Другий повторний Аукціон з продажу Частки (корпоративні права) у статутному капіталі Приватного підприємства Науково-медичний центр “СВЯТА ПАРАСКЕВІЯ” (код: 34461754; 79019, Україна, Львівська область, м. Львів, вулиця Заводська, будинок, 7) в розмірі 100
000,00 грн., що становить 20 % від загального розміру статутного капіталу (згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань)
Керуючий реалізацією майна боржника, арбітражний керуючий Забарін Антон Федорович (Свідоцтво № 2118 від 30.04.2024; вул. Б. Хмельницького, 33/34, офіс 13, 01054; 050 106 19 77; [email protected]) в межах справи № 910/8041/22 про неплатоспроможність Селівончика Віталія Семеновича, що перебуває в провадженні Господарського суду м. Києва, повідомляє про проведення аукціону щодо продажу майна боржника, а саме: Частки (корпоративні права) у статутному капіталі Приватного підприємства Науково-медичний центр
“СВЯТА ПАРАСКЕВІЯ” (код: 34461754; 79019, Україна, Львівська область, м. Львів, вулиця Заводська, будинок, 7) в розмірі 100 000,00 грн., що становить 20 % від загального розміру статутного капіталу (згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань).
Відомості про середньоспискову кількість працівників, балансову вартість основних фондів, зношення основних фондів, балансовий прибуток, дебіторську заборгованість, кредиторську заборгованість, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг - відсутні (підприємство не подавало фінансову звітність до контролюючих органів у 2024-2025).
Відомості про замовника аукціону: Керуючий реалізацією майна боржника, арбітражний керуючий Забарін Антон Федорович (Свідоцтво № 2118 від 30.04.2024).
Адреса для листування: вул. Богдана Хмельницького, 33/34, офіс 13, м. Київ, 01054; [email protected].
Продавець: Селівончик Віталій Семенович.
Другий повторний аукціон проводиться з можливістю зниження ціни.
60 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Забарін Антон Федоровичз 30 жовт. 2025 15:59
до 10 лист. 2025 16:20
з 10 лист. 2025 09:35
до 10 лист. 2025 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частка (корпоративні права) у статутному капіталі Приватного підприємства Науково-медичний центр “СВЯТА ПАРАСКЕВІЯ” (код: 34461754; 79019, Україна, Львівська область, м. Львів, вулиця Заводська, будинок, 7) в розмірі 100 000,00 грн., що становить 20 % від загального розміру статутного капіталу (згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Розмір статутного капіталу ПП Науково-медичний центр "Свята Параскевія": 500 000,00 грн. Розмір частки, яка продається: 100 000,00 грн. Відомості про середньоспискову кількість працівників, балансову вартість основних фондів, зношення основних фондів, балансовий прибуток, дебіторську заборгованість, кредиторську заборгованість, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг - відсутні (підприємство фінансову звітність до контролюючих органів у 2024-2025 не подавало).
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79019, Львівська область, м. Львів, вул. Заводська 7 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт акту/договору | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Протокол комітету кредиторів | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Рішення суду | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 30 жовт. 2025 15:59 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 30 жовт. 2025 15:59 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Забарін Антон ФедоровичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРРІ ГРЕЙН ГЛОБАЛ» (ЄДРПОУ 42335057, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Праці, будинок 2Т, приміщення 10) номінальною вартістю 21 592 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ» (ЄДРПОУ 43986150, Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Пастера, будинок 10) номінальною вартістю 35 000,00 грн.
35 000,00 грн без ПДВ
Дивитись