Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Гонтар-Моос Анастасія Олександрівна; кредитний договір № 93 від 22.05.2007 року)

Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №93 від 22.05.2007 року позичальником за яким є Гонтар-Моос Анастасія Олександрівна в розмірі 43850,58 дол. США Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)

Початкова ціна

1 237 818,28 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 вер. 2025 12:33

до 2 жовт. 2025 16:20

Аукціон

з 2 жовт. 2025 09:35

до 2 жовт. 2025 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 вер. 2025 12:33 – 2 жовт. 2025 16:20
Період аукціону:
2 жовт. 2025 09:35 – 2 жовт. 2025 16:20
Дата публікації:
23 вер. 2025 12:33
Період редагування:
23 вер. 2025 12:33 – 26 вер. 2025 18:00
Період питань:
23 вер. 2025 12:33 – 1 жовт. 2025 18:00
Період відповідей:
23 вер. 2025 12:33 – 1 жовт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20250923-35666
Гарантійний внесок:
123 781,83 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
84
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 237 818,28 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
12 378,18 грн
Кількість кроків:
32
№ справи про банкрутство:
№ 910/6826/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд міста Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Додаткову інформацію про проведення аукціону, в тому числі щодо ознайомлення з майном, можно отримати у ліквідатора ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражного керуючого Клименко Руслана Івановича в робочі дні з 10-00 по 18-00 за телефоном: +380 67 531 34 09. Огляд майна проводиться за попередньою домовленістю з ліквідатором Клименко Р.І.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Під час перерахування коштів за придбаний лот переможець аукціону зазначає в розрахунковому документі номер лота, за яким здійснюється оплата. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства: придбане на аукціоні майно відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується замовником та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вердикт Капітал"
ЄДРПОУ:
36799749
Адреса:
Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5 б

Основний контакт

Ім'я:
Клименко Руслан Іванович
E-mail:
Телефон:
+380675313409

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги за Кредитним договором №93 від 22.05.2007 року позичальником за яким є Гонтар-Моос Анастасія Олександрівна в розмірі 43850,58 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 25250,16 дол.США; Відсотки: 18348,38 дол.США; Пеня: 0,00 грн.; Комісія: 252,03 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б

Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол комітету кредиторів 23 вер. 2025 12:33
Проєкт акту/договору 23 вер. 2025 12:33
Копії документів та матеріалів на лот 23 вер. 2025 12:33
Копії документів та матеріалів на лот 23 вер. 2025 12:33

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2871200478
Адреса:
Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, ас 20
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2105
Дата видачі свідоцтва:
6 жовт. 2023 09:00

Основний контакт

Ім'я:
Клименко Руслан Іванович
E-mail:
Телефон:
+380675313409
Факс:
+380675313409

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович

Вас може зацікавити

Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою

Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 948 741,82 грн без ПДВ

Дивитись

Про проведення аукціону з продажу майна у справі № 917/450/15 про банкрутство ТОВ "Компанія Інвестсервіс" (код ЄДРПОУ 34825609, вул. Половки, 76, м. Полтава, 36034), яка розглядається Господарським судом Полтавської області

Про проведення аукціону з продажу майна у справі № 917/450/15 про банкрутство ТОВ "Компанія Інвестсервіс" (код ЄДРПОУ 34825609, вул. Половки, 76, м. Полтава, 36034), яка розглядається Господарським судом Полтавської області
Ім'я:
Приходько Дмитро Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955513292 ІПН/РНОКПП:
3030817759
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

735 990,00 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).

Повторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
Ім'я:
Комлик Ілля Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0979169640 ІПН/РНОКПП:
3229511596
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150 320,27 грн без ПДВ

Дивитись