Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
Трактор колісний СASE IH MX 335 , реєстраційний номер 10143 АР, рік випуску 2010, заводський
номер ZARZ01968, двигун номер 73077714, колір-червоний;
Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл., с. Веселе, вул. Яблунева, 1
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
649 143,68 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 20 жовт. 2025 19:21
до 31 жовт. 2025 16:35
з 31 жовт. 2025 09:50
до 31 жовт. 2025 16:50
з 31 жовт. 2025 16:50
до 12 лист. 2025 20:11
12 лист. 2025 20:12
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Трактор колісний СASE IH MX 335 , реєстраційний номер 10143 АР, рік випуску 2010, заводський номер рама ZARZ01968, двигун номер 73077714, колір-червоний.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СASE
Модель транспортного засобу:
IH MX 335
Рік випуску:
2010
Об'єм двигуна, см³:
9000.0
Тип палива:
Інше
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
червоний
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZARZ01968
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує поточного ремонту. Трактор має всі 8 колеса (4 передні, 4 задні), двигун коробка та навіска задня комплектні. Передній міст розкомплектований, з нього знято редуктор диференціалу. Редуктор розібраний та не підлягає ремонту. Кабіна повністю комплектна але без сидіння.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 20 жовт. 2025 19:21 | |
| Ілюстрація | 20 жовт. 2025 19:21 | |
| Ілюстрація | 20 жовт. 2025 19:21 | |
| Ілюстрація | 20 жовт. 2025 19:21 | |
| Ілюстрація | 20 жовт. 2025 19:21 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 20 жовт. 2025 19:21 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Холодюк Андрій Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
2839409278
|
Пропозиція: 506 500,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
506 500,00 грн
Дата підписання договору:
12 лист. 2025 20:11
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
31 жовт. 2025 16:50 – 10 лист. 2025 16:50
Період оплати:
31 жовт. 2025 16:50 – 24 лист. 2025 16:50
Період підписання договору:
24 лист. 2025 16:50 – 2 груд. 2025 16:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Астапова Галина Тарасівна
ЄДРПОУ:
30646265
|
Пропозиція: 500 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Посімбайло Олена Василівна
ІПН/РНОКПП:
3157410187
|
Пропозиція: 400 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
ДивитисьАвтомобіль RENAULT MEGANE 2020 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00465595320, номер державної реєстрації: AA7609KM, інв.№ 401000003
496 044,00 грн з ПДВ
Дивитись