Аукціон з продажу майна банкрута – КП «Первомайський міський водоканал» (ідентифікаційний код 33089321)
Арбітражний керуючий Балєв Валентин Петрович (Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 791 від 18.04.2013 року; Місцезнаходження контори (офісу) арбітражного керуючого: індекс 55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Івана Гонти, 5/3), що є керуючим санацією у справі № 915/1641/20 про банкрутство КП «Первомайський міськводоканал» оголошує про проведення аукціону з продажу майна боржника. Вид аукціону: Другий повторний. Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження
початкової ціни. Інформація про майно (лот): частка Комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал», код ЄДРПОУ 33089321, місцезнаходження: 55213, Миколаївська область, Первомайський район, місто Первомайськ, вулиця Київська, будинок 129-А, у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «Первомайськміськводоканал-Плюс», код ЄДРПОУ 45915448, місцезнаходження: 55213, Миколаївська область, Первомайський район, місто Первомайськ, вулиця Київська, будинок 129-А.
928 800,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Балєв Валентин Петровичз 10 лист. 2025 09:51
до 20 лист. 2025 16:25
з 20 лист. 2025 09:40
до 20 лист. 2025 16:40
з 20 лист. 2025 16:40
до 5 груд. 2025 12:08
5 груд. 2025 12:08
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Інформація про майно (лот): частка Комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал», код ЄДРПОУ 33089321, місцезнаходження: 55213, Миколаївська область, Первомайський район, місто Первомайськ, вулиця Київська, будинок 129-А, у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «Первомайськміськводоканал-Плюс», код ЄДРПОУ 45915448, місцезнаходження: 55213, Миколаївська область, Первомайський район, місто Первомайськ, вулиця Київська, будинок 129-А, що становить 100,00 % статутного капіталу Товариства; розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду): 154821956,90 грн.; фотографічне зображення майна (відеоматеріали за наявності): відсутнє; відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: обтяження та права третіх осіб відсутні; розмір часток, що пропонуються до продажу: 100 відсотків; види діяльності: 69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, консультування з питань оподаткування (основний); середня чисельність працівників:
відсутні; площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відсутні; балансова вартість основних фондів: 154822,00 (інші необоротні активи), зношення основних фондів: відсутнє; балансовий прибуток: відсутній; дебіторська заборгованість: відсутня; кредиторська заборгованість: відсутня; основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відсутні.
Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Київська, 129-А |
|
Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.067225264082474 Довгота: 30.863921642303467
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 лист. 2025 09:51 | |
| Проєкт акту/договору | 10 лист. 2025 09:51 | |
| Протокол комітету кредиторів | 10 лист. 2025 09:51 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Сашин Олександр Андрійович
ІПН/РНОКПП:
2270416059
|
Пропозиція: 750 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
1
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Вартість договору
750 000,00 грн
Заключна вартість договору:
750 000,00 грн
Дата підписання договору:
5 груд. 2025 12:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
20 лист. 2025 16:40 – 30 лист. 2025 16:40
Період оплати:
20 лист. 2025 16:40 – 17 груд. 2025 10:45
Період підписання договору:
17 груд. 2025 10:45 – 27 груд. 2025 10:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кузьома Віталій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3255314592
|
Пропозиція: 111 456,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Балєв Валентин ПетровичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ СЕРВІС ЦЕНТР» (ЄДРПОУ 31737159, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 13 155 968,00 грн.
500 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНШУРЕНС ТЕХНОЛОДЖІ» (ЄДРПОУ 42092193, 49100, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, УЗВІЗ КОДАЦЬКИЙ, будинок 2) номінальною вартістю 49 950 000,00 грн.
1 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОТЕЙРА ПЛЮС" (ЄДРПОУ 23496570, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРИНИЦЬКОГО, будинок 12) номінальною вартістю 2 500 000,00 грн.
750 000,00 грн без ПДВ
Дивитись