Перший повторний аукціон із продажу майна банкрута по справі № 922/3537/20: Лот №4.1.19. земельна ділянка площею 1,87 га, що розташована: Харківська обл., Дворічанський р., с/рада Токарівська; кадастровий номер 6321886000:03:000:0176 з можливістю зниження
початкової ціни
Постановою господарського суду Харківської області від 15.04.2021 р. по справі № 922/3537/20 визнано банкрутом та введено процедуру погашення боргів фізичної особи Агавердієва Анара Фаіддіновича (28.08.1975 р. н.; зареєстрованого: пр-т Перемоги, 62-А, кв. 57, м. Харків, 61204; РНОКПП 2763310975), керуючим реалізацією банкрута призначено арбітражного керуючого Чипиженко Є. В.
До реалізації запропоноване наступне майно банкрута: Лот №4.1.19. земельна ділянка площею 1,87 га, що розташована: Харківська обл.,
Дворічанський р., с/рада Токарівська; кадастровий номер 6321886000:03:000:0176. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.
Наявність комунікацій: інформація відсутня. Обтяження та обмеження майна, права третіх осіб відсутні. Боржник знаходиться в Реєстрі боржників. Обмеження щодо використання земельної ділянки (установлені на підставі містобудівних та санітарних норм і правил, включаючи архітектурно-планувальні, технічні, екологічні умови) - інформація відсутня.
Аукціон проводиться перший повторний з можливістю зниження початкової ціни в ході аукціону на 50%. Початковою ціною першого повторного аукціону є ціна зменшена на 20% початкової ціни першого аукціону. Крок першого повторного аукціону - 1% від початкової ціни першого повторного аукціону. Посилання на перший аукціон, що не відбувся: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20250930-17156/.
УВАГА! Земельна ділянка знаходиться в зоні ведення активних бойових дій. На момент проведення аукціону проїзд, огляд та подальше використання земельної ділянки утруднене або неможливе. Беручи участь у аукціоні учасник підтверджує обізнаність, погоджується та приймає зазначені вище умови аукціону (включаючи всі можливі потенційні ризики). Фото лоту зроблені до 24.02.2022 р.
Покупець набуває право власності на лот з урахуванням обмежень, встановлених ст. 130 Земельного Кодексу України. Покупець самостійно вирішує питання реєстрації права власності та внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
72 950,40 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Чипиженко Євген Віталійовичз 10 лист. 2025 17:35
до 21 лист. 2025 16:20
з 21 лист. 2025 09:35
до 21 лист. 2025 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот №4.1.19. земельна ділянка площею 1,87 га, що розташована: Харківська обл., Дворічанський р., с/рада Токарівська; кадастровий номер 6321886000:03:000:0176. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.03 Парники, оранжереї, теплиці
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 62743, Харківська область, с/рада Токарівська, Харківська обл., Дворічанський р., с/рада. Токарівська |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
8635433
Дата реєстрації:
6 лют. 2015 10:50
Площа ділянки, га:
1.87
Кадастровий номер:
6321886000:03:000:0176
Тип власності:
Приватна
Інформація про інженерні мережі:
Невідомо
Поточне використання земельної ділянки:
Невідомо
Цільове призначення земельної ділянки:
Для ведення особистого селянського господарства.
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 10 лист. 2025 17:35 | |
| Протокол комітету кредиторів | 10 лист. 2025 17:35 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2025 17:35 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2025 17:35 | |
| Ілюстрація | 10 лист. 2025 17:35 | |
| Проєкт акту/договору | 10 лист. 2025 17:35 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 лист. 2025 17:35 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чипиженко Євген ВіталійовичВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 2.7799 га, кадастровий номер 5322684400:00:001:0279, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Лучанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
89 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОНМ 2669507548020
112 100,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 1366158048227
107 100,00 грн без ПДВ
Дивитись