Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Романчук Юрій Вікторович; кредитний договір № 1.07051238 від 18.05.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №1.07051238 від 18.05.2007 року позичальником за яким є Романчук Юрій Вікторович в розмірі 78063,176 дол. США
Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
2 203 574,58 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Клименко Руслан Івановичз 23 вер. 2025 12:46
до 2 жовт. 2025 16:40
з 2 жовт. 2025 09:55
до 2 жовт. 2025 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №1.07051238 від 18.05.2007 року позичальником за яким є Романчук Юрій Вікторович в розмірі 78063,176 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 44049,70 дол.США; Відсотки: 29889,66 дол.США; Пеня: 4123,80 дол.США; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 23 вер. 2025 12:46 | |
| Проєкт акту/договору | 23 вер. 2025 12:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 вер. 2025 12:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 вер. 2025 12:46 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичВас може зацікавити
Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
1 948 741,82 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення Першого повтрного аукціону з продажу майна (права вимоги), в процедурі банкрутства ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ ЛІДЕР" (10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, код ЄДРПОУ 43005604), визнаного банкрутом постановою Господарського суду Житомирської області від 08.08.2024 по справі № 906/938/23
3 797 914,88 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
2 150 320,27 грн без ПДВ
Дивитись