аукціон з продажу земельної ділянки
У межах справи про неплатоспроможність фізичної особи Курбатової Вікторії Анатоліївни (04208, м. Київ, просп. Василя Порика, 17-Б, кв. 86, РНОКПП 2993417683), яка відкрита ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.02.2025 у справі № 910/314/25 та якою призначено керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Карасюка Олександра Володимировича, у виконання плану реструктуризації боргів Курбатової Вікторії Анатоліївни від 21 квітня 2025 року, який був затверджений ухвалою Господарського суду м. Києва
від 04.06.2025 року, продається: земельна ділянка з кадастровим номером 3220886700:10:001:0434, площею 0.12 га, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.05 для індивідуального садівництва, на земельній ділянці відсутні комунікації. Місцезнаходження: 08371, Київська область, Бориспільський район, Сеньківська сільська рада. Земельна ділянка перебуває у заставі ТОВ «Укрдебт Плюс» (код за ЄДРПОУ 43212924).
Вид аукціону: другий повторний аукціон. Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження початкової ціни на 99 відсотків від стартової. Інформація про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20250819-29403/; https://prozorro.sale/auction/BRD001-UA-20250922-93216/.
91 914,02 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Карасюк Олександр Володимировичз 6 жовт. 2025 12:24
до 17 жовт. 2025 16:15
з 17 жовт. 2025 09:30
до 17 жовт. 2025 16:15
з 17 жовт. 2025 16:15
до 31 жовт. 2025 08:56
31 жовт. 2025 08:57
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка з кадастровим номером 3220886700:10:001:0434, площею 0.12 га, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.05 для індивідуального садівництва, на земельній ділянці відсутні комунікації. Місцезнаходження: 08371, Київська область, Бориспільський район, Сеньківська сільська рада. Земельна ділянка перебуває у заставі ТОВ «Укрдебт Плюс» (код за ЄДРПОУ 43212924).
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 08371, Київська область, Сеньківська сільська рада, Сеньківська сільська рада |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
3184686432208
Дата реєстрації:
5 серп. 2025 23:00
Площа ділянки, га:
0.12
Кадастровий номер:
3220886700:10:001:0434
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Заборона відчуження
Інформація про інженерні мережі:
відсутні
Поточне використання земельної ділянки:
засіяні соняшником
Цільове призначення земельної ділянки:
для індивідуального садівництва
|
|||
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт акту/договору | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Ілюстрація | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Рішення суду | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Рішення суду | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Ілюстрація | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Ілюстрація | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Ілюстрація | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Ілюстрація | 6 жовт. 2025 12:24 | |
| Ілюстрація | 6 жовт. 2025 12:24 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Сусловець Віктор Миколайович
ЄДРПОУ:
45951926
|
Пропозиція: 4 595,70 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні від 29.10.2025
Опис договору:
Акт про придбання майна на аукціоні від 29.10.2025
Вартість договору
4 595,70 грн
Заключна вартість договору:
4 595,70 грн
Дата підписання договору:
29 жовт. 2025 08:56
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
17 жовт. 2025 16:15 – 27 жовт. 2025 16:15
Період оплати:
17 жовт. 2025 16:15 – 12 лист. 2025 11:09
Період підписання договору:
12 лист. 2025 11:09 – 22 лист. 2025 11:09
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Карасюк Олександр ВолодимировичВас може зацікавити
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)
124 740,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
74 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
83 878,00 грн без ПДВ
Дивитись