Про проведення аукціону з продажу права вимоги ДП «УБТС»

Арбітражний керуючий Вербицький Олексій Вікторович (свідоцтво Міністерства юстиції України, 692 від 18.04.2013), що діє на підставі Ухвали господарського суду Кіровоградської області від 19.08.2025 ліквідатор у справі 912/24/14 повідомляє про проведення повторного аукціону з реалізації Права вимоги дебіторської заборгованості у сумі 596 819,05 грн., а саме з: ПП «Паритет-Кір» 80 000,00 грн.; Трест «Олександріярозрізобуд» 23 479,60 грн.; ТОВ ІВОК «Експлерент» 2 084,36 грн.; РЕУ 2 329,90 грн.; ОПТУ 1 570,98 грн.; Морозівський ВР 95 822,40 грн.; ЗАТ «Енерговугілля ТЕЦ3» 31 550,97 грн.; ДБФ 40 258,70 грн.; Костянтинівський ВР 149 977,60 грн.; ДХК «Олександріявугілля» Костянтинівський ВР 108 014,14 грн.; ПП «Агрофірма «Колос» 21 640,00 грн.; ДП «Бурвуглекомплекс» 11 590,40 грн.; ТОВ «Олександрія «Бліг» 1 500,00 грн. на користь банкрута ДП «УБТС». Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого - ліквідатора в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. +380675640305, або електронною поштою: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: Придбане на аукціоні майно відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання права вимоги на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків.

Початкова ціна

477 455,24 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 груд. 2025 19:27

до 15 груд. 2025 16:15

Аукціон

з 15 груд. 2025 09:30

до 15 груд. 2025 16:15

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 груд. 2025 19:27 – 15 груд. 2025 16:15
Період аукціону:
15 груд. 2025 09:30 – 15 груд. 2025 16:15
Дата публікації:
2 груд. 2025 19:27
Період редагування:
2 груд. 2025 19:27 – 9 груд. 2025 18:00
Період питань:
2 груд. 2025 19:27 – 14 груд. 2025 18:00
Період відповідей:
2 груд. 2025 19:27 – 14 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20251202-40203
Гарантійний внесок:
47 745,52 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
596 819,05 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
477 455,24 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
4 774,55 грн
Кількість кроків:
70
№ справи про банкрутство:
912/24/14
Найменування господарського суду:
Господарський суд Кіровоградської області

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УПРАВЛІННЯ ПО БУРІННЮ ТЕХНІЧНИХ СВЕРДЛОВИН»
ЄДРПОУ:
24150744
Адреса:
Україна, 28000, Кіровоградська область, м.Олександрія, вул.Коваленка 28, КОАТУУ: 3510300000, ОЛЕКСАНДРІЯ

Основний контакт

Ім'я:
арбітражний керуючий Вербицький Олексій Вікторович
E-mail:
Телефон:
0675640305

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Права вимоги дебіторської заборгованості у сумі 596 819,05 грн., а саме з: ПП «Паритет-Кір» 80 000,00 грн.; Трест «Олександріярозрізобуд» 23 479,60 грн.; ТОВ ІВОК «Експлерент» 2 084,36 грн.; РЕУ 2 329,90 грн.; ОПТУ 1 570,98 грн.; Морозівський ВР 95 822,40 грн.; ЗАТ «Енерговугілля ТЕЦ3» 31 550,97 грн.; ДБФ 40 258,70 грн.; Костянтинівський ВР 149 977,60 грн.; ДХК «Олександріявугілля» Костянтинівський ВР 108 014,14 грн.; ПП «Агрофірма «Колос» 21 640,00 грн.; ДП «Бурвуглекомплекс» 11 590,40 грн.; ТОВ «Олександрія «Бліг» 1 500,00 грн. на користь банкрута.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 28000, Кіровоградська область, м.Олександрія, вул.Коваленка 28

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.5288875 Довгота: 35.09943369999999

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 2 груд. 2025 19:27
Протокол комітету кредиторів 2 груд. 2025 19:27
Копії документів та матеріалів на лот 2 груд. 2025 19:27
Проєкт акту/договору 2 груд. 2025 19:27

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2686006192
Адреса:
Україна, 50084, Дніпропетровська область, м. Кривий ріг, вул.Олексія Різниченка, 82 оф.4
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
692
Дата видачі свідоцтва:
18 квіт. 2013 02:00

Основний контакт

Ім'я:
Вербицький Олексій Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380675640305

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Вербицький Олексій Вікторович

Вас може зацікавити

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ «ЗАПОРІЖХЕНДЛІНГ» (код ЄДРПОУ 36359075)

Аукціон з продажу майна ТОВ «ЗАПОРІЖХЕНДЛІНГ» (код ЄДРПОУ 36359075)
Ім'я:
Бандола Олександр Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672357828 ІПН/РНОКПП:
2763311110
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

515 512,80 грн без ПДВ

Дивитись