Аукціон з продажу Частки 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284 адреса: інд. код 79037 м.Львів вул. Богдана Хмельницького буд. 200,кім 128..
Другий повторний аукціон з продажу Частки 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284 адреса: інд. код 79037 м.Львів вул. Богдана Хмельницького буд. 200,кім 128. Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Земкомерц" (33028, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Лермонтова, будинок 4-А, код ЄДРПОУ 33981329). Постановою Господарського суду Рівненської області від 25.02.2014 року по справі №918/756/13 ТОВ
«Земкомерц» визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру; ліквідатор призначено арбітражного керуючого Сокольвака Михайла Васильовича (Свідоцтво про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №16 від 01.02.2013 року видане Міністерством юстиції України. Адреса офісу: м. Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс №1. Адреса для листування: 21037, м.Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс № 1, телефон +380982720166, електронна пошта в мережі Інтернет e-mail: [email protected]. Особа, яка має намір взяти участь в аукціоні проходить реєстрацію на участь в аукціоні через електронний майданчик, який знаходиться на сторінці веб-сайту адміністратора електронної торгової системи, де розміщені посилання на сторінки веб-сайтів операторів електронних майданчиків, що мають право використовувати електронний майданчик для проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) і з якими адміністратор уклав відповідний договір, здійснює подання заявки на участь в аукціоні та заповнення електронної форми до закінчення кінцевого строку прийняття заявок на участь в аукціоні. Податкова накладна не надається. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)" від 02 жовтня 2019 р. №865. Реквізити рахунку, на який вноситься гарантійний внесок: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Реквізити рахунку підприємства-банкрута: UA043510050000026001249107900 в АТ "УКРСИББАНК" м. Київ, МФО 351005. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після надходження на рахунок підприємства-банкрута повної суми за лот. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку, передбаченому законодавством України. Переоформлення права власності здійснюється за рахунок покупця.
192 480,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло Васильовичз 20 жовт. 2025 16:00
до 30 жовт. 2025 16:40
з 30 жовт. 2025 09:55
до 30 жовт. 2025 16:40
з 30 жовт. 2025 16:40
до 11 лист. 2025 18:54
11 лист. 2025 18:54
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Аукціон з продажу Частки 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284 адреса: інд. код 79037 м.Львів вул. Богдана Хмельницького буд. 200,кім 128.
Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 Одиниця |
Адреса: Україна, 79000, Рівненська область, РІВНЕ, 33028, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ЛЕРМОНТОВА, будинок 4 А |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 49.8673763 Довгота: 24.0566549 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Проєкт акту/договору | 20 жовт. 2025 16:00 | |
| Ілюстрація | 20 жовт. 2025 16:00 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Максимик Роман Богданович
ЄДРПОУ:
37951895
|
Пропозиція: 1 924,80 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
1
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Покупець сплатив Продавцю усі необхідні до сплати кошти, а Продавець передав у власність майно, а саме: Частку 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284
Вартість договору
1 924,80 грн
Заключна вартість договору:
1 924,80 грн
Дата підписання договору:
6 лист. 2025 17:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
30 жовт. 2025 16:40 – 9 лист. 2025 16:40
Період оплати:
30 жовт. 2025 16:40 – 19 лист. 2025 19:54
Період підписання договору:
19 лист. 2025 19:54 – 29 лист. 2025 19:54
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло ВасильовичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРРІ ГРЕЙН ГЛОБАЛ» (ЄДРПОУ 42335057, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Праці, будинок 2Т, приміщення 10) номінальною вартістю 21 592 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
Дивитисьпрості іменні електронні акції ПрАТ «Вінницяоблпостач», код ЄДРПОУ 01880569, у кількості 15 654 шт., що належать ДАК «Укрресурси» (код ЄДРПОУ 00036044) та становлять 30% статутного капіталу емітента.
141 000,00 грн без ПДВ
Дивитись