Другий повторний аукціон з продажу майна боржника ФОП Бондаренко. І.О. (РНОКПП 2207315428) - а саме корпоративні права ТОВ «БФ «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955), ТОВ «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361), ТОВ «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858)
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 27/104б перебуває в провадженні Господарського суду Донецької області.
- Відомості про продавця майна (боржника): Фізична особа-підприємець Бондаренко Ірина Олександрівна (РНОКПП 2207315428), адреса : Донецька обл., м. Донецьк, вул. Р. Люксембург, буд. 47, кв. 17;
- Відомості про замовника аукціону: керуюча реалізацією - арбітражна керуюча Карауш Юлія Вікторівна (Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого
санацією, ліквідатора № 1051 від 11.07.2013 р.) призначена Ухвалою господарського суду Донецької області від 10.08.2023 р. у справі про банкрутство № 27/104б, адреса офісу: 84313, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 50/27, поверх 1. Тел.: +38050-931-71-27, e-mail: [email protected];
- Інформація про майно: корпоративні права, а саме:
- 100% частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955, 87510, Донецька обл., місто Маріуполь, пр. Луніна, будинок 21) номінальною вартістю 14000,00 грн;
- 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361, ю.а.: 83000, Донецька область, місто Донецьк, проспект Комсомольський, будинок 39, квартира 35) номінальною вартістю 250000,00 грн.;
- 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858, ю.а.: 83050, Донецька область, місто Донецьк, проспект Ватутіна, будинок 21, квартира 1) номінальною вартістю 7 250,00 грн.
- Місцезнаходження майна: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 50/27, поверх 1;
- Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:
1. Основний вид діяльності ТОВ «БФ «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955) (КВЕД): 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель. Підприємство в стані припинення не перебуває, розмір статутного (складеного) капіталу: 14000,00 грн. (чотирнадцять тисяч грн. 00 коп.). ТОВ «БФ «КОНТУР-М» має Електронну ліцензію, видану Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, реєстраційний номер EL01:8020-2777-1271-7654, дата початку терміну дії – 28.02.2018, ліцензія безстрокова та має статус діючий. Середньоспискова кількість працівників: 1 особа. Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: Згідно із ЄДРРПНМ земельні ділянки у власності або користуванні товариства відсутні. Фінансова звітність ТОВ «БФ «КОНТУР-М» за 2023 р. відсутня. Балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні.
2. Основний вид діяльності ТОВ «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361) (КВЕД): 15.82.0 Виробництво сухарів, печива, пирогів і тістечок тривалого зберігання. Підприємство в стані припинення не перебуває, розмір статутного (складеного) капіталу: 500 000,00 грн. Середньоспискова кількість працівників: відомості відсутні. Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відомості відсутні. Фінансова звітність ТОВ «МІГОСК» за 2024 р. відсутня. Балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні.
3. Основний вид діяльності ТОВ «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858) (КВЕД): 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Підприємство в стані припинення не перебуває, розмір статутного (складеного) капіталу: 14 500,00 грн. Середньоспискова кількість працівників: відомості відсутні. Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відомості відсутні. Фінансова звітність ТОВ «МІГОСК» за 2024 р. відсутня. Балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні.
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном: відомості про обтяження та обмеження майна, чи права третіх осіб відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +38050-931-71-27;
- Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20251114-8631, https://prozorro.sale/auction/BRD001-UA-20251208-93906;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
162 750,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Карауш Юлія Вікторівназ 24 груд. 2025 22:25
до 5 січ. 16:35
з 5 січ. 09:50
до 5 січ. 16:35
з 5 січ. 16:35
до 19 січ. 22:48
19 січ. 22:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майно боржника ФОП Бондаренко. І.О. (РНОКПП 2207315428): корпоративні права,, а саме: 100% частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955, 87510, Донецька обл., місто Маріуполь, пр. Луніна, будинок 21) номінальною вартістю 14000,00 грн; - 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361, ю.а.: 83000, Донецька область, місто Донецьк, проспект Комсомольський, будинок 39, квартира 35) номінальною вартістю 250000,00 грн.; - 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858, ю.а.: 83050, Донецька область, місто Донецьк, проспект Ватутіна, будинок 21, квартира 1) номінальною вартістю 7 250,00 грн.
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 84313, Донецька область, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДОНЕЦЬК, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 50/27 |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 48.738967 Довгота: 37.58435 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 14 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Ілюстрація | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Ілюстрація | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Рішення суду | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Рішення суду | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Рішення суду | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Проєкт акту/договору | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 груд. 2025 22:25 | |
| Паспорт торгів | 24 груд. 2025 22:25 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Вистороп Марія Григорівна
ІПН/РНОКПП:
2069419446
|
Пропозиція: 3 255,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні BRD001-UA-20251224-34903
Опис договору:
Продавцем продано, а покупцем придбано майно боржника ФОП Бондаренко. І.О. (РНОКПП 2207315428): корпоративні права, а саме: 100% частки у статутному капіталі ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955) номінальною вартістю 14000,00 грн; - 50% частки статутного капіталу ТОВ «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361) номінальною вартістю 250000,00 грн.; - 50% частки статутного капіталу ТОВ «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858) номінальною вартістю 7 250,00 грн.
Вартість договору
3 255,00 грн
Заключна вартість договору:
3 255,00 грн
Дата підписання договору:
12 січ. 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
5 січ. 16:35 – 13 січ. 16:35
Період оплати:
5 січ. 16:35 – 23 січ. 18:34
Період підписання договору:
23 січ. 18:34 – 2 лют. 18:34
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Карауш Юлія ВікторівнаВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРРІ ГРЕЙН ГЛОБАЛ» (ЄДРПОУ 42335057, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Праці, будинок 2Т, приміщення 10) номінальною вартістю 21 592 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
Дивитись