Київ, вул. Іонна Павла ІІ (Патріса Лумумби), буд. 4/6, корпус А, код ЄДРПОУ 33355963), а саме право вимоги (зобов'язання) до юридичних та фізичних осіб (перелік, місце реєстрації, сума визначено додатком №1, який доданий в розділі "Документи", інформація вказана вся, інша не відома. Документи, які підтверджують заборгованість та погашення заборгованості, відсутні) на загальну суму 8 554 529,46 грн. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого - ліквідатора в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. +380675640305, або електронною поштою: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: Придбане на аукціоні право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання права вимоги на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;

Початкова ціна

5 132 717,68 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 квіт. 19:20

до 16 квіт. 16:30

Аукціон

з 16 квіт. 09:45

до 16 квіт. 16:30

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
7 квіт. 19:20 – 16 квіт. 16:30
Період аукціону:
16 квіт. 09:45 – 16 квіт. 16:30
Дата публікації:
7 квіт. 19:20
Період редагування:
7 квіт. 19:20 – 10 квіт. 18:00
Період питань:
7 квіт. 19:20 – 15 квіт. 18:00
Період відповідей:
7 квіт. 19:20 – 15 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260407-93201
Гарантійний внесок:
513 271,77 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
6 843 623,57 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
2
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
5 132 717,68 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
51 327,18 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
910/2548/15-г
Найменування господарського суду:
Господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого - ліквідатора в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. +380675640305, або електронною поштою: [email protected].

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Приватне акціонерне товариство «ТРЕСТ „КРИВБАСШАХТО­ПРОХОДКА“»
ЄДРПОУ:
33355963
Адреса:
Україна, 01042, Київ, Київ, 01042, м. Київ, вул. Іонна Павла ІІ (Патріса Лумумби), буд. 4/6, корпус А, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
арбітражний керуючий Вербицький Олексій Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380675640305

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги (зобов'язання) до юридичних та фізичних осіб (перелік, місце реєстрації, сума визначено додатком №1, який доданий в розділі "Документи", інформація вказана вся, інша не відома. Документи, які підтверджують заборгованість та погашення заборгованості, відсутні) на загальну суму 8 554 529,46 грн.

Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 50084, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Олексія Різниченка, 82-4

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 30 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Рішення суду 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20
Проєкт акту/договору 7 квіт. 19:20
Копії документів та матеріалів на лот 7 квіт. 19:20

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2686006192
Адреса:
Україна, 50084, Дніпропетровська область, м. Кривий ріг, вул.Олексія Різниченка, 82 оф.4
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
692
Дата видачі свідоцтва:
18 квіт. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Вербицький Олексій Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380675640305

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Вербицький Олексій Вікторович

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської обла...
Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677153156 ІПН/РНОКПП:
2723915850
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 595 895,17 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць

Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 782 101,98 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
Ім'я:
Арбітражна керуюча Курочкіна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954678178 ІПН/РНОКПП:
3297404586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 257 672,97 грн без ПДВ

Дивитись