Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Вестфілд трейд» код ЄДРПОУ 43968388, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/13709/24

Ліквідатор ТОВ «Вестфілд трейд» Гусар Іван Олексійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №143 від 15.04.2013), який діє на підставі постанови Господарського суду м. Києва від 03.12.2025 у справі №910/13709/24, оголошує про проведення аукціону, з продажу майна ТОВ «Вестфілд трейд», а саме, автомобіль марка: NISSAN QASHQAI; рік випуску: 2018; об’єм двигуна: 1197; вид пального: бензин; пробіг: 89032; комплектація: базова, колір: білий; номер шасі(vin номер): SJNFEAJ11U2413093.

Початкова ціна

380 628,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 бер. 10:22

до 31 бер. 16:40

Аукціон

з 31 бер. 09:55

до 31 бер. 16:55

Кваліфікація

з 31 бер. 16:55

до 8 квіт. 15:33

Аукціон завершено

8 квіт. 15:34

Подача пропозицій:
20 бер. 10:22 – 31 бер. 16:40
Період аукціону:
31 бер. 09:55 – 31 бер. 16:55
Дата публікації:
20 бер. 10:22
Період редагування:
20 бер. 10:22 – 25 бер. 18:00
Період питань:
20 бер. 10:22 – 30 бер. 18:00
Період відповідей:
20 бер. 10:22 – 30 бер. 18:00
Період кваліфікації:
31 бер. 16:55 – 28 квіт. 15:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260320-55811
Гарантійний внесок:
38 062,80 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
507 504,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
43968388-1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
380 628,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
3 806,28 грн
Кількість кроків:
99
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/13709/24
Найменування господарського суду:
господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 40, за попередньою домовленістю з ліквідатором.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Вестфілд трейд»
ЄДРПОУ:
43968388
Адреса:
Україна, 04070, Київ, м. Київ, вул. П. Сагайдачного, 12, офіс 103, КОАТУУ: 8030000000, РАЙОНИ М. КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Гусар Іван Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380672311521

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

автомобіль марка: NISSAN QASHQAI; рік випуску: 2018; об’єм двигуна: 1197; вид пального: бензин; пробіг: 89032; комплектація: базова, колір: білий; номер шасі(vin номер): SJNFEAJ11U2413093.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40,

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
NISSAN
Модель транспортного засобу:
QASHQAI
Рік випуску:
2018
Об'єм двигуна, см³:
1197.0
Тип палива:
Бензин
Колір:
білий
Пробіг, км:
89032.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
SJNFEAJ11U2413093
Комплектація:
базова
Технічний стан:
добрий
Потреба в ремонті:
Ні

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 20 бер. 10:22
Протокол комітету кредиторів 20 бер. 10:22
Проєкт акту/договору 20 бер. 10:22
Ілюстрація 20 бер. 10:22
Ілюстрація 20 бер. 10:22
Ілюстрація 20 бер. 10:22
Ілюстрація 20 бер. 10:22
Ілюстрація 20 бер. 10:22
Ілюстрація 20 бер. 10:22

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 27 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Куров Анатолій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2522307690

Пропозиція:

470 801,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 бер. 10:55
Протокол аукціону 1 квіт. 15:21

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 1 квіт. 15:21
Інформація про повний розрахунок 6 квіт. 15:58

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 квіт. 15:31

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 бер. 10:55
Протокол аукціону 1 квіт. 15:21

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 1 квіт. 15:21
Інформація про повний розрахунок 6 квіт. 15:58

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 квіт. 15:31
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
BRD001-UA-20260320-55811
Назва договору:
Акт № BRD001-UA-20260320-55811 про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт № BRD001-UA-20260320-55811 про придбання майна на аукціоні від 08.04.2026
Вартість договору
470 801,00 грн
Заключна вартість договору:
470 801,00 грн
Дата підписання договору:
8 квіт. 15:32
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 квіт. 15:31

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
31 бер. 16:55 – 8 квіт. 16:55
Період оплати:
31 бер. 16:55 – 20 квіт. 15:59
Період підписання договору:
20 квіт. 15:59 – 28 квіт. 15:59

Учасник:

Ім'я:
Євгеній
ІПН/РНОКПП:
3352515730

Пропозиція:

433 333,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 13:06

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 13:06

Учасник:

Ім'я:
Литвиненко Андрій Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3623702035

Пропозиція:

431 777,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:20

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:20

Учасник:

Ім'я:
Лящук Дмитро Геннадійович
ІПН/РНОКПП:
3004806594

Пропозиція:

421 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 20:12
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 20:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 20:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 бер. 12:32
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 бер. 13:34

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 20:12
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 20:13
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 бер. 20:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 бер. 12:32
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 бер. 13:34

Учасник:

Ім'я:
Блошко Володимир Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2252213877

Пропозиція:

421 007,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 00:31
Документи що підтверджують відповідність вимогам 31 бер. 00:31

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 00:31
Документи що підтверджують відповідність вимогам 31 бер. 00:31

Учасник:

Ім'я:
Лущакевич Юлія Степанівна
ІПН/РНОКПП:
3097419109

Пропозиція:

420 010,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 13:39

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 13:39

Учасник:

Ім'я:
Кудлай Дмитро Іванович
ЄДРПОУ:
05407982

Пропозиція:

420 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 27 бер. 16:28
Витяг з ЄДРПОУ 27 бер. 16:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 бер. 16:28

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 27 бер. 16:28
Витяг з ЄДРПОУ 27 бер. 16:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 бер. 16:28

Учасник:

Ім'я:
Машенко Віталій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2961302677

Пропозиція:

404 444,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 09:16

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 09:16

Учасник:

Ім'я:
Галата Ігор Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2567801912

Пропозиція:

400 001,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 13:23

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 13:23

Учасник:

Ім'я:
Федоренко Анатолій Петрович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2704801990

Пропозиція:

383 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Ловаков Іван Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3222816794

Пропозиція:

381 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:55
Цифровий підпис 30 бер. 15:55

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:55
Цифровий підпис 30 бер. 15:55

Учасник:

Ім'я:
Шпиляк Андрій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2963709776

Пропозиція:

380 628,01 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 16:12
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 бер. 16:12

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 16:12
Документи що підтверджують відповідність вимогам 30 бер. 16:12

Учасник:

Ім'я:
Трушкова Марина Сергіївна
ІПН/РНОКПП:
2785807964

Пропозиція:

380 628,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:15

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:15

Учасник:

Ім'я:
Кулініч Андрій Петрович
ІПН/РНОКПП:
3029712499

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Старушенко Богдан Олегович
ІПН/РНОКПП:
3492300813

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 13:17

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 13:17

Учасник:

Ім'я:
Євстигнєєв Роман Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3207112732

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 бер. 13:39

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 бер. 13:39

Учасник:

Ім'я:
Северин Олександра Олександрівна
ІПН/РНОКПП:
3719805565

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 09:28
Цифровий підпис 30 бер. 09:28

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 09:28
Цифровий підпис 30 бер. 09:28

Учасник:

Ім'я:
Кальниченко Олег Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3481504355

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 бер. 11:19

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 бер. 11:19

Учасник:

Ім'я:
Огурцова Юлія Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
3151522747

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 бер. 16:50

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 бер. 16:50

Учасник:

Ім'я:
Старицький Олександр Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2745402355

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 11:29

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 11:29

Учасник:

Ім'я:
Яросіченко Павло Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3481004053

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Пастушенко Руслан Васильович
ІПН/РНОКПП:
2762910630

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:25

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 15:25

Учасник:

Ім'я:
Жильчук Світлана Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
2784102766

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 16:12
Цифровий підпис 30 бер. 16:12

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 16:12
Цифровий підпис 30 бер. 16:12

Учасник:

Ім'я:
Підопригора Олексій Ігорович
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3161318399

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 16:35

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 16:35

Учасник:

Ім'я:
Супруненко Альона Вадимівна
ІПН/РНОКПП:
3426109365

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 18:54

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 18:54

Учасник:

Ім'я:
Єгор
ІПН/РНОКПП:
1955915551

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 09:38

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 09:38

Учасник:

Ім'я:
Ляпін Родіон Васильович
ІПН/РНОКПП:
2833310092

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 09:53

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 09:53

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2771607693
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40, офіс 1005
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
143
Дата видачі свідоцтва:
15 квіт. 2013 02:00

Основний контакт

Ім'я:
Гусар Іван Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380672311521

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ОТП Банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA383005280000026000000024367
Найменування одержувача:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Вестфілд трейд"
ЄДРПОУ одержувача:
43968388

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійович

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT MEGANE 2019 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00063800174, номер державної реєстрації: KA9201AC, інв.№ 401000002

Автомобіль RENAULT MEGANE 2019 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00063800174, номер державної реєстрації: KA9201AC, інв.№ 401000002
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

448 308,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись